Gebeliğe Hazırlık Femara - Ovitrelle kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ay bende hiç ilaç kullanmadım ovülasyon testi yaptım sadece ama ondan da pek birşey anlamadım bakalım kısmet valla artık bir yerden sonra salıyor insan bir ara geliyor ağlıyorum sonra yine ayağa kalkmam lazım diyorum devam ediyorum.Allahım hepimizi aydınlığa çıkarsın inşallah
Bu ay bnm pas gecti yumurtlama haftasini bos geçtik kismet ayin 2si adetgunum 15 ine randevu aldim bu ay yine ilac kullanmadan yumurta durumunu kontrol eddirecem bakalım duruma gore sonraki ay kullanirim galiba

Merhaba arkadaşlar bende bu ay adetimin 2.günü femaraya başladım günde 1 tane kullanıp 5.gün kontrole gittim 2 gün daha 2 şer tane kullan dedi bugün tekrar kontrole gittim ama 13mm çok istediğim gibi değil dedi doktorum 2 gün daha 2 şer tane içeceğim sizce umut var mı

Merhaba arkadaşlar 🌹 Azda olsa moral düzelten bi uygulama ve herkes kendi tecrübelerini anlatıyor ve yol gösteriyoruz birbirimize...
Öncelikle 2 Aydır femara kullanıyorum ve yumurtalıklar gerekli boyuta gelince ovitrelle çatlatma iğnesi vurundum. Geçen ay tutmadı ve pek fazla bı etkisi olmadı bende sadece adetimi düzene soktu bu ay günü gününe ve saati saatiine adet oldum. Her neyse 17 Mayıs'ta ovitrelle iğnesini vurundum ve bu zamana kadar çok ağrım oldum en son ağrılarım çok şiddetli olunca 24 Mayıs'ta hastaneye gittim. Kan testi yaptı ve ultrasonnla baktı doktor. Ve benim beta HCG her zman 0.2 çıkarken 2.32 çıktı biliyorum negatif bir sonuç ama yine bi umut bekliyorum çünkü ağrıların ve arada bı gelen kramplar devam ediyor. Ve doktor bana yerleşiyor olabilir dedi . Ben yinede 28 Mayıs'ta evde kaset test yaptm ve çok ilginç geçersiz olarak çıktı bir çizgi belirgin diğeri ise yan çıktı anlamadım. Ve 3 Haziran'da adet günüm olmadı gerekiyor. İnşallah olmam 🙏Benim gibi sıkıntı yaşayan var mı kızlar bu ağrılar kramplar oluşunca siz neler yaptınız? Psikolojik olarak iyi değilim...
Ah canım ne heyecanlı günlerdi dinmi? Sonuç ne oldu, inş yüzün gülmüştür🤲🌹

IMG_20221105_172207.jpg
kizlar bu ayda femara kullandim.ben 23 gunde bi adet olurum adete daha uc gun var sabah ruyamda kiz bebek dogum yaparken gordum kednimi . Tutamadim test yaptim boyle cikti. Bekleyince test daha acik halde kaldi am gozukuyo umarim vardir

X