Fetal DNA testi yaptıranlar bi bakar mısınız?

Bulunduğum yer bi ilçe. Buradaki hastanede genoksun kitleri varmış. O yüzden işim kolaylaşsın diye bunu düşündüm aslında
A o zaman mantıklı tabii ki zaten çok fark yok.
Ben dün Acıbadem Hastanesinde muayeneden sonra bu test için yine temel olanına 5750₺ fiyat aldım. Hastaneler çok fark ekliyorlar

Maalesef..
Bir kaç ay önce çoğu yerde artış olmuş.
Ne yapalım artık kafamız rahat olsun önemli olan
Ya şimdi iyice kurcaladım da benim ikili taramadaki sorun hcg değerinden kaynaklanıyor bence. Yani hcg mom 3,75 çıkmış. Yüksek çıkmış. Acaba bu nasıl bir sorun teşkil ediyor bir bilgin var mı?

Ya şimdi iyice kurcaladım da benim ikili taramadaki sorun hcg değerinden kaynaklanıyor bence. Yani hcg mom 3,75 çıkmış. Yüksek çıkmış. Acaba bu nasıl bir sorun teşkil ediyor bir bilgin var mı?
Hiç bilmiyorum ben kan vermemiştim. Ama fazla yüksek olsa oran daha düşük çıkmaz mıydı? Bir de sanki bildiğim kadarıyla ense kalınlığı ve burun kemiği en önemli değerler

Merhaba bende de yas riskinden dolayi fetal dna istendi. Hangilerime bakiliypr bu testte net sonucmu söylüyorlar. Birde testi yakin zamandami yaptirdiniz,hepsinemi 3000 tl odedin yardimci olurmusun lütfen

Merhaba bende de yas riskinden dolayi fetal dna istendi. Hangilerime bakiliypr bu testte net sonucmu söylüyorlar. Birde testi yakin zamandami yaptirdiniz,hepsinemi 3000 tl odedin yardimci olurmusun lütfen
Canım birkaç ay önce yaptırdım evet. Hepsine 3000 TL ödedim. Tüm kromozom anomalilerine bakılıyor. Doktorlar %99 doğru sonuç veriyor diyor. Doktorumdan telefonlarını aldım aradım, ertesi gün bir hemşire geldi evde kan aldı, 10 gün sonra da sonuç geldi. İstersen özelden hemşirenin telefonunu gönderirim. Detaylı bilgi verir

Merhaba kızlar. Aramızda Genoks firmasında Fetal DNA testi yaptıran var mıdır?
Ben yaptirdim cnm.. benim 4lu tarama sonucum da trisomy 21 icin 1:128 cikmisti ama ultrasonda ense kalinligi 1.40 di burun kemigi vardi.. ama risk fazla oldugu icin nifty yaptirdim tum kromozom incelemesi icin 3500 tl odedik.. 4,5 gun icinde geldi sonucumuz temizdi..
Fakat firmayla.ilgili nette cok sikayet vardi acikcasi sonucun gec gelmesiyle ilgili ama benim hemen geldi oyuzden sorun yasamadik

Son düzenleme:
Sabah bi kqc yeri aradım genoks u uygun bulduk hemde butun testlere bakiliyormus fiyatida makul geldi eve gelip kan alicaklar.insallah guzel sonuclar cikar. Senin sonuçlarında iyi çıktı sanirim. Çok teşekkür ederim yinede bebegim

Çok şükür temiz çıkmış sonucun. Ben de içim rahatlasın diye yaptırmak istiyorum. Şikayetleri ben de gördüm o yüzden tedirgin oldum biraz açıkçası ama olumlu dönüşler de çok fazla sizin gibi. Pazartesi kan vereceğim ben de artık. İnşallah temiz gelir sonucum

En onemlisi gercekten icinin rahatlamasi .. benim gonlumde bi ferahlik vardi ama hamileligide dusunup durmakla zehir etmek istemedim kendime.. surekli dusuncegime yaptirayim dedim.. kii benim ki cok riskli gorunuyordu ona ragmen sukur ki temiz cikti.. Insallah seninde temiz gelir sonucun.. bence kesin temiz gelir cunku degerin kotu degil .

Aynı fikirdeyim. Amin inşallah. Çok teşekkür ederim

İhtiyacı olanlara yardımı olur. 6 hafta önce yaptırdım. Invitae firması. Abd'ye gönderiyor. 2900 tl. Sanırım 13 farklı anomaliye bakıyor. 1 haftada sonuç geldi. Ben çok memnun kaldım. Ama doğrudan ulaşın. Doktor ya da hastane olunca komisyon ekleniyor.

Ben de aynı firmadan indirim isteyerek 2700 e anlaşmıştım. Ama sonradan panorama yaptırmak istediğim içim vazgeçtim.
13 farklı anomali iyiymiş. Panorama temelde 5 temel anomaliye bakıldı

Ben de aynı firmadan indirim isteyerek 2700 e anlaşmıştım. Ama sonradan panorama yaptırmak istediğim içim vazgeçtim.
13 farklı anomali iyiymiş. Panorama temelde 5 temel anomaliye bakıldı
Aslında genoks da 80 farklı gen hastalığına baktığını belirtiyor ama temelde en yüksek oranla sonuçlanan gen bozuklukları en önemlileri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…