Femara + Ovitrelle hic belirti yok

Safak Hastanesi, Ahmet Bey, Bagcilar'da.
bende türkiye hastanesine gittim bu ay geçtiğimiz temmuzda da gitmiştim de.
durum güncellemesi yapıyorum
14 şubat regli 1. günü
16 şubat sabah akşam femera
20 şubat femera son
24 şubat doktor kontrolü yumurta 17.5-18 civarı
25 şubat 11:00 da iğne akşamına 23:00 ilişki
26 şubat akşamda 23:00 ilişki ve salı çarşamba dahil ilişki sonra gün aşırı regli olana kadar dendi :KK70:

bende türkiye hastanesine gittim bu ay geçtiğimiz temmuzda da gitmiştim de.
durum güncellemesi yapıyorum
14 şubat regli 1. günü
16 şubat sabah akşam femera
20 şubat femera son
24 şubat doktor kontrolü yumurta 17.5-18 civarı
25 şubat 11:00 da iğne akşamına 23:00 ilişki
26 şubat akşamda 23:00 ilişki ve salı çarşamba dahil ilişki sonra gün aşırı regli olana kadar dendi :KK70:
Su ana dek her sey yolunda gibi. Simdi ufaktan farkliliklar hissedeceksiniz vucudunuzda, cok heveslenmeyin de ama azicik heveslenin de 😄 not tutun her gun bugun bu oldu bugun su oldu diye. 10 marta kadar bekle babam bekle, vira bismillah 🤩 destek gerektigi an ben burdayim

Su ana dek her sey yolunda gibi. Simdi ufaktan farkliliklar hissedeceksiniz vucudunuzda, cok heveslenmeyin de ama azicik heveslenin de 😄 not tutun her gun bugun bu oldu bugun su oldu diye. 10 marta kadar bekle babam bekle, vira bismillah 🤩 destek gerektigi an ben burdayim
ya şimdi regli günüm 14 ü 15 i ben 10 da mı yapim testi

hadi ya yani regli olursam erken olucam iyimiş amin hayırlısıyla olmam ne diyim :KK70: peki siz ne zaman doktora gidiceksiniz ne durumdasınız?
Cuma gidicem insallah. Gecen cuma gittim keseyi gordu ama karnimdan baktigi icin (vajinal daha net goruluyor, karindan 1-2 hafta gec netlesiyor goruntu) cok net goremedi icinde bebek var mi yok mu kese kac mm vs. Insallah bebegi de gorurse bu hafta bi oh cekicem 😍 hala inanamiyorum ya 🥹

Eklentiler

• 20240226_132154.jpg
    20240226_132154.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 39
Cuma gidicem insallah. Gecen cuma gittim keseyi gordu ama karnimdan baktigi icin (vajinal daha net goruluyor, karindan 1-2 hafta gec netlesiyor goruntu) cok net goremedi icinde bebek var mi yok mu kese kac mm vs. Insallah bebegi de gorurse bu hafta bi oh cekicem 😍 hala inanamiyorum ya 🥹
oyyy mşallah rabbim sağ salim büyüyüp gelişmeyi nasip etsinnn

Benim tedaviye bu ay ara verdik 😢😢😢doktor alttan muayene etti herşey çok güzelmiş aslında neden olmadı ki derken hormon testi istedi bi baktık prolaktin hormonu 70 olmuş gebeliğe engelmiş oda endokrin uzmanına gittim emar çektirdim hipofiz bezi diye bir yerde 4 mm adenom varmış dostinexe başladım bu ay bakalım düşsün değerin adetin 2. Günü gel dedi bir aut bekliycem artık

Benim tedaviye bu ay ara verdik 😢😢😢doktor alttan muayene etti herşey çok güzelmiş aslında neden olmadı ki derken hormon testi istedi bi baktık prolaktin hormonu 70 olmuş gebeliğe engelmiş oda endokrin uzmanına gittim emar çektirdim hipofiz bezi diye bir yerde 4 mm adenom varmış dostinexe başladım bu ay bakalım düşsün değerin adetin 2. Günü gel dedi bir aut bekliycem artık
Canim benim, Allah korusun bi sekilde gebe kalsan belki de sagliksiz olacakti kaybedecektin bu sebepten. Once senin sagligin... Insallah onumuzdeki ay iyi degerlerle guzel bir moralle yeniden baslarsin ve her sey guzel ilerler 🤲🏻

Canim beta hcg 1702 cikti. Persembe tekrar test yapicam, sonucu Cuma sabah cikar, Cuma oglen doktora gidicem. Duygularim o kadar karisik ki, korkudan hep bir aksilik cikacakmis gibi tedirginim, bi yandan da pozitif dusunneye calisiyorum, degisik bi sey oldu, doktor gorup sorun yok diyene kadar sabretmem lazim biliyorum, insallah guzel sonuclanir 🤍 sen nasilsin?
Cnm merhaba adet oldum bende. Tedaviyi bıraktım bu ay kendi halimdeyim. Çok fazla yiprattim kendimi süreç çok zor. Bu arada bir kızım var 1 E gidiyor. Vaktimin çoğu onunla geçiyor. kafama takmiyacam akışına bırakacam bir süre hayırlısı olsun. Sende kötü düşüncelerden bi uzaklaş güzel şeyler düşün lütfen rabbim sana nasip etmiş evladina sarıl güzel duygular ver. Herseyi hissediyor onlar. Sağlıkla ve huzurla kucağına al inşallah. ♥️♥️

Cnm merhaba adet oldum bende. Tedaviyi bıraktım bu ay kendi halimdeyim. Çok fazla yiprattim kendimi süreç çok zor. Bu arada bir kızım var 1 E gidiyor. Vaktimin çoğu onunla geçiyor. kafama takmiyacam akışına bırakacam bir süre hayırlısı olsun. Sende kötü düşüncelerden bi uzaklaş güzel şeyler düşün lütfen rabbim sana nasip etmiş evladina sarıl güzel duygular ver. Herseyi hissediyor onlar. Sağlıkla ve huzurla kucağına al inşallah. ♥️♥️
Cok iyi yapmissin, gercekten akisina birakmak lazim, psikolojimiz iyi oldugunda sagligimiz da iyilesiyor ve hayatimiz da guzellesiyor. Daha iyi bir vakitte daha guzel bir zamanda nasip edecektir Allah ikinci mucizeni sana 🌸 cok tesekkur ederim, Allah senden razi olsun. Insallah ikimiz icin de cok guzel bir sene olsun, sen de saglikla sihhatle ikinci cocugunu kucagina alirsin en dogru zamanda insallah 🙏🏻 ❤️

Canim benim, Allah korusun bi sekilde gebe kalsan belki de sagliksiz olacakti kaybedecektin bu sebepten. Once senin sagligin... Insallah onumuzdeki ay iyi degerlerle guzel bir moralle yeniden baslarsin ve her sey guzel ilerler 🤲🏻
Kimyasal gebeliğimde öyle sağlıksız olmuştu doktor o zaman prolaktin kaynaklı olabilir dedi bakalım bu ay kendi halimdeyim zayıflamaya çalışıyorum

Merhaba :) n’aptınız bugun mu gidecektiniz? Dün konuyu tesadüfen gördüm çok sevindim sizin adınıza ve merak ettim :) bu arada eşinize hala söylemediniz mi yoksa 🙈

Merhaba :) n’aptınız bugun mu gidecektiniz? Dün konuyu tesadüfen gördüm çok sevindim sizin adınıza ve merak ettim :) bu arada eşinize hala söylemediniz mi yoksa 🙈
Esime gecen hafta yani ilk kontrol oncesi soyledim. Cicek siparis verdim nota yazdim inanmadi 😂 bugun de gittim, doktor kese buyumus dedi yolk sac vs gorundu, haftaya bi daha kalp atisini duymaya gicez insallah. Rabbim isteyen herkese en kisa zamanda nasip etsin insallahh 🤲🏻 saka gibi geliyor hala...

Esime gecen hafta yani ilk kontrol oncesi soyledim. Cicek siparis verdim nota yazdim inanmadi 😂 bugun de gittim, doktor kese buyumus dedi yolk sac vs gorundu, haftaya bi daha kalp atisini duymaya gicez insallah. Rabbim isteyen herkese en kisa zamanda nasip etsin insallahh 🤲🏻 saka gibi geliyor hala...
durum güncellemeee
14 şubat ilk regli günü
16 şubat femara günde 2 kez kullanım
20 şubat son femera kullanım
25 şubat pazar 11 de ovitrelle iğne
27 şubat ilişki ve sonrası regli olana kadar duphaston günde 2 kez kullanım.
pekii ne zaman evde test yapmalıyım :)

X