Femara + Ovitrelle hic belirti yok

Tebrik ederim, çok güzel haberler okudum. 🌸Bende bu ay gonal f ve ovitrelle iğnesi yaptırdım. İğnenin 7. Günğndeyim. İğnenin etkisinden büyük ihtimal göğüslerime asla dokunamıyorum. Doktorum 10. Günümde duphaston başlamamı istedi. Testide 3 martta yapmamı. O zamana kadar nasıl beklicem bilmiyorum😬

Aynen oyle, her sey dogru bu sekildr ilerledim O sizin yumurtanizin buyuklugune ve doktorunuzun kararina bagli. Ben femaraya reglin 2.gunu basladim, dongunun 8.gunu doktara gittim. Bazi doktorlar ilk 2-3 gun sonra da bir gun arayla devam diyormus burda oyle okudum, bence en dogrusu o sekilde olmasi, cunku yumurta tam zamaninda catlamayabilirdi gec dollenme vs olabilirdi, garantiye almanin zarari olmaz diye dusunuyorum. Ama biz doktorun sozunden cikmayalim dedik, igne gecesi ve ertesi gece demisti sadece 2 kez degerlendirdik.
1.23 Ocak regl
2.24 Ocak femara ilk
6.28 Ocak femara son
8.30 Ocak doktor kontrolu (kac yumurta gordu nerde gordu kac mm gordu soylemedi)
9.31 Ocak sabah 09:30 igne
9.31 Ocak gece iliski (12saat sonra dedi bizim 15.saate denk geldi)
10.1 Subat gece iliski (36 saat sonra dedi bizim 40.saate denk geldi) bu gun ayni zamanda igneden sonraki ilk gun, artik dongu gunu degil igneden sonraki gun takibi ile devam ettik.
8.8 Subat ilk kan testi yapildi 5.4 (aslinda doktor bana 10 gun sonra geleceksin demisti ama ben 30 Ocakta doktora gittigim icin 10 gun sonrasi 8 Subatta gittim bi daha (hem de kontrol gununu asmak istemedim, bi sorun olmaz ultrasonla catlayip catlamadigina bakar diye dusundum), doktoruma erken test yaptirdi diye kizdim ama simdi dusununce belki de igneden sonraki 10.gun demek istedi ama yanlis anlasilma oldu bilemiyorum.
Gerisini zaten biliyorsunuz.
ayy ne kadar detaylı ve güzel olduuu. şimdi bende bendeki süreci yazıp altına ilerleyen günlerde devam edeceğim.
14 şubat regli 1. günü
16 şubat sabah akşam femera
20 şubat femera son
24 şubat doktor kontrolü ve devamı parmaktan sonra :KK70:

Aminnn 🥰 cabucak pazar olsun da azicik da senden konusalim valla cok merak ediyorum, insallah cift cizgi gorursun 🙏🏻
Olsun valla bende merak ediyorum 😀gebelik testi yapmamak için kendimi tutuyorum 😀ben de Klomeni adetin 5. Günü başlamıştım 5 gün kullandım adetin 10. Gününde 12 mm en büyük 3 tane yumurta vardı adetin 13. Günü 18 mm adetin 14.günü öğlen 12’de iğne tam 36 saat sonra ilişki iğneden bir gün önce ilişki iğneden sonra günaşırı 3 kere ilişki dedi ama biz 2 yapabildik işlerimizden dolayı bakalım sonuç ne olacak

Olsun valla bende merak ediyorum 😀gebelik testi yapmamak için kendimi tutuyorum 😀ben de Klomeni adetin 5. Günü başlamıştım 5 gün kullandım adetin 10. Gününde 12 mm en büyük 3 tane yumurta vardı adetin 13. Günü 18 mm adetin 14.günü öğlen 12’de iğne tam 36 saat sonra ilişki iğneden bir gün önce ilişki iğneden sonra günaşırı 3 kere ilişki dedi ama biz 2 yapabildik işlerimizden dolayı bakalım sonuç ne olacak
sizin süreç nasıl işlemişti?

Canimcim bizim de 2 kez oldu, ben uzuldum bi de millet gun asiri yapiyo biz az yaptik tutmicak o bu 😂 nasip iste 🤷🏻‍♀️

Tebrik ederim, çok güzel haberler okudum. 🌸Bende bu ay gonal f ve ovitrelle iğnesi yaptırdım. İğnenin 7. Günğndeyim. İğnenin etkisinden büyük ihtimal göğüslerime asla dokunamıyorum. Doktorum 10. Günümde duphaston başlamamı istedi. Testide 3 martta yapmamı. O zamana kadar nasıl beklicem bilmiyorum😬
Insallah siz de guzel sonuclarinizi bizimle paylasirsiniz 🙏🏻 En guzeli aslinda 15 gunden sonrasinda test yapmak. Ben 8.gun kan 10.gun kan yaptim, hamile degilim diye uzuldum. 13.gun idrar yaptim, cok sacma bi bulaniklik oldu ama cizgi gibi degildi de test bozuk herhalde dedim ama yine de icim buruldu. Anneme gittim sonra 4-5 gunlugune (annem baska sehirde yasiyor aylardir gormuyordum ramazandan once gideyim dedim), yanima da test mest almadim regl olurum diye ped alip gittim. Donunce 18.gunde idrar testi yaptim net ikinci cizgi cikti. Sozun ozu, erken bakip bakip strese giren uzulen biri olarak, var gucunuzle dayanin, olumsuz olunca daha kotu oluyor psikoloji. Hakkinizda hayirlisi olsun, gonlunuzden gecenlerin en iyisini en guzelini yasayin 🙏🏻

Günaydın canım hayırlı cumalar doktordan randevu aldın mı dün test verdin mi hiç haber vermedin 😀bizi de haberdar et
Gunaydin canimcim, hayirli cumalar 😍
Dun test verdim beta 4027 cikti, 2 gun once 1702ydi. Diger kan testlerim de iyi cikmis. 1 saat sonra randevum var. Cikinca haber vericem. Insallah guzel seyler duyarim, dua et. 🙏🏻

ayy şükür maşallah ultrason dada sorunsuz görünür inşallah. bilgi verin mutlakaaa
Ultrasonda minik bir kese gorundu su an, haftaya tekrar bakilacak. Doktor bir sorun yok dedi. Biraz mutluyum biraz ne hissedecegimi bilmiyorum. Tam bir cosku hissedemiyorum hala korkuyorum biraz. Yine de bugunume bin sukur. Rabbim senin de boyle duygular yasamani nasip etsin. Herkes hamile olsun gobeklerimizle ortada firt firt dolanalim istiyorum 😍

Ultrasonda minik bir kese gorundu su an, haftaya tekrar bakilacak. Doktor bir sorun yok dedi. Biraz mutluyum biraz ne hissedecegimi bilmiyorum. Tam bir cosku hissedemiyorum hala korkuyorum biraz. Yine de bugunume bin sukur. Rabbim senin de boyle duygular yasamani nasip etsin. Herkes hamile olsun gobeklerimizle ortada firt firt dolanalim istiyyaa
aminn inşallahhh bakalım benimde yarın kontrol iğne vurdurur mu bilemiyoruz

X