Fikir verin lütfen !..

merhaba arkadaslar. benim ciddi bir sorunum var. nasil basliyacagimi bilmiyorum. sevgilim var su an 5 aydir ve ben sevgilimin erkek kardesine asik oldum. kardesi de biliyor ona karsi hissettiklerimi ve oda beni istiyor. kardesi hic umrunda olmadigini söylüyor. arkadaslar acaba bu beni deniyormu? benneyaptımki
Ne yap biliyor musun,anasını baştan çıkar,babasına da randevu ver saat 12'ye...
Oldu bitti,sanırım yüreğin anca soğur:nazar:

chess niye inanmıyon kıs
herşey insanlar için inanırım ben olmuştur böyle bir şey
bence şu açıdan sormuştur
şimdi ben abiyle çıkıyorum kardeşiylede ilgiliyim
oda benle ilgili ama bölf mü yapıyor acaba
şimdi ben ona niyetimi belli etsem seni oyuna getirdik sen nasıl insansın derse
ikisini birden kaybederim hemde rezil olmuş olurum
yok eğer kardeş benden hoşlanıyor ve blöf değilse abiyi salla gitsin
seçimimi kimden yana kullanayım diyor

ahanda konunun özeti budur :roflol::roflol:
Özete geeeeellaelaelaelaelae

Giriş tarihi: Aug 2009
reputation_neg.gif
reputation_neg.gif

çok ayıp hanımlar hemen kızartmışınız gene pilici :ecrin_bebek:

ikisindende uzak dur bence ne ikisinin arasını bozmaya hakkın var nede kendi hayatını karartmya cunku sevgilinin kardeşi gercekte delikanlı biri olsa abisinin sevgilisine gözdikmesdi sen ona karsı böle bişe hisssetsende :KK66:

merhaba arkadaslar. benim ciddi bir sorunum var. nasil basliyacagimi bilmiyorum. sevgilim var su an 5 aydir ve ben sevgilimin erkek kardesine asik oldum. kardesi de biliyor ona karsi hissettiklerimi ve oda beni istiyor. kardesi hic umrunda olmadigini söylüyor. arkadaslar acaba bu beni deniyormu? benneyaptımki

kan davasımı çıkarcan bacım yazık valla ikisinede ne ondan hayır gelir sana nede artık zavallı abisinden:enbuyukkk:

Aklı sıra bizi enayi yerine koyacak hasbam. Yiyeceğimizi mi sandın yavrum bu masalı.
Yahu miletin hakkatten işi gücü yok haaa.

yok yaw kimse durduk yere eksi vermez bu konuya kaydirigubbakcemile3

bende şu durumu sevmiyorum
konu sahibi konuyu açıyo pırrr :eek:
biz burda kendi kendimize konuşuyoruz çok sinir bozucu
yorumlarımızın muhattabı ortada yok
ama gelse şöyle siz ne karışıyorsunuz aşık oldum size ne diye başlayan hakaretler
silsilesini sıralasa bak o zaman o dediğin olurdu :nazar:

ablacim calisiyorum bu yüzdende giremedim nete daha yeni okuyorum yorumlarinizi.. yoksa ortaliktan yok oldugum falan yok merak etme...zemuszemus

bence arkadaş kendini bihter sanıyokaydirigubbakcemile3
ya başlık sahibi arkadaşım, kusura bakma ciddiysen de ya gerçekten şaka gibi, akıl sınırlarını zorlayan bi dert seninki

güzelim bi defa bihter kocasinin yigeniyle birlikte oluyor... ayrica neden böyle seyler hic olmuyormu hayatta saniyorssun ??? daha ne beter seyler oluyor ama demekki senin dünyadan haberin yok...

chess niye inanmıyon kıs
herşey insanlar için inanırım ben olmuştur böyle bir şey
bence şu açıdan sormuştur
şimdi ben abiyle çıkıyorum kardeşiylede ilgiliyim
oda benle ilgili ama bölf mü yapıyor acaba
şimdi ben ona niyetimi belli etsem seni oyuna getirdik sen nasıl insansın derse
ikisini birden kaybederim hemde rezil olmuş olurum
yok eğer kardeş benden hoşlanıyor ve blöf değilse abiyi salla gitsin
seçimimi kimden yana kullanayım diyor

ahanda konunun özeti budur :roflol::roflol:

cloudy vallaa allah razi olsun ....

güzelim bi defa bihter kocasinin yigeniyle birlikte oluyor... ayrica neden böyle seyler hic olmuyormu hayatta saniyorssun ??? daha ne beter seyler oluyor ama demekki senin dünyadan haberin yok...

O zaman Bihter senden bir kuşak geride..Kocasının yeğeni..:1shok:
Sen fark atarsın yaaani....
:1ninca:

Arkadaşlar yeteri kadar geyik yapılmış sanırım . Lütfen konuya geri dönelim. ınanmıyorsanız yorum yapmak zorunda değilsiniz .Uyarılardan sonra hala geyik yapanlar ceza alacaklardır bilginize....

yazık 2kardeşi birbirine düşürmeyin,senin sevgilin kardeşini sevseydi hoşuna gidermiydi?:kızgın:

amannn tatlim bunlar yanlis seyler , birak kardese asik olmayi arkadasin sevgilisine bakilmaz!!, ustelik anlasilan hersey cok yeni "beni deniyormu" diye soruyorsun gel abla sozu dinle ve ikisindende uzaklas gercekten asiksan unutmaya calis ama asigim saniyor olma ihtimalin cok yuksek..
kac yasindasin bu arada?

ben 21 yaasindayim... ayrica ciddi bi sekilde bana yardimci oldugun icin tsk ederim...

ayni unutulmaz dizisine benziyor.bence bu durumdan uzaklasin hemen.sizi deniyor olabilirler.

X