Fikir verin lütfen !..

bide ben napayım diye sormuyo ki, amacı ne anlamadım, acaba abisi umrumda değil derken blöf mü yapıyo diyo, blöf yapsa ne yapmasa ne

sevgilin hala nasıl anlamadı çok kötü bir durum Allah kimseyi düşürmesin sakın sen sen ol sevgili olma kardeşiyle

bide ben napayım diye sormuyo ki, amacı ne anlamadım, acaba abisi umrumda değil derken blöf mü yapıyo diyo, blöf yapsa ne yapmasa ne

chess niye inanmıyon kıs
herşey insanlar için inanırım ben olmuştur böyle bir şey
bence şu açıdan sormuştur
şimdi ben abiyle çıkıyorum kardeşiylede ilgiliyim
oda benle ilgili ama bölf mü yapıyor acaba
şimdi ben ona niyetimi belli etsem seni oyuna getirdik sen nasıl insansın derse
ikisini birden kaybederim hemde rezil olmuş olurum
yok eğer kardeş benden hoşlanıyor ve blöf değilse abiyi salla gitsin
seçimimi kimden yana kullanayım diyor

ahanda konunun özeti budur :roflol::roflol:

canın sıkıldı, oruç başına vurdu taabii, ee iftara da çok var,,burda bıraz kafa bulayım, neşem yerine gelsin diyorsun yaniii :sinifsinif:

bence arkadaş kendini bihter sanıyokaydirigubbakcemile3
ya başlık sahibi arkadaşım, kusura bakma ciddiysen de ya gerçekten şaka gibi, akıl sınırlarını zorlayan bi dert seninki

ay şimdi aklıma zamanında serap ezgüye çıkmış bir anne kız geldi..kız imam nikahlı ve kardeşi ve beraber yaşadğı kişide aynı iş yerinde çalışıyor..kız 19 ablasıda 23-24 falan..neyse adam bu 19 luk kızla kaçıyor.bunlar zannediyorki başlarına bişi geldi..haa bu arada adamın imam nikahlı karısından da 1 çocukları var..bunlar tvde öğreniyor olayı...yaa kızın bir beddua edişi vardı ki görmeliydiniz...yarın öbür gün o adam bıraksa kız nasıl eve dönecek..anne eve alsa dert almasa dert...onlarda biz birbirimizi seviyoruz diyor artık nasıl sevg ise ,bir tarafta adam .çocuğunu bırakıyor ,öteki tarafta kız ablasını sırtından vuruyor..nasıl sevgi nasıl bağlılık.....

konu biraz ciddiyeti olan dogrulugu olan bir konu olsa böyle iki satır yazıpta anlatılmazdı 5 aylık sevgilim var sonra kardesine asık oldum ne yapayım diyemez bir insan bu kadar basit anlatılacak olay mı bu dünyanın neresine gidersen git bu konu cok iğrenç :nazar:

bence yalan söylüyor böyle durumda olan bi insan bu olayı iki kelimeyle bitirmezdi.. ki böyle durumda olan birinin birazda sucluluk duyması lazım normal bir olay gibi birde kardeşide beni seviyor filan diyor. boşuna yorum yazıyoruz..

hııııııııım kardeşide onu hazır bekliyordu
çokmu güzelsin merak ettim seni
gören aşık oluyor

ahlaki bir sıkıntıdır bence bu...

insan birini seviyorsa onun çevresindekileri arzulayıp farklı gözle bakamaz... sende kardeş gözüyle bqakmalıydın.. insanlık hali olur diyemiyceğim benim midem kaldırmaz.
normal bir durum değildir.

merhaba arkadaslar. benim ciddi bir sorunum var. nasil basliyacagimi bilmiyorum. sevgilim var su an 5 aydir ve ben sevgilimin erkek kardesine asik oldum. kardesi de biliyor ona karsi hissettiklerimi ve oda beni istiyor. kardesi hic umrunda olmadigini söylüyor. arkadaslar acaba bu beni deniyormu? benneyaptımki

amannn tatlim bunlar yanlis seyler , birak kardese asik olmayi arkadasin sevgilisine bakilmaz!!, ustelik anlasilan hersey cok yeni "beni deniyormu" diye soruyorsun gel abla sozu dinle ve ikisindende uzaklas gercekten asiksan unutmaya calis ama asigim saniyor olma ihtimalin cok yuksek..
kac yasindasin bu arada?

Allah bilir kaç yaşındasın ve aşk dediğin şey senin için ne anlam ifade ediyor. basitleşmiş duygulara ben aşık oldum kardeşi bana aşık oldu diyenlerden nefret ediyorum. ne kadar kolaymış ya. mesleğinde sekreter yazıyor ve bu durumda yaşın birazdaha büyükse vah haline diyorum.ne kadar kolay ilişkiler yaşayabiliyorsun.

X