FEMARA KULLANANLAR VE KULLANMAYA BAŞLAYANLAR,RAHİM FİLMİ HSG ÇEKTİRENLER DENEYİMLERİMİZİ BURADA PAYLAŞALIM.. MART 2022

Evet canım kanda bakıldı,bütün değerler hersey iyiyken olmuyor anlamıyorum ama herseyin yeri ve zamanı var insallah olacak bu sürecte morallerimizi yuksek tutmamız lazım biliyorum ama nasıl bunu yapacağız bilmiyorum her ay adetle gectikçe daha cok stres oluyorum
evet doktorumda bana aynısını dedı, stres kesınlıkle yok dedı
ama hayatın ıcınde stresssız bır anımız yokkı, Rabbım ferahlık versın gercekten bır sure boyle kımseden habersız bır sekılde bır ay gecırsem dıyorum ıletişimsiz acaba nasıp olur mu ozaman.

evet doktorumda bana aynısını dedı, stres kesınlıkle yok dedı
ama hayatın ıcınde stresssız bır anımız yokkı, Rabbım ferahlık versın gercekten bır sure boyle kımseden habersız bır sekılde bır ay gecırsem dıyorum ıletişimsiz acaba nasıp olur mu ozaman.
Herkesle iletişimide kessek artık o stres bizim içimizde maalesef her adet zamanım yaklaşınca psikolojik olarak hamilelik belirtilerine giriyorum. Olmayınca cok üzülüyorum. Yıpratıcı bir süreç gercekten.

Herkesle iletişimide kessek artık o stres bizim içimizde maalesef her adet zamanım yaklaşınca psikolojik olarak hamilelik belirtilerine giriyorum. Olmayınca cok üzülüyorum. Yıpratıcı bir süreç gercekten.
benım stresım hem kendım hem dıs kaynaklardan yana,
dogru ınsan yıpranıyor uzuluyor cok etkılenıyor :KK43: zor surec ya Allahım yardımcımız olsun kuzum

benım stresım hem kendım hem dıs kaynaklardan yana,
dogru ınsan yıpranıyor uzuluyor cok etkılenıyor :KK43: zor surec ya Allahım yardımcımız olsun kuzum
Amin canım,gercekten cevre baskısı da artık benim sinirlerimi germeye basladı. Ayıp günah ya boş boş konusup duruyorlar insamlar burada neler yasıyor yok millete laf olsun konussunlar

Amin canım,gercekten cevre baskısı da artık benim sinirlerimi germeye basladı. Ayıp günah ya boş boş konusup duruyorlar insamlar burada neler yasıyor yok millete laf olsun konussunlar
evet bendede onlardan cokca var :KK43: artık bıyere gıtmek ıstemıyorum sorular yuzunden

Hayirli olsun, Allah dileyen herkese en güzel zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin. Ocak ta klomen catlatma iğnesi kullandım kist oldu. Ben de şubat ta hsg çektirdim, bu ay da femara ya başladım. Hakkımızda hayırlısı

Hayirli olsun, Allah dileyen herkese en güzel zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin. Ocak ta klomen catlatma iğnesi kullandım kist oldu. Ben de şubat ta hsg çektirdim, bu ay da femara ya başladım. Hakkımızda hayırlısı
Hayırlısı olsun inşallah canım, bende femara kullandım bu ay

Merhaba hanımlar, 1.5 yıldır evliyim ve bu süreçte bir düşük geçirdim. Düşüğün üstünden 9 ay geçmesine rağmen hamile kalamadım 2 ay önce doktora gitmeye başladım ilk ay catlatma iğnesi vuruldum gebelik olmadı. 2 ay klomen verdi doktorum klomenle de gebe kalamadım. Eşimde de bendede bir sorun yok bu ay femaraya başlattı 11.03.2022 de femara kullanmaya başladım 5 gün kullanıcam. Bir de 2 gün sonra rahim filmi çekilecem. Ve sanırım bu agrılı bir işlemmiş. Yani anestezili çekilecem ama sonrasında sancı oluyormus. Sizlerde durumlar nedir? Tecrübelerinize ihtiyacım var..
Daha önce 1 defa HSG filmi çektirdim. Çok fazla araştırıp İstanbul'da Şişli Echomar'da özellikle Cevat Hoca'ya çektirmiştim. Özellikle Cevat hocayı isteyenlerden ekstra bir ücret alınıyor hatta. Çok korktuğumu ve tedirgin olduğumu söyledim. Sağ olsun hem kendisi hem hemşiresi ilgiliydi. Ne olduğunu anlayana kadar bitti bile. Korkulacak gibi değil, ilacı bastığında bir sancı giriyor. Ama dakikalar içinde bitiyor.

Daha önce 1 defa HSG filmi çektirdim. Çok fazla araştırıp İstanbul'da Şişli Echomar'da özellikle Cevat Hoca'ya çektirmiştim. Özellikle Cevat hocayı isteyenlerden ekstra bir ücret alınıyor hatta. Çok korktuğumu ve tedirgin olduğumu söyledim. Sağ olsun hem kendisi hem hemşiresi ilgiliydi. Ne olduğunu anlayana kadar bitti bile. Korkulacak gibi değil, ilacı bastığında bir sancı giriyor. Ama dakikalar içinde bitiyor.
bende echomarda cektırdım, Cevat Beye ayrıca para vermedım ıyı kı vermemısım :) keramet aletteymiş .
cok rahat gectı ekıbı de hastaneyıde cok begendım :dua::KK200:

Ben anestezili çekildim canım o yüzden hiçbirşey hissetmedim sonrasındada hiç ağrım sızım yoktu. Boşuna gözüm korkmus o kadar. Hsg yi gebelik için mi çektirmiştin

Aynı şekilde canım bende klomen kullandım ve bendede kist yaptı 4.5 cmlik. Bu ay femara kullandım suanda da yumurtlama dönememim iyi değerlendirmeye calsıyorum ama kısmette varsa olur. Allah hepimize bu sevinci yasatsın

Aynı şekilde canım bende klomen kullandım ve bendede kist yaptı 4.5 cmlik. Bu ay femara kullandım suanda da yumurtlama dönememim iyi değerlendirmeye calsıyorum ama kısmette varsa olur. Allah hepimize bu sevinci yasatsın
Amin canım. benim de bugün femara son p.esi kontrole gidicem. hayırlısı inşallah hepimiz bu ay saglıklı bir şekilde hamile kalabiliriz

Amin canım. benim de bugün femara son p.esi kontrole gidicem. hayırlısı inşallah hepimiz bu ay saglıklı bir şekilde hamile kalabiliriz
Amiinn canım.Acaba femaradan sonra catlatma iğnesi önerecek mi doktor sana bakalım bana bişey dememişti.

Amiinn canım.Acaba femaradan sonra catlatma iğnesi önerecek mi doktor sana bakalım bana bişey dememişti.
klomen kullandırdıgında catlatma ignesi vermişti, yine verir diye düşünüyorum. benim klomenle yumurta güzel gelişiyor bakalım femara ile nasıl olacak merak icindeyim. ben 38 yasındayım, cok da gecikmemek icin muhtemelen bana veriyor. senin yasın kucuk ve dogal yolla hamile kalmıssın sanırım daha önce, belki oyuzden vermemiştir.

Ben anestezili çekildim canım o yüzden hiçbirşey hissetmedim sonrasındada hiç ağrım sızım yoktu. Boşuna gözüm korkmus o kadar. Hsg yi gebelik için mi çektirmiştin
Evet canım gebelik için doktorum istemişti. Çok korkmuştum ama korkulacak bir şey değilmiş meğerse :)

X