Fetal DNA testi sonucu erken çıkanlar

Marryvsmarry

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
307
88
Arkadaşlar merhaba 12 haftalık hamileyim bebeğimde ense kalınlığı çıktığı için doktorum fetal DNA testi yaptırmami önerdi bizde yaptırdık bugün 6. Gün acaba aranızda yaptıran var mı? Sonuç ne zaman çıktı? Ense kalınlığı olup sonucu temiz gelen var mı? Lütfen bilen biri cevap yazsın çok merak ediyorum:/

Bi arkadaşımda ense kalınlığı yüksek çıktı başka bi doktora gitti oda ölçüm aldı normal çıktı. Bende fetal DNA testi verdim bugun 8.iş günü hala bekliyorum sonucu çıkan arkadaşlar 12-15 iş gününde çıktığını söylüyor

10. Gün çıkmıştı ama yolladığınız yere laba göre değişir bize 10-15 gün demişlerdi

Sonucunuz ne oldu peki?
Bizim temiz gelmişti benim ultrason normaldi ama ikili testim yüksekti beta 1:52 totel risk 1:132 idi
Kzıım şuan 2 yaşımda çok şükür sağlıklı (gerçi şuan Üşütmüş kusuyor😞😞)
İnş sizin de temiz çıkar

Bizim temiz gelmişti benim ultrason normaldi ama ikili testim yüksekti beta 1:52 totel risk 1:132 idi
Kzıım şuan 2 yaşımda çok şükür sağlıklı (gerçi şuan Üşütmüş kusuyor😞😞)
İnş sizin de temiz çıkar
Allahım çok dua ediyorum temiz çıksın diye maşallah doğmuş sağlıklı darısı bizimkine🥰 çocuklar hasta olur düşer kirlenir grip olur öyle büyür üzülmeyin tek hastalığı üşümek olsun 🥰 Allah'ım beterinden korusun 🤲

Allahım çok dua ediyorum temiz çıksın diye maşallah doğmuş sağlıklı darısı bizimkine🥰 çocuklar hasta olur düşer kirlenir grip olur öyle büyür üzülmeyin tek hastalığı üşümek olsun 🥰 Allah'ım beterinden korusun 🤲
Amin sağlıkla gelsin İnş sizinki de

X