Fikir

Jameya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
11.312
9.743
kızlar konuyu buraya açıyorum çünkü nereye açacağımı bilemedim:KK43: sizden fikir almak istiyorum..
geçen gün bir avm de bir kaban gördüm,benim çok hoşuma gitti ama fiyatı biraz pahalı geldi.
400 tl'di. Kaban olarak kaliteli birşeydi yani ince bir kaban değil sıcak tutucak bir kabandı.
Sizce görünüş olarak bu fiyat değer mı yoksa çok mu pahalı? o_O
Bana akıl verin çok kararsız kaldım :KK70:

Güncelleme: Neslihan atagül de kullanmış aynı kabandan kızlar. Benim de fiziğim ona benziyor boyum da 3 cm daha az ondan.. yakışmış sanki?

Eklentiler

• IMG_2483.PNG
    IMG_2483.PNG
    113,4 KB · Görüntüleme: 542
  • IMG_2487.PNG
    IMG_2487.PNG
    175,3 KB · Görüntüleme: 217
  • IMG_2488.PNG
    IMG_2488.PNG
    279,9 KB · Görüntüleme: 260
Son düzenleme:
Bence pahalı butiklerde hem çok şık hem daha uyguna bulursun bu klasik bir kaban işte

Bence pahalı butiklerde hem çok şık hem daha uyguna bulursun bu klasik bir kaban işte

Evet fiyat olarak bana da biraz pahalı geldi. Ama ben de kolay beğenen birisi değilim bide üzerime oruracak bir kaban bulamadım bir türlü :KK43:
Biraz daha mı araştırmalıyım yani? nerdeyse 4 senedir kendime adam akıllı kaban arıyorum
:KK70:

Bak ben bunu begenmistim hem kalın hem şık duruyor hemde 100tl :-) normal bir butikte

Eklentiler

• 2017-09-27 14.12.26.png
    2017-09-27 14.12.26.png
    485,6 KB · Görüntüleme: 545
Evet fiyat olarak bana da biraz pahalı geldi. Ama ben de kolay beğenen birisi değilim bide üzerime oruracak bir kaban bulamadım bir türlü :KK43:
Biraz daha mı araştırmalıyım yani? nerdeyse 4 senedir kendime adam akıllı kaban arıyorum
:KK70:
Ben de beğenmedim internetten görsellerden bakın daha güzelleri çıkacaktır.Kışlıklar şimdi pahalı olur artık şuan yazlıklar ucuz kışlıklarıda baharda ucuzlatırlar.

Bak ben bunu begenmistim hem kalın hem şık duruyor hemde 100tl :-) normal bir butikte

İşte bunlar bende çoookk bol ve emanet gibi duruyor :) çok denedim ben de bu tarz şeyler. Birde bu kaban değil trenç kot gibi birşey.
O koyduğum kaban bildiğiniz kışlık kalın bir kaban.

Kabanda görünüşten ziyade konfor arıyorum sanırım ben. Çok sert olmasa da ılıman bir iklimde de yaşamıyorum çünkü. Önü kapanmayan, fermuarı, düğmesi olmayan bir kaban yanılmıyorsam, yaşadığınız yere göre düşünün. Ama kara kış için farklı seçeneğim var diyorsanız neden olmasın. Herkesin zevki bir değil. Çok beğendiğiniz bir şeyi alabilirsiniz. Kaban genelde pahalı bir parça zaten. Son yıllarda bilindik mağazaların kaşeleri o kadar dandik ki insan yanından geçmek bile istemiyor. Üstelik fiyatlar da 200 altına inmiyor. Kaliteli, sıcak tutacak bir kaban için fiyatı normal. Kabanın da 4-5 sene hatta daha uzun giyildiğini düşünürsek neden olmasın diyorum.

Ben de beğenmedim internetten görsellerden bakın daha güzelleri çıkacaktır.Kışlıklar şimdi pahalı olur artık şuan yazlıklar ucuz kışlıklarıda baharda ucuzlatırlar.

Evet kışlıklar aşırı pahalı. Ama sorun şu ki kalmıyor sezon ortasına :)
Ben çok zayıfım üzerime oturan bir kaban bulmakta çok zorlandım her zaman. Bunda da hoşuma giden zaten kalıbı,üzerimde ki duruşu. Ama işte fiyat :oops:

Kabanda görünüşten ziyade konfor arıyorum sanırım ben. Çok sert olmasa da ılıman bir iklimde de yaşamıyorum çünkü. Önü kapanmayan, fermuarı, düğmesi olmayan bir kaban yanılmıyorsam, yaşadığınız yere göre düşünün. Ama kara kış için farklı seçeneğim var diyorsanız neden olmasın. Herkesin zevki bir değil. Çok beğendiğiniz bir şeyi alabilirsiniz. Kaban genelde pahalı bir parça zaten. Son yıllarda bilindik mağazaların kaşeleri o kadar dandik ki insan yanından geçmek bile istemiyor. Üstelik fiyatlar da 200 altına inmiyor. Kaliteli, sıcak tutacak bir kaban için fiyatı normal. Kabanın da 4-5 sene hatta daha uzun giyildiğini düşünürsek neden olmasın diyorum.

Evet farklı seçeneklerim de var.
Ben zaten kışın önümü hiç kapatamam daralırım :)
İzmir de yaşıyorum,kışlar aşırı soğuk olmuyor ama bu kaban da hem rahat hem de soğuklarda sıcak tutabilecek bir parça. Yani aşırı soğuklarda bile..
bilemedim yani dediğiniz gibi dandik ürünler bile 200 tl iken kaliteli bir kabanda aslında normal..

Tabi zevk meselesi, ama çok klasik, yani nerede giyeceğinize bağlı olarak değişir.
Renk olarak (bence) kullanışsız. Trençkot candır.

Evet farklı seçeneklerim de var.
Ben zaten kışın önümü hiç kapatamam daralırım :)
İzmir de yaşıyorum,kışlar aşırı soğuk olmuyor ama bu kaban da hem rahat hem de soğuklarda sıcak tutabilecek bir parça. Yani aşırı soğuklarda bile..
bilemedim yani dediğiniz gibi dandik ürünler bile 200 tl iken kaliteli bir kabanda aslında normal..

Valla aklınızda kalacağına üstünüzde dursun benim düşüncem bu her zaman. Bayramda bir ceket beğenmiştim, yaşadığım yerde o mağaza yok. Almadım niyeyse, her gün yeni ürünlere bakıyorum sitelerinden, geçen gün sordum, ellerinde kalmamış. O kadar pişman oldum ki anlatamam. Buraya nasıl diye sorunca herkes zevkine göre yanıt verecek, kafanız iyice karışacak :) Bebeğinizi de sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım.

Valla aklınızda kalacağına üstünüzde dursun benim düşüncem bu her zaman. Bayramda bir ceket beğenmiştim, yaşadığım yerde o mağaza yok. Almadım niyeyse, her gün yeni ürünlere bakıyorum sitelerinden, geçen gün sordum, ellerinde kalmamış. O kadar pişman oldum ki anlatamam. Buraya nasıl diye sorunca herkes zevkine göre yanıt verecek, kafanız iyice karışacak :) Bebeğinizi de sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım.

:emir_bebek:Çok teşekkürler,çok naziksiniz :KK200:
Evet bende her seferinde almadığıma pişman oluyorum dediğiniz gibi :)
En azından klasik bir kaban da eklenir kıyafetlerimin arasına. Çok teşekkürler yorumunuz için..

Ben üzerime oturacak şeyleri zor bulduğumdan,üzerime düzgün oturan birşey görünce beğeniyorum :KK70:

Kemerli modeller baksanız, ya da kemer ile desteklenebilecek modeller...
Uzun, ince bir yapınız varsa, bu modeli kaldırırsınız ama çok kullanışlı bir parça değil.
Renk olarak zaten çok riski, yani kış için; su lekesi gösterebilir ve hoş olmaz.
Severek kullandığım birkaç model var, aratayım bulabilirsem paylaşayım, fikir olsun.

Kemerli modeller baksanız, ya da kemer ile desteklenebilecek modeller...
Uzun, ince bir yapınız varsa, bu modeli kaldırırsınız ama çok kullanışlı bir parça değil.
Renk olarak zaten çok riski, yani kış için; su lekesi gösterebilir ve hoş olmaz.
Severek kullandığım birkaç model var, aratayım bulabilirsem paylaşayım, fikir olsun.

Olur paylaşırsanız çok sevinirim :)
Hem zayıf hem minyonum :halay:
Kemerli modeller ancak kısa modellerde oluyor ve onlardan da 3 tane var.

Çok teşekkürler:KK15:

Rica ederim :) Forewer new parçası sanırım bu kaban
sitesinde ürünü takip et bence, indirim uygulanır uygulanmaz alırsın acele etme.
(perşembe yaada çarşambaydı sanırım, yada ayın belli bir zamanı tam hatırlayamadım)

kullanma durumunuza ve ne sıklıkla kullanicanizada bagli yani uzun süre kullanirim derseniz alinabilir belki bi nevi ama cidden pahaliymis ama kullanislida aslinda aceleniz yoksa biraz daha arastirin maddi olarak sizide zorlamicaksa icinizde kalmasin

X