Fetal Eko

Viola

Yiğitim bitanem..
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
46
Kızlar,az önce doktordan geldim.oğluşum 1838 gram olmuş,çok iyiymiş.ama doktorum kalp atışlarında ritm bozukluğu var dedi.fetal ekosunu çektirin dedi.çok moralim bozuldu,ağlamaya başladım kızdı bu sefer doktorum.anlık birşeyde olabilir dedi.sizde böyle bir durumla karşılaşan var mı?
bu akşam 18.30 da gidip fetal eko çektiricem.dua edinde bir sorun çıkmasın:nazar:

canım yüreğini ferah tut
bebişinin hiç bir şeyi yok inan:)
iyi haberlerini bekliyoruz
dualarım seninle...

Viola Inşallah Bişey çikmaz Bebeklerde Olabilir Böle şeyler Ama Fetal Ekonu Muhakak çektir. Allah Yardimcin Olsun. Bebişinde Sağlikli Olur Inşallah.

sağolun kızlar..bu akşam 18.30 da çektiriyorum.sonucu yazarım..umarım iyi çıkar..

violacım inşallah bebeğinin bişeyi yoktur.dualarım seninle .iyi haberlerini bekliyoruz

sonucu bekliyoruz canım ama önemli bişey çıkmaz bence içini ferah tut ANNESİ.

insallah bıseyın yoktur canım ıcını rahat tut dualım senınle ve tum hamıslerle ALLAH yardımcımız olsun

Kızlar çokkk teşekkür ederim size..yapısal bir bozukluk yokmuş çok şükür...annenin stresine bağlı olarak olabilirmiş.25 dakika kadar inceledi,damarlarına kadar..stres yapma dedi,2 hafta sonra bir daha gidicem..
ama çookk rahatladımmm:nazar:

AA VİOLA ÇOOK SEVİNDİM BİŞİ ÇIKMADIGINA TABİ ANNEİN STRESİDE BEBEGE GECER SAKIN HİÇ BİŞEYİ TAKMA KAFANA
SİZİN MUTLULUGUNUZ BEBEGE GECER GEBELİĞİNİZİ NASIL MUTLU GECİRİRSENİZ BEBGİNİZDE DOGUNCA OKADAR MUTLU OLUR...:emir_bebek:

Kızlar çokkk teşekkür ederim size..yapısal bir bozukluk yokmuş çok şükür...annenin stresine bağlı olarak olabilirmiş.25 dakika kadar inceledi,damarlarına kadar..stres yapma dedi,2 hafta sonra bir daha gidicem..
ama çookk rahatladımmm:nazar:

canım çok sevindim
hadi gözün aydın,umarım bir daha kötü bişey yaşamazsın

ii sevındım gonlunu ferah tut tabı morallerıde ıcındekını uzmeye hakkın yok dımı :)

Çok sağolun kızlar..
artık hiçbir şey umurumda değil,şurda kaldı 8 hafta birşey...hiçbir şeyi kafaya takmaya değmez..yeterki oğluşum iyi olsun:nazar:

X