Femara + Ovitrelle hic belirti yok

durum güncellemeee
14 şubat ilk regli günü
16 şubat femara günde 2 kez kullanım
20 şubat son femera kullanım
25 şubat pazar 11 de ovitrelle iğne
27 şubat ilişki ve sonrası regli olana kadar duphaston günde 2 kez kullanım.
pekii ne zaman evde test yapmalıyım :)
8 mart cuma gunu bi sey varsa kanda cikar, ama idrar testi daha gec cikiyo. Yine de cuma sabah bi deneyin olmazsa belki silik de olsa bi sey goruruz 🥰

herkese selam. Ben klomen ve ovitrelle ile pozitif olup 6 haftalık düşük yaptım. Ama bel ağrısı göğüs ağrısı vb belirtiler çoktu. Şimdi ise femara ovitrelle yaptım bugün 6.gün ama hiç belirti yok. Acaba tutununca mı belirti oluyor bilen var mı?

Merhaba nasıl gidiyor gebelik ☺️duydunuz mu kalp atışını
Duydum bugun 🥰 su an yasadigim fiziksel degisiklikler haricinde bebegi hissetmedigim icin hala alisamadim ve inanmasi zor geliyor, ama doktora gidip ultrasonla bakinca heh diyorum orda bi yerde. Insallah butun surec saglikla sihhatle devam eder 🤲🏻 insallah birkac aya sizden de guzel haberler alirim da burda birlikte birbirimize hep destek oluruz 🤍

Duydum bugun 🥰 su an yasadigim fiziksel degisiklikler haricinde bebegi hissetmedigim icin hala alisamadim ve inanmasi zor geliyor, ama doktora gidip ultrasonla bakinca heh diyorum orda bi yerde. Insallah butun surec saglikla sihhatle devam eder 🤲🏻 insallah birkac aya sizden de guzel haberler alirim da burda birlikte birbirimize hep destek oluruz 🤍
Yaaa çok mutlu oldum oralarda bir yerde seninle şu an duygusu bile güzeldir inşallah sağlıkla kolaylıkla kucağına alırsın canım

İnşallah nasip artık hamile kaldığın ay ekstradan bir şey yapmış mıydın sen
Ben igneden sonra her gun yarim saat yuruyus yapmaya calistim. Sebze protein agirlik vermeye calistim normalde genel rutinimiz karbonhidrat agirlikli oluyor, yani aslinda sadece saglikli olmaya calistim bi nebze. Etkisi olmus mudur bilemiyorum 🤷🏻‍♀️

Ben igneden sonra her gun yarim saat yuruyus yapmaya calistim. Sebze protein agirlik vermeye calistim normalde genel rutinimiz karbonhidrat agirlikli oluyor, yani aslinda sadece saglikli olmaya calistim bi nebze. Etkisi olmus mudur bilemiyorum 🤷🏻‍♀️
Olmuştur mutlaka bende bu ay doktora gitmedim adenom da çıkmadı üç defa kullandım ilacı prolaktin 3’e düştü bu ay pcos olunca takviye aldım bir kaç tane yumurtlamayı tedavisiz gördüm bakalım nolacak bu ayın sonucunda

Canim beta hcg 1702 cikti. Persembe tekrar test yapicam, sonucu Cuma sabah cikar, Cuma oglen doktora gidicem. Duygularim o kadar karisik ki, korkudan hep bir aksilik cikacakmis gibi tedirginim, bi yandan da pozitif dusunneye calisiyorum, degisik bi sey oldu, doktor gorup sorun yok diyene kadar sabretmem lazim biliyorum, insallah guzel sonuclanir 🤍 sen nasilsin?
Aminnn 🥰 cabucak pazar olsun da azicik da senden konusalim valla cok merak ediyorum, insallah cift cizgi gorursun 🙏🏻
ya maşallah maşallah Allah kucağınıza almayı nasip etsin bende iğne oldum femara kullandım bu ay ve aynı sizin durumdayım testler bir silik bi negatif geliyor iğneyi şubatın 22 sinde oldum bugün 19 gün ilk ilişki sonrası 17. Gün adet olmadım ağrım falanda geçti hiç bişey yok kan vermeye çok korkuyorum tek belirdi. Arada bel ağrısı ve gögüs uçları kahvesi ve kırmızı damarlar birde benim göğüsler regl olacağım zaman çok şişer ve ağırırdı suan öyle bişey yok

Merhaba
Femara ve ovitrelle 2 ay üst üste denedik ama olmadı. Şimdi de folikul kist olduğu için 3. Kez femara ve ovitrelle İçin bekliyoruz. Kist 5 cm olmuş.
Aranızda bu şekilde kisti olup tedavisiz hamile kalan var mıdır?

Kizlar merhaba yeniden. Bir süredir tedaviyi bırakmıştım. Akışına bırakmak istedim. Rabbime tevekkül ettim sadece ona güvendim. Ve mutlu haberi aldım testim pozitif çıktı çok şükür. Henüz 5. Haftadayim. Doktor muayenesi için 6-7 haftayı bekliyecem. Kese görünmüyor çünkü boşuna onunda sıkıntısını çekmek istemiyorum. Rabbim herkese nasip etsin. Kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah.

Eklentiler

• 1000000122.jpg
    1000000122.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 5
X