Femara veya letu kullananlar bakabilir mi????

Kayitli93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
1.308
554
Kızlar 1.5 yıldır evliyim hiç korunmadım.Polikistik over var bende. 2 ay klomen ve 6 ay letu kullandım.Letu ile 2 kez gebe kaldım ama pıhtılaşmadan dolayı düştüler.Şimdi bu ay da gebelik yok.Artık tüp bebek istiyorum çok yoruldum ama Bi tarafım da acaba 1 kutu daha mı alsam diyor çok mu fazla olur 8 kez kullandım bu ilaçları İçinizde böyle fazla kullanan varmı zararı olmaz mı????

Son düzenleme:
doktorunuza sormadan, takip yaptırmadan kullanmayın. tekrar kullanacaksanız bile öncesinde pıhtılaşma için yapılması gerekenler varsa önce buna odaklanılsın. inşallah en kısa sürede hamile kalırsınız.

doktorunuza sormadan, takip yaptırmadan kullanmayın. tekrar kullanacaksanız bile öncesinde pıhtılaşma için yapılması gerekenler varsa önce buna odaklanılsın. inşallah en kısa sürede hamile kalırsınız.
Zaten doktor kontrol ediyor her ay ultrason ida pıhtılaşma içinde iğne yazdı evde

Zaten doktor kontrol ediyor her ay ultrason ida pıhtılaşma içinde iğne yazdı evde
bu ilaçları kullanmanın bir sınırı var mı onu bilmiyorum ama ben olsam bir kaç kere daha denerdim. 2 kere gebelik oluşmuş, kayıpların sebebi belirlenmiş, pıhtılaşma tedavi ediliyor. bir kez daha denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.

1.5 yıldır ben de deniyorum, pcosluyum henüz hiç gebelik elde edemedim, 2-3 aydır da tedavi ile deniyorum. doktorum hep olacak ama ne zaman olacağını allah bilir diyor, haklı :)

X