Hamilelik olabilir mi acill

Ablacım burda zaten anonimim yaşasam ona göre sorarım benimki tamamen bilgi kirliliği yüzünden kafa karışıklılığı
Olsun anonimde olsa bazı insanlar burada konu açmaya, sormaya çekiniyor gelecek tepkilerden yorumlardan dolayı sadece cinsellik için değil bu arada.

ettim zaten onlar da ısrarla hastaneye götürmeyi söyledi fakat aklımdakini düşünceler yüzünden geçtiğini gitmek istemediğimi söykedim
Okey o zaman bişey yaşamadığına eminsen şehir efsanelerini okumayi bırakıp annenle konuş ve doktora git. Kist vb bir durum varsa erken teşhis önemli. Tuvaletten ordan burdan hamile kalınmaz

Burda ne konular var bence sürtünmeyle bisey yaşasam anlatmaya cekinemem dediğim gibi kafa karısıklıgı sadvee
Kız millet burda çocuğu olsun diye can veriyor sen gidipte tuvaletten bulaşan spermle hamile kalırsan sana da helal olsun valla sen doğur ben bütün masraflarını karşılarım

Bütün gelen yorumları okudum verdiği cevaplarıda asla ikna olmuyor sürekli aynı şeyi tekrarlıyor çünkü yanlış/eksik anlatıyor ve illa da olmaz demi diye soruyor.
Abla eksik anlatmıyorum, bi dönem diyorum ki tamam olamaz rahatlıyorum ama tekrardan aynı belirtiyi görünce sonraki gün tekrardan stresleniyorum yorumlarda benimle aynı hastalığa sahip biri de var zaten dışardan garip gözüküyor ama bu konu yüzünden daha önce araştırdığım, doğru yanlıs her sey aklımdan geçiyor

Abla eksik anlatmıyorum, bi dönem diyorum ki tamam olamaz rahatlıyorum ama tekrardan aynı belirtiyi görünce sonraki gün tekrardan stresleniyorum yorumlarda benimle aynı hastalığa sahip biri de var zaten dışardan garip gözüküyor ama bu konu yüzünden daha önce araştırdığım, doğru yanlıs her sey aklımdan geçiyor
Kız tamam olabilir bende diyorum ki ben fikrimi beyan ettim benle aynı fikirde olanlar da var

Nasıl olur peki ayrıntı verebilir misiniz lütfen
Bak canım ben ilk hamile kaldığımda belim ayrılacak gibi ağrıyordu acayip bir kasık ağrım vardı böyle her tuvalete oturduğumda sanki kanama başlayacak gibiydi yani göğüs etrafı kararması öyle hemencik olmaz üstüne sen zaten adet olmuşsun ya mümkünatı yok hamile kalmanın hz meryem misin sen valla insanları sinirlendiriyorsunuz ya

Bak canım ben ilk hamile kaldığımda belim ayrılacak gibi ağrıyordu acayip bir kasık ağrım vardı böyle her tuvalete oturduğumda sanki kanama başlayacak gibiydi yani göğüs etrafı kararması öyle hemencik olmaz üstüne sen zaten adet olmuşsun ya mümkünatı yok hamile kalmanın hz meryem misin sen valla insanları sinirlendiriyorsunuz ya
Nasıl olur peki ayrıntı verebilir misiniz lütfen
bak aynen böyle benim düşükte mesela sağ tarafımda ağrı vardı yürüken bıçak saplanıyor gibiydi gece bel ağrısına uyandım sen kuruntu yapıyorsun tamamen göğüslerin acıması lazım

Kesin hepsini yaşıyordur 😂😂

X