Femara kullananlara

sehu03

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2024
140
20
22
Merhaba arkadaşlar ben de pkos var en son adet 26 şubatta oldum adetimin 3 günü femara kullandim 7 gün sabah akşam kullandım bugün adetimden bu yana 14 gün geçti çok şiddetli kasık ağrım var bu yumurta çatlayacağı için mi çünkü doktor iğne vermedi ayın 20 sinde gel dedi ovulasyon testleri de böyle hersey normal mi

Eklentiler

• 1000033258.jpg
    1000033258.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 46
Canım ben femara kullanıp bir hafta sonra gitmiştim doktor çağırmıştı ertesi gün de iğne vuruldum bekliyorum bazı doktorlar iğne vermiyor ama

Eger ki yumurtamaniz catlamamissa testte cift cizgi cikmiyor olabilir. Ama yumurtaniz catliyormus gibi de fiziksel belirtileriniz var, ne yorum yapsam bilemedim. Doktor kontrole gec cagirmis, 20 mart dongunuzun 24.gunu olacak, dongunun 24.gunu neyi kontrol edecek ki bilemedim. 🤷🏻‍♀️ siz bugunleri nolur nolmaz degerlendirin, 2 gunde 1 gibi. Denemekten zarar gelmez 🥰

Eger ki yumurtamaniz catlamamissa testte cift cizgi cikmiyor olabilir. Ama yumurtaniz catliyormus gibi de fiziksel belirtileriniz var, ne yorum yapsam bilemedim. Doktor kontrole gec cagirmis, 20 mart dongunuzun 24.gunu olacak, dongunun 24.gunu neyi kontrol edecek ki bilemedim. 🤷🏻‍♀️ siz bugunleri nolur nolmaz degerlendirin, 2 gunde 1 gibi. Denemekten zarar gelmez 🥰
Teşekkür ederim değerlendiriyorum umarım işe yarar

X