Hamilelik olabilir mi acill

Soruicinn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2023
28
5
23
Merhaba bir soru sormak istiyorum.Ben ergenlik donemindeyim reglim normalinden 3 gun gecikti ve sonrasında normalinden farklı sekilde aksam saatinde parlak kırmızı sekilde geldi normalde koyu kırmızı ve çok kanlı olurdu gogus ve Yumurtalık agrim vardı rahminde ağrı yoktu ilk 3 gunum boyle geçti sonrasında az ve lekelenme seklinde gelmeye basladı 3 gün bu lekelenme sekli devam etti aksamları gelmiyor sabah bir kere gelip duruyordu ve Yumurtalık,göğüs, bel agrim vardi rahimde ağrı yoktu ayni zamanda gogsumun kahve rengi kısmında buyume var bunlar hamilelik belirtisi oldugu icin cok gerilmistim, hamilelikten suphelendim ama dediğim gibi ergenlikteyim ve hicbi sekilde cinsel iliskim olmadı spermin bir yerden bulasmasından korktum ama ihtimali zor suan adetim biteli 6 gun oldu ve hala rahmimde çok fazla iğne batıyormus gibi hissettiren ağrılar var, bel sırt bölgemde ciddi ağrılar var bacaklarım çok ağrıyor bazen gogsume de agrı giriyor ve cok cok sık tuvalet ihtiyacım oluyor durmadan koyu sarı veya su gibi takıntılarım oluyor ama vajinamda herhangi bir kaşıntı yok sadece kasıklarımda batma hissi var bu ne olabilir ergenlikte boyle bir durum yasayan oldu mu, stresten kafamda 40 tane senaryo kuruyorum, sperm bulaşan bir yere vajina detmesi ile hamilelik olabilir mi, normal ergenlik durumları mı doktora gitmeli miyim kafamdaki düşünceler yüzünden doktora gitmeye korkuyorum

Merhaba bir soru sormak istiyorum.Ben ergenlik donemindeyim reglim normalinden 3 gun gecikti ve sonrasında normalinden farklı sekilde aksam saatinde parlak kırmızı sekilde geldi normalde koyu kırmızı ve çok kanlı olurdu gogus ve Yumurtalık agrim vardı rahminde ağrı yoktu ilk 3 gunum boyle geçti sonrasında az ve lekelenme seklinde gelmeye basladı 3 gün bu lekelenme sekli devam etti aksamları gelmiyor sabah bir kere gelip duruyordu ve Yumurtalık,göğüs, bel agrim vardi rahimde ağrı yoktu ayni zamanda gogsumun kahve rengi kısmında buyume var bunlar hamilelik belirtisi oldugu icin cok gerilmistim, hamilelikten suphelendim ama dediğim gibi ergenlikteyim ve hicbi sekilde cinsel iliskim olmadı spermin bir yerden bulasmasından korktum ama ihtimali zor suan adetim biteli 6 gun oldu ve hala rahmimde çok fazla iğne batıyormus gibi hissettiren ağrılar var, bel sırt bölgemde ciddi ağrılar var bacaklarım çok ağrıyor bazen gogsume de agrı giriyor ve cok cok sık tuvalet ihtiyacım oluyor durmadan koyu sarı veya su gibi takıntılarım oluyor ama vajinamda herhangi bir kaşıntı yok sadece kasıklarımda batma hissi var bu ne olabilir ergenlikte boyle bir durum yasayan oldu mu, stresten kafamda 40 tane senaryo kuruyorum, sperm bulaşan bir yere vajina detmesi ile hamilelik olabilir mi, normal ergenlik durumları mı doktora gitmeli miyim kafamdaki düşünceler yüzünden doktora - yaşın kaç evli misiniz

Merhaba bir soru sormak istiyorum.Ben ergenlik donemindeyim reglim normalinden 3 gun gecikti ve sonrasında normalinden farklı sekilde aksam saatinde parlak kırmızı sekilde geldi normalde koyu kırmızı ve çok kanlı olurdu gogus ve Yumurtalık agrim vardı rahminde ağrı yoktu ilk 3 gunum boyle geçti sonrasında az ve lekelenme seklinde gelmeye basladı 3 gün bu lekelenme sekli devam etti aksamları gelmiyor sabah bir kere gelip duruyordu ve Yumurtalık,göğüs, bel agrim vardi rahimde ağrı yoktu ayni zamanda gogsumun kahve rengi kısmında buyume var bunlar hamilelik belirtisi oldugu icin cok gerilmistim, hamilelikten suphelendim ama dediğim gibi ergenlikteyim ve hicbi sekilde cinsel iliskim olmadı spermin bir yerden bulasmasından korktum ama ihtimali zor suan adetim biteli 6 gun oldu ve hala rahmimde çok fazla iğne batıyormus gibi hissettiren ağrılar var, bel sırt bölgemde ciddi ağrılar var bacaklarım çok ağrıyor bazen gogsume de agrı giriyor ve cok cok sık tuvalet ihtiyacım oluyor durmadan koyu sarı veya su gibi takıntılarım oluyor ama vajinamda herhangi bir kaşıntı yok sadece kasıklarımda batma hissi var bu ne olabilir ergenlikte boyle bir durum yasayan oldu mu, stresten kafamda 40 tane senaryo kuruyorum, sperm bulaşan bir yere vajina detmesi ile hamilelik olabilir mi, normal ergenlik durumları mı doktora gitmeli miyim kafamdaki düşünceler yüzünden doktora gitmeye korkuyorum
evet doktora gidebilrisin

Kistte olabilir hamile kalmak okadar kolay degil keske olsa ama kisttir o agrilar doktra randevu al karninda ultrasonla bakiyolar bekar oldigin icin ilac verir doktor hamile olma ihtimalin yok korkutma kendini bu dusunceyle surtunmeyle ve sperm camasirina bosaldiysa bir ihtimal cok dusuk oda iliskisiz olmaz yani canim bi an once git doktora ciddi bir rahatsizliksa kucukken onlem. Alinsin

Ergenlikte olur adetle ilgli dengesizlikler. Korkma

Bu açtığın 20. başlık falan aynı konuyla ilgili :KK70: insanlar hayır yazmaktan yoruldu.
Ama bence kesin hamilesin hatta ikiz biri kız biri erkek Hayri ve Hayriye kardeşler geliyor

Maalesef okb hastasıyım ve hastaneye gitmeye korktuğumdan boyle sorup duruyorum, resit olsaydım alırdım bi test de vermiyorlar

Kistte olabilir hamile kalmak okadar kolay degil keske olsa ama kisttir o agrilar doktra randevu al karninda ultrasonla bakiyolar bekar oldigin icin ilac verir doktor hamile olma ihtimalin yok korkutma kendini bu dusunceyle surtunmeyle ve sperm camasirina bosaldiysa bir ihtimal cok dusuk oda iliskisiz olmaz yani canim bi an once git doktora ciddi bir rahatsizliksa kucukken onlem. Alinsin
Sürtünme olmadı fakat ben fark etmeden vajinamın deydiği bir yerden sperm bulastıysa olma ihtimali var mı

Ama adetim biteli 1 hafta oldu ve şuan çok ağrım var
Yumurtaliklarinda bir rahatszlik vardir 1 tane yumurtan yokki bitanesi yumurtlar adet olursun otekinde kist olmstr catlamamistr o kist agri yapar binan once git kisti ilacla dokuyolar varsa yoksa amelyatlik olup ugrasirsin okdar agrin varsa en erken sekilde muayne ol derim

Herhangi bir cinsel yakinlasman olmadiysa ve ruyanda Hz Meryem olduğun bildirilmemisse hamile değilsin. Sperm öyle tuvaletten ordan burdan bulasip da senin yumurtani dollemez. Annene durumu anlat da seni bir doktora götürsün

Evet acilen doktora git bu dusunceler normal degil. Psikiatrist bir incelesin.

Ama adet oldugum sıra ikisinde de ağrı vardı rahimde yoktu dediğim gibi, simdi orta kasık agrim var yumurtalıklarda o kadat fazla değil
Yumurtaliklarinda bir rahatszlik vardir 1 tane yumurtan yokki bitanesi yumurtlar adet olursun otekinde kist olmstr catlamamistr o kist agri yapar binan once git kisti ilacla dokuyolar varsa yoksa amelyatlik olup ugrasirsin okdar agrin varsa en erken sekilde muayne ol derim

Maalesef okb hastasıyım ve hastaneye gitmeye korktuğumdan boyle sorup duruyorum, resit olsaydım alırdım bi test de vermiyorlar
okb bende de var senin bbu durumunu çok iyi anlıyorum doktora gitsen bile gene tatmin olmazsın ben de öyle sanardım ilk ilişkimde eşimden hamile kalcam sanırdım alakası yok bak 2 yıla yakındır uğraşıyorum yok ortada bir şey sana bunu yazmıştım stres yapıyorsun diye ayrıca hamile olsan regl olmazdın

okb bende de var senin bbu durumunu çok iyi anlıyorum doktora gitsen bile gene tatmin olmazsın ben de öyle sanardım ilk ilişkimde eşimden hamile kalcam sanırdım alakası yok bak 2 yıla yakındır uğraşıyorum yok ortada bir şey sana bunu yazmıştım stres yapıyorsun diye ayrıca hamile olsan regl olmazdın
İşte o kanamada Rahim değil Yumurtalık ağrısı oldugu icin acaba o baska bir seyin kanamasıydı da bu hamilelik ağrısı mı diye düşünüyorum

Bence sürtünme yoluyla falan bir seyler yaşadı sonra kafaya taktı belirti yaşamaya başladı ve olur mu olmaz mı korkuyorum ayağına belirtileri buraya soruyor
Ablacım burda zaten anonimim yaşasam ona göre sorarım benimki tamamen bilgi kirliliği yüzünden kafa karışıklılığı

X