Yatak Odası Dekorasyonu ferforje karyola fikri.......

flamingo2754

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
470
7
kızlar ferforje karyola gördüm bi yerde. çookkk süslü bişey. çok hoş . ama sizce yeni gelin evinde çok mu sıradan durur? fikrilerinizi bekliyorum.

ferforjeyle yapılmış eşyalar çok güzel. fakat karyola; yatak dolabına, komidinlere ve tuvalet aynasına uyumlu mu ona bakmak gerek

çok ünlü markaların koleksiyonlarında ferforjeli yataklar var aslında,bergüzar korelin evindede vardı,benimde çok hoşuma gitmişti,ama yanına nasıl mobilyalar alınır işte onu hiç bilmiyrm

bende ferforge alıcam ama dolap nasıl almalıyım bılmıyom,fıkrı olanlar varmı:ecrin_bebek:

benim eltim yatak odasını ikeadan aldı. ferforje siyah karyolayı beyaz komidin ve konsolla tamamlası. gardrobu da beyaz.. bence çok hoş oldu... basit olup olmaması kullanacağın aksesuarlarla ilgili....

bende ikeaya gıttım kalmamış bıızm yatagın ölculerınden,krem benım begendıgım sıayh cok buyuk. oda cok guzel gördum...
üzerı yastıklarla çok sırın oluyo ve ona uygun komıdın evetopuyorumnanaktan

:KK31: bende ferforje karyola almayı düşünüyodum hatta odamı ferforjelerle donatmayı ama gardrop işi bozdu :KK43: uygun bi dolap bulamayınca hayallerim suya düştü gibi.bakalım bulursam vimi döşerim bir seneye yakın var daha döşememe :)

Ferforje karyola gerçekten şık görünüm sağlıyor odaya ayrı bir hava katıyor dediğiniz gibi.Ferforje karyola modellerini sadece ünlü markalarda aramamak lazım ferforje imalatı yapan yerler var asıl sadece işi bu olan firmalar var örnek vermek gerekirse eğer köksal ferforje'nin yapmış olduğu
  • Ferforje Karyola
  • Ferforje Yatak Başlığı
  • Ferforje Cibinlik
  • Ferforje Nikah Şekeri
  • Ferforje Oturma Grupları
  • Ferforje Beşik Modelleri
  • Ferforje Yatak Modelleri
  • Ferforje Aksesuar
  • Ferforje Masa Sandalye
  • Ferforje Ayna
Eki Görüntüle 1960018

Mesala şu modeli sizin için köksal ferforje'nin web sitesinden aldım gayet hoşuma gitti.Sanırım ferforje fiyatları da gayet uygunmuş burada diye duydum.Yinede sormak lazm.Ferforje karyola fiyatları da buraya linkledim siz detaylıca inceleyin derim.Yani kısacası yorumlarda kombin yapmakta zorlanmışsınız sanırım köksal ferforje deki kombin sistemleride işinizi görecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bunların hepsini çok beğendimmmmm. Sizce de çk şıkk değiller mi? burdan baktım modellere.

Son düzenleyen: Moderatör:
X