Fevri mi davrandım?

Bigjetplane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2019
265
207
29
Böyle birini bulamam derken? Doğru dürüst kaç gün mesai yaptı ki hemen bağlandınız... Paraya ihtiyacı varsa çalışsın. Profesyonel olun. İhtiyaç sahibi olması sizin prbleminiz değil, sadaka değil iş veriyorsunuz karşılığını beklemek hakkınız
Eğitimli biriydi, öğretmenlik yapmış daha önce sırf o yüzden ama haklısınız fazla bile iyi niyetli olmuşum, şimdi daha net anlıyorum hatırladıkça sinir oluyorum yani daha ilk haftadan tepki göstermeliydim aslında.

Bigjetplane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2019
265
207
29
Ben öncelikle nedenlerini bilmek isterim. Makulse olabilir ama nedenlerinden hiç bahsetmezse sürekli izin ki ben de keyfimden tutmuyorum bakiciyi .
Nedeni oğlunun okul nakilinin olmamasıydı bir türlü bir problem çıkmış bana da baya anlattı da benim anlamadığım bir mevzu olduğu için çok sorgulamadım. Sonradan öğrendim ki o kadar uzun süren bir şey değilmiş aslında, belki gerçekten oyaladı, belki de doğruydu söyledikleri ama baya sorumsuz davranıyordu, iyiki devam etmemişim onunla. Çalışmaya başlayacağım yakında onun bu rahatlığıyla, son dakika işleriyle uğraşamazdım.

dgdln

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
10.623
19.482
Nedeni oğlunun okul nakilinin olmamasıydı bir türlü bir problem çıkmış bana da baya anlattı da benim anlamadığım bir mevzu olduğu için çok sorgulamadım. Sonradan öğrendim ki o kadar uzun süren bir şey değilmiş aslında, belki gerçekten oyaladı, belki de doğruydu söyledikleri ama baya sorumsuz davranıyordu, iyiki devam etmemişim onunla. Çalışmaya başlayacağım yakında onun bu rahatlığıyla, son dakika işleriyle uğraşamazdım.
Doğru karar vermişsiniz bencede