Femara ve çatlatma iğnesi olanlar burdamı

sevgi_hersey

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2021
45
13
26
Kızlar acilen yardımınıza ihtiyacım var! Evlendiğimiz 14 ay oldu ve biz hiç korunmadık ama gebelik olmadı doktorlarda her şeyimize baktı hiç bir sorun olmadığını söylediler en son bir doktor buldum ve adetimin 4. Günü bana FEMARA BAŞLATTI 5 gün sabah akşam içtim 1 hafta sonra yumurta kontrolüne çağırdı solumda 2 tane yumurtamın çatlamaya hazır olduğunu söyledi ve çatlatma iğnesi verdi ertesi gün göbeğimden vuruldum. Ertesi gün ve öbür gün üst üste ilişki dedi . Şuan 1 hafta oldu iğneyi vurulduğum çok ağrım oluyor bu durumu yaşayan var mı ve hamile kalan lütfen yardımcı olun🙏

Merhaba, bizde 2 senedir deniyoruz. Artık aşılama ya da tüp için bir tedaviye başlamaya karar verdik. Dün görüşmeye gittiğimizde ultrasonda sol da 1 yumurta gördü doktorum. Ve çatlatma iğnesi verdi. Dün 21:00 da yaptım. 12.saat'i değerlendirdik. Ama ben de yaprak kımıldamadı ne ağrı ne sızı yok :KK70: Sizin sonucunuz umarım pozitif olmuştur :)

Sizce var mı reglim 1 gün gecikti Ama hayali goruyorum sonra kurudukca netleşiyor bunu mesela ilk idrarla yapmadım ama hamile olduğumu da hissetmiyorum sanki regl olucam hep öyle hissediyorum baş ağrım var bu sabah ilk defa kahvaltı yaparken midem bulandı sonra hep ara ara yumurtalıklarim ağırdı geçti karnım ağırdı geçti şimdi bişey yok 5 gündür de göğüs ağrım var ama o regl olucagim zaman hep oluyor sadece bu sefer daha geç oldu

IMG_20211227_161705.jpg

X