Fetal DNA

En garantisi fetal DNA. Diğer taramalar kafa bulandırmaktan başka bir şey yapmıyor. Ben önce 2li yaptırmıştım yaştan dolayı orta seviye risk verdi. Hemen fetal yaptırdım kafam rahat etti.
Merhaba fetali nerde yaptırdınız acaba ücretlimi bende buna benzer birşey yaşıyorum

Tabi ki ücretli. Firmalar var çeşitli onlar yapiyorm bazi üniversite hastaneleri de cüzi rakamlara yapıyormuş
Benim doktorum herhangi bir risk yok ama için rahat etsin istiyorsan dedi bi test var 350 Euro yurt dışına gidecek kanın diyor 10 gün içinde sonuç bana gelecek %99 doğru sonuç veriyor deyip önerdi bende neden 12 bin küsür vereyim madem test temizse diye kendimi yiyip bitiriyorum şuan doktor tamamen bana bırakıyor kafam aşırı bulanık

Benim doktorum herhangi bir risk yok ama için rahat etsin istiyorsan dedi bi test var 350 Euro yurt dışına gidecek kanın diyor 10 gün içinde sonuç bana gelecek %99 doğru sonuç veriyor deyip önerdi bende neden 12 bin küsür vereyim madem test temizse diye kendimi yiyip bitiriyorum şuan doktor tamamen bana bırakıyor kafam aşırı bulanık
Digee actiginiz konuya da yazdim. Biyokimyasal riskiniz yuksek cikmis. Yaptirsaniz iyi olur. Ben de yaptirdim artik herkes yaptiriyor
3lü 4lü taramada sürprizle karsilasilabiliyor. Çünkü suan bebegin organlari net olarak ultrasonda gözükmüyor.

Digee actiginiz konuya da yazdim. Biyokimyasal riskiniz yuksek cikmis. Yaptirsaniz iyi olur. Ben de yaptirdim artik herkes yaptiriyor
3lü 4lü taramada sürprizle karsilasilabiliyor. Çünkü suan bebegin organlari net olarak ultrasonda gözükmüyor.
Anladım araştırıp yaptırıcam en kısa sürede teşekkür ederim

Ben hamileliğimin başında bilmeden implant tedavisi oldum, antibiyotik, röntgen birde dicloflam diye bir ilaç kullandım. Riski gebelik deyip perinatoloji bölümüne sevk ettiler, fakültede boşluk arıyorum da, bu testi devlet Hastanesi'nde yaparlar mı acaba?
Ne yazık ki devlet hastanelerinde fetal DNA yapılmıyor devlet karşılamıyor

Tarama testleri bana kalirsa çöp. Fetal dna yaptirdim ense kalinligi yüksek denilen bebegim saglikli dogdu. Fetal dna en garantisi
Peki fetal dna da cinsiyet belli oluyor mu arkdaslar. Birde mesela kronik bir hastaligi varmi cikar mi? Seker tansiyon vs. Genetik aktarimi olup olmadigi belli olurmu.

Peki fetal dna da cinsiyet belli oluyor mu arkdaslar. Birde mesela kronik bir hastaligi varmi cikar mi? Seker tansiyon vs. Genetik aktarimi olup olmadigi belli olurmu.
Cinsiyet belli oluyor ama bahsettiğiniz hastalıklar bu testte çıkmıyor. Down sendromu gibi kromozom bozukluğu durumları çıkıyor

Oluyor deniyor ama benim yaptirdigim yer bilgi paylaşımın yasaklandigini söylemişti. Genetik hastaliklar cikiyo zaten bu testte

X