Femara ve ovitrelle kullananlar belirtileriniz neler???

Evet kesinlikle doğru, ben daha 15 aydır hiç hamilelik yaşamadım, burda kimyasal yaşayıp demek ki hamile kalabiliyorum diye düşünen insanları çok okudum ve gerçekten insanın tutunacak dalı oluyor. Ben daha hiç hamilelik yaşamadığım için çok üzülüyorum. İnşallah senin de sağlıklı bi hamileliğin olur🙏🏼
Ama tedaviye yeni başladın hiç öyle düşünme. Senin bu ilk ayın öyle düşün.

Ne güzel dedin içimi yeşerttin🥹 şu anki kasık ağrılarıma bel ağrıma tutunup olumlu düşünmeye çalışıyorum
Kesinlikle öyle. Hepimiz için geçerli şimdi değilse bir sonraki inşallah. Sonuçta bi problemimiz yok ufacık tedavilerle halledebileceğimiz şeyler ☺️ buna da şükür. İlla ki güzel haberler alıcaz ☺️
İstanbulda mı tedavi görüyorsun doktorun kim

Kesinlikle öyle. Hepimiz için geçerli şimdi değilse bir sonraki inşallah. Sonuçta bi problemimiz yok ufacık tedavilerle halledebileceğimiz şeyler ☺️ buna da şükür. İlla ki güzel haberler alıcaz ☺️
İstanbulda mı tedavi görüyorsun doktorun kim
İnşallah o güzel haberi alacağımız zaman çok yakındadır🙏🏼 evet istanbulda avrupa yakasında özel bi hastaneye gidiyorum

Selam canım nasılsın? Bu ay nasıl gidiyor umarım pozitivist görmüşsündür 🙏
Selam canım dün aklıma geldin bayramdan sonra başlayacaktın ben de seni merak ettim ☺️
Benim biliyosun en son kist oluşmuştu negatifti seninle konuştuğumuzda şimdi de bugün 15.günüm dayanamadım gittim kan verdim bi belirtim yok sadece kistin olduğu yerde ağrım var. 2 saate sonuç çıkacak bekliyorum ☺️ inşallah pozitif çıkar. Sen ne yaptın

Selam canım dün aklıma geldin bayramdan sonra başlayacaktın ben de seni merak ettim ☺️
Benim biliyosun en son kist oluşmuştu negatifti seninle konuştuğumuzda şimdi de bugün 15.günüm dayanamadım gittim kan verdim bi belirtim yok sadece kistin olduğu yerde ağrım var. 2 saate sonuç çıkacak bekliyorum ☺️ inşallah pozitif çıkar. Sen ne yaptın
Ben memleketteyim halen erken regl oldum ondan bu ayda denemicem inşallah önümüzdeki ay bakalım hayırlısı. Umarım olumlu sonuç alırsın 🙏 dua edicem

X