femara

senden de RABBıM binlerce kez razı olsun nilcim..bende incir kürnü çok önceden denemiştim..vede sogan kürünüde denedim..çörek otu karışımını nasıl yapıyorsun canım..artık bayram sonu bende akupuntura başlıyorum ..inşalllah faydasını görürüz..nil canım sen nerde başlayacaksın akuya..seansı ne kadardar..kaç seans gideceksin..bu arada sana da hayırlı cumalar canım...meryem süresini bende duymuştum ama bir türlü nasip olmadı okumak...ama inanıyorum ki elbet bir gün bizde hamiş olacagız nil arkadaşım..şöyle karnımızı gere gere dolaşagız..AMıııııNNN diyelim RABBıM dualarımız kabul eylesin....

senden de RABBİM binlerce kez razı olsun nilcim..bende incir kürnü çok önceden denemiştim..vede sogan kürünüde denedim..çörek otu karışımını nasıl yapıyorsun canım..artık bayram sonu bende akupuntura başlıyorum ..inşalllah faydasını görürüz..nil canım sen nerde başlayacaksın akuya..seansı ne kadardar..kaç seans gideceksin..bu arada sana da hayırlı cumalar canım...meryem süresini bende duymuştum ama bir türlü nasip olmadı okumak...ama inanıyorum ki elbet bir gün bizde hamiş olacagız nil arkadaşım..şöyle karnımızı gere gere dolaşagız..AMİİİİİNNN diyelim RABBİM dualarımız kabul eylesin....

Bensunazcim ben almanyadayim burda yasiyorum COREKOTUNUN COK FAYDASI OLDUGUNU YAZIYORLAR bende bugun 3. gunum bir tatli kasigi corekotu yalniz ezmen lazim bir tatli kasigi tarcin goz karari bal bu harci karistirip sabah aksam yiyorsun bu kur hem yumurta sayisini artiriyormus hemde kalitesini adetinin ikinci gunu basliyorsun.Benim burda kadin dr tavsiye etti faydasi oluyor dedi akupunkturun iki ay gidecem kac seans olur bilmiyorum ben meryem suresini tedavi boyunca okumustum ama onun ozel duasi varmis inseallah ogrenirsem yazarim haaa biraz once DR HALE HANIM ARADI BAYA BI SOHBET ETTIK INAN ONLARIN BILE BOYLE ARAYIP SORMASI BUYUK MORAL OLUYOR ben su anda aslinda merkezde olacaktim nasip iste ben kendi kendime tayin ediyorum asil kararlayan rabbimde ALLAH IZIN VERIRSE INSEALLAH DIYELIM canim kardesim tabiki allah nasip edrse karnimizi gere gere gezicez bakin bizde hamis diyebilcez inseallah ne kadar guzel bir duygu olmasi lazim bence annelik cok kutsal yaradanim bizede nasip etsin inseallah o duygulari aminnnn.kaydirigubbakcemile5

Bensunazcim ben almanyadayim burda yasiyorum COREKOTUNUN COK FAYDASI OLDUGUNU YAZIYORLAR bende bugun 3. gunum bir tatli kasigi corekotu yalniz ezmen lazim bir tatli kasigi tarcin goz karari bal bu harci karistirip sabah aksam yiyorsun bu kur hem yumurta sayisini artiriyormus hemde kalitesini adetinin ikinci gunu basliyorsun.Benim burda kadin dr tavsiye etti faydasi oluyor dedi akupunkturun iki ay gidecem kac seans olur bilmiyorum ben meryem suresini tedavi boyunca okumustum ama onun ozel duasi varmis inseallah ogrenirsem yazarim haaa biraz once DR HALE HANIM ARADI BAYA BI SOHBET ETTIK INAN ONLARIN BILE BOYLE ARAYIP SORMASI BUYUK MORAL OLUYOR ben su anda aslinda merkezde olacaktim nasip iste ben kendi kendime tayin ediyorum asil kararlayan rabbimde ALLAH IZIN VERIRSE INSEALLAH DIYELIM canim kardesim tabiki allah nasip edrse karnimizi gere gere gezicez bakin bizde hamis diyebilcez inseallah ne kadar guzel bir duygu olmasi lazim bence annelik cok kutsal yaradanim bizede nasip etsin inseallah o duygulari aminnnn.kaydirigubbakcemile5

canım anladığıma göre sen şimdi sen almanyadasın..tedaviye başladığındamı geleceksin istanbula..nilcim hale hanımdan ziyade semra kahramanla tedavinin başlamasını isterim .çünkü semra hanım daha bilgili uzman bu konularda..canım karışım için çoookkk tşk ederim .bende zaten adet oldum.. gibi, buğün çok az ama..2ci günü başlarım artık karışıma..canım sen akuya nerde başlayacaksın..ne kadar tutuyor fiyatı..nilcim inşallah meryem süresinin özel duasını ögrenip yazarsın..bizede faydası olur inşş..dimi yaaa arayıpda moral vermeleri süper..çok pozitif bir ekip..ama şuna inanıyorum ki RABBİM inşallah ellerimizi boş çevirmeyecek..yumurtalarımıza akunun, karışımın inşallah çok faydası olur..:Saruboceq::1hug:

Ben Almanyada baslicam akuya faydasini goruruz inseallahhh canim benim son iki denememdede semra hanimdi drum bana hep o bakti herseyimle o ilgilendi transferlerimi o yapti zaten ekip halindedler ALLAH BILIYORYA BU SEFER HALE HANIMDAN YANA GONLUM COK ILGILI BIR DR tavsiye edrim hep bu zamana kadar burdada drlarim profosordu artik uzman olsun diyorum nasip bugun dedi zaten hale hanim hocayla takip edecez seni dedi evet canim tedaviye turkiyeye gelecem adet olmadan bir hafta once hayirlisi ALLAHTAN BILIYORMUSUN CANIM HEP RUYALARIMDA KAYA TAS GORUYORUM VE KAYALARI GUCLUKLE ASIP TIRMANARAK TUTUNARAK ULASMAK ISTEDIGIM YERE ZORDA OLSA ULASIYORUM NE KADAR GERCEK DEMI ARTIK IMTEHANIMDA SERTLESTI BU MUCADELEYLE IKIMIZDE ASICAZ CANIM BUNLARI HEMDE COKKKKKKKKKKKK INANIYOR VE RABBIME GUVENIYORUM ARTIK KENDIMI TESLIM ETTIM ONA ALLAH KERIMDIRturkbayragi:emir_bebek:

AMııııııNNNN CANIM ıNŞAAAALLLLLLLLLAAAAAHHHHHH...AĞZINDAN BAL DAMLIYOR NıLCıM.....HALE HANIM BANADA BAKMIŞTI .GENELDE EKıP HALıNDE ÇALIŞIYORLAR..AMA BıZ ÖZELLıKLE SEMRA HANIM DEMıŞTıK..HER GıTMEMıZDE.AMA TABıKı VERECEK OLAN RABBıMDıR..ARTIK DEDıĞıN GıBı RABBıME TESLıM EDECEM KENDıMı RABBıM KERıMDıR NıLCıM..CANIM RÜYAN ÇOK GÜZELL .. ıNŞALLLAH RABBıM MURADINI VERECEK...ıNŞALLLAAH RABBıM ÇıFTER ÇıFTER NASıP EDER..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:uhm:NıL CANIM SEN ÇÖREK OTUNU NASIL EZDıN. YAA..BEN BAYAGI ZORLANDIM NE ZOR ŞEYMıŞ EZMESı.. ACABA EZMEDEN YAPSAK KARIŞIMI FAYDASI OLURMU??

CANIM BU ARADA BAŞLADINMI AKUYA..

X