Fetal Dna Testimin Sonucu Yuksek Risk Saptanmıştır Çıktı

Merhabalar,
13 haftalik hamileyim. 11 haftalik iken fetal dna (nipt testi) yaptirdim. Trizomi 21 yuksek cikti. Ultrason bulgularim normal. Doktor ultrasonla bakinca down sendromlu gibi durmuyor dedi. Ense kalinligi normal dedi. Burun kemigi olusmus dedi. Pazartesi gunu cvs yapildi. Simdi sonuclari bekliyoruz. Sizin ya da etrafinizda birinin bu sekilde yasamis oldugu bir durum oldu mu? Fetal dna yuksek cikip cvs sonucu iyi cikan oldu mu? Cok merak ediyorum. Yasayanlar lutfen yazabilir mi?
Merhaba sizin çocuğunuz dünyaya geldimi sorun yoktur ins aynindurumdayim hbr verirmisiniz

Merhabalar,
13 haftalik hamileyim. 11 haftalik iken fetal dna (nipt testi) yaptirdim. Trizomi 21 yuksek cikti. Ultrason bulgularim normal. Doktor ultrasonla bakinca down sendromlu gibi durmuyor dedi. Ense kalinligi normal dedi. Burun kemigi olusmus dedi. Pazartesi gunu cvs yapildi. Simdi sonuclari bekliyoruz. Sizin ya da etrafinizda birinin bu sekilde yasamis oldugu bir durum oldu mu? Fetal dna yuksek cikip cvs sonucu iyi cikan oldu mu? Cok merak ediyorum. Yasayanlar lutfen yazabilir mi?
Merhbaa son durumunuz nedir

Merhbaa son durumunuz nedir
Aynı şekilde bütün testlerin riskli çıktı gebelik sonlandırmamı söylediler ve şu an 19 haftalık gebeyim sonlandırmayı düşünmüyorum ne gelirse Allah’tan diyorum Bu tesislerine Ne kadar güvenebiliriz inan bilmiyorum evet gelişmiş olabilir test sonuçlarına göre de otura son da bu bu söylüyorlar 14. haftama kadar her şey normaldi test sonuçlarından sonra burun kemiğini göremiyoruz dediler neye İnanacağımı neye güveneceğimi şaşırmış durumdayım

X