Fikir verin lütfen !..

ilgınc ama bence ıkısındende uzak dur senın yuzunden kardeslerın arası acılmasın

ikisinden uzak dur
iki kardeşi birbirine düşman etme
erkek milleti arkadaşıyla ve ya bir tanıdığı ile çıkan sevgilisinin bu durumunu hiç unutmaz
yeri geldi mi kalkar başına
sen sen ol hiç bulaşma uzak dur ikisindende

eski türk filmeri gibi yaa pess
kötü kadın rolünde olma kardeş kardeşe düşürülmez terket sevgilini :sinifsinif:

bence rezil bir durum..dünya ,insanlar nereye gidiyor hayret ediyorum..kaba bir tabi olacak domuzlar gibi olduk..nladınız siz onu......
aslanları hesaba katmıyorum bile

Son düzenleme:
O nasıl bir kardeşmiş.
Sen nasıl bir sevgilisin.
fisfisfis
Bu nasıl bir durum.
Sorun gerçekten ciddiymiş.
Hayatta ne kadar ciddi durum varken....
Senin bu durum çoook ciddi be arkadaşım.vereliniortak
Ben çıkamadım içinden kolay gelsin :eek:

arkadalasr haklı ikisindende uzak dur denemekte ne demek ya zaten seni deniyosa tez elden bırak ..iki kadeşinde arası açılır sonra aslında çok da sert bakmamak lazım yani kınamamak gerek insan bu olur yani erkek arkadaşının kardeşinden nasıl nefret ediyosa aşık da olur yani olmaması gereken hatta hiç olmaması gereken bişey ama arksdaş olmuş işte en iyisi ikisiylede alakayı kes ..görüşme nacizane fikrim bu ..allah kolaylık versin ..

al çantanı koluna,herkez kendi yoluna... bırak ikiside özgür kalsın,sende tabiki :) ne böyle bir ilişkiden ne de aileden hayır gelmez sana. Baksana insan kardeşinin kızarkadaşına bakarmı hiç?? bi de sen durmuş acaba beni deniyormu diyorsun. Denese ne olacak denemese ne olacak. Sonuca bakacaksın bu ilişkinin sonu hayır gibimi görünüyo sence?? boşver bırak gitsin.Yoksa sonunuz yaprak dökümündeki leyla gibi olur :)

nabız yokluyo bence, herkez ona - versin istiyo, eğlencek kanımcakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yok yaw kimse durduk yere eksi vermez bu konuya kaydirigubbakcemile3

bende şu durumu sevmiyorum
konu sahibi konuyu açıyo pırrr :eek:
biz burda kendi kendimize konuşuyoruz çok sinir bozucu
yorumlarımızın muhattabı ortada yok
ama gelse şöyle siz ne karışıyorsunuz aşık oldum size ne diye başlayan hakaretler
silsilesini sıralasa bak o zaman o dediğin olurdu :nazar:

yok yaw kimse durduk yere eksi vermez bu konuya kaydirigubbakcemile3

bende şu durumu sevmiyorum
konu sahibi konuyu açıyo pırrr :eek:
biz burda kendi kendimize konuşuyoruz çok sinir bozucu
yorumlarımızın muhattabı ortada yok
ama gelse şöyle siz ne karışıyorsunuz aşık oldum size ne diye başlayan hakaretler
silsilesini sıralasa bak o zaman o dediğin olurdu :nazar:

ay ne bileyim losap bın bile bi inandırıcılığı vardıkaydirigubbakcemile3

bu gece bir dizi var onu seyret aynı senin hikayen gibi sende iiy reyting alacaga benziyorsun kaydirigubbakcemile2

X