Femara kullanıp göğüs ucu hassasiyeti yaşayan var mı

mavisss21

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2021
164
66
Kızlar merhaba ,
Geçen ay adet döneminde femara kullandım yumurta yeterli büyüklüğe ulaşmadı ama 15.günden sonra çağırmadı bir daha doktorum gün aşırı ilişkiye devam edin dedi.1-2 hafta sonra göğüs ucu hassasiyetim başladı ve hala devam ediyor . Femaranun yan etkisi mi böyle bir şey yaşayan oldu mu yorumlarınızı bekliyorum 🙏🏻

Kızlar merhaba ,
Geçen ay adet döneminde femara kullandım yumurta yeterli büyüklüğe ulaşmadı ama 15.günden sonra çağırmadı bir daha doktorum gün aşırı ilişkiye devam edin dedi.1-2 hafta sonra göğüs ucu hassasiyetim başladı ve hala devam ediyor . Femaranun yan etkisi mi böyle bir şey yaşayan oldu mu yorumlarınızı bekliyorum 🙏🏻
Canım ben hiç birşey kullanmadım adetime 9 gün var 5.6 gündÜr göğüs hassasiyetim var ara ara mide bayılıyor gibi ne yaptın nasılsın şuan? İnşallah hamileyizdir🥰

Yok canım benim eşimde sperm yavaşlığı var geçen doktora gittim rahim filmi falan demedi göğüslerimden süt geliyo çok sıkınca ama anlam veremedim 😔
Prolaktin hormaon yüksekliğinden süt gelir diye biliyorum göğüsten bende yaşadım ama aşırı süt gelmiyordu pamukcuk oluyordu hormon testimde prolaktinim yüksekti dostinex kullandım düzenli bu sorunum ortadan kalktı bence bi doktoruna danışmalısın

Prolaktin hormaon yüksekliğinden süt gelir diye biliyorum göğüsten bende yaşadım ama aşırı süt gelmiyordu pamukcuk oluyordu hormon testimde prolaktinim yüksekti dostinex kullandım düzenli bu sorunum ortadan kalktı bence bi doktoruna danışmalısın
Bakalım gidicem en yakın zamanda teşekkürler

Ne kadar kullandiniz şu an ben de kullaniyorum 1 ay kullandim 2.ayimdayim 54 benimkisi etki eder etmez diye endiseliydim baya

X