Fikir

Rahat edeceğiniz bir model ise ve içinize sindiyse taksitle alınabilir :) :)

Ben çok daha fazla para ödüyorum mont ve kabana :) hele hele içime sinen bir şey ise hiç acimiyorum

Kemerli modeller baksanız, ya da kemer ile desteklenebilecek modeller...
Uzun, ince bir yapınız varsa, bu modeli kaldırırsınız ama çok kullanışlı bir parça değil.
Renk olarak zaten çok riski, yani kış için; su lekesi gösterebilir ve hoş olmaz.
Severek kullandığım birkaç model var, aratayım bulabilirsem paylaşayım, fikir olsun.

Şunun aynısını kullanıyorum, kemeri yandan kurdele gibi yapınca hoş duruyor, ya da salık bırakıp önünü açtığımda da hoş bir hava veriyor.
e7cfa4a0-a8e4-4fa7-bca2-b270683a777f.jpg

Buna çok benzer, mürdümü var ve en rahat kullandığım model diyebilirim. Her şeye gidiyor :)
kac59fe-modelleri-ve-fiyatlarc4b1-2015.jpg

Bu da oldukça joker bir model ve minyon kadınlara çok yakıştırıyorum.
Gerçi buna benzer modellerden çok vardı geçen sene, herkeste var. Bunların koca kemer tokalı modelleri de hoş duruyor :)
2016-siyah-Kaşe-Kaban-Modelleri.jpg

kullanma durumunuza ve ne sıklıkla kullanicanizada bagli yani uzun süre kullanirim derseniz alinabilir belki bi nevi ama cidden pahaliymis ama kullanislida aslinda aceleniz yoksa biraz daha arastirin maddi olarak sizide zorlamicaksa icinizde kalmasin

Kaliteli bir kaban olduğu için uzun bir süre kullanılır.
Ekstra modeller de var yani herşeyle giymeyeceğim için,yıpranmaz. Bide gerçekten uzun zamandır bakıyorum nerdeyse 4 sene oldu kaliteli bir kaban bakalı. Genelde hep ince modeller karşıma çıktı,onlarda da var. Maddi olarak zorlamayacak ama açıkçası kıyafete çok yüksek para harcamak biraz zoruma gitmiyor değil :)

Şunun aynısını kullanıyorum, kemeri yandan kurdele gibi yapınca hoş duruyor, ya da salık bırakıp önünü açtığımda da hoş bir hava veriyor.
Eki Görüntüle 2049646

Buna çok benzer, mürdümü var ve en rahat kullandığım model diyebilirim. Her şeye gidiyor :)
Eki Görüntüle 2049648

Bu da oldukça joker bir model ve minyon kadınlara çok yakıştırıyorum.
Gerçi buna benzer modellerden çok vardı geçen sene, herkeste var. Bunların koca kemer tokalı modelleri de hoş duruyor :)
Eki Görüntüle 2049652

Evet gri olanı hariç diğer ikisini çok beğendim :)
Biraz daha bakayım olmadı farklı modeller de çıkar mutlaka :KK15:
Fikirler için teşekkür ederim..

Kaliteli bir kaban olduğu için uzun bir süre kullanılır.
Ekstra modeller de var yani herşeyle giymeyeceğim için,yıpranmaz. Bide gerçekten uzun zamandır bakıyorum nerdeyse 4 sene oldu kaliteli bir kaban bakalı. Genelde hep ince modeller karşıma çıktı,onlarda da var. Maddi olarak zorlamayacak ama açıkçası kıyafete çok yüksek para harcamak biraz zoruma gitmiyor değil :)
kaban baska ama ya kiyafet gibi olmuyo dediginiz gibi zor bulunuyo ustune oturanbi model o zaman alin derim modeli falan guzelmis

kaban baska ama ya kiyafet gibi olmuyo dediginiz gibi zor bulunuyo ustune oturanbi model o zaman alin derim modeli falan guzelmis

Aslında resimde daha basit duruyor. Mesela üstümde gördükten sonra beğendim,kalıbı filan gerçekten hoş.

Tamamen bütçenize ve o kabını ne kadar beğenmenize bakar alıp almamanız. Şöyle ki; eve geldiğim zaman bile aklımdaysa o ürünü almalıyım diye düşünüyorum. Herkesin zevki rengi bütçesi farklı. Bir de şu var; indirim diye beklediğimde genelde small 36-38 beden kalmamış oluyor benim için. bu yüzden maalesef çok beğendiysem verip parasını olayı kapatıyorum .

Tamamen bütçenize ve o kabını ne kadar beğenmenize bakar alıp almamanız. Şöyle ki; eve geldiğim zaman bile aklımdaysa o ürünü almalıyım diye düşünüyorum. Herkesin zevki rengi bütçesi farklı. Bir de şu var; indirim diye beklediğimde genelde small 36-38 beden kalmamış oluyor benim için. bu yüzden maalesef çok beğendiysem verip parasını olayı kapatıyorum .

En güzeli aslında :) bende indirim beklediğimde genelde böyle oluyor.aklımızda kalacağına dolabımızda dursun :halay:

kızlar konuyu buraya açıyorum çünkü nereye açacağımı bilemedim:KK43: sizden fikir almak istiyorum..
geçen gün bir avm de bir kaban gördüm,benim çok hoşuma gitti ama fiyatı biraz pahalı geldi.
400 tl'di. Kaban olarak kaliteli birşeydi yani ince bir kaban değil sıcak tutucak bir kabandı.
Sizce görünüş olarak bu fiyat değer mı yoksa çok mu pahalı? o_O
Bana akıl verin çok kararsız kaldım :KK70:

Aynısının lacivert ve kuşaklısını Boyner'den biraz daha fazla bir meblağa almıştım. Çok kaliteli, şık, asil duran bir kaban bence. Kumaşı çok güzel. Durumunuz varsa, beğendiyseniz alın gitsin :)

Aynısının lacivert ve kuşaklısını Boyner'den biraz daha fazla bir meblağa almıştım. Çok kaliteli, şık, asil duran bir kaban bence. Kumaşı çok güzel. Durumunuz varsa, beğendiyseniz alın gitsin :)

Evet kalite açısından gerçekten uzun zamandır bulduğum en kaliteli kaban diyebilirim..
bu cuma günü sanırım gidip alıcam :) aklımda kalmasından iyidir gerçekten..

Bu Forever new mu?
Forever newsa şimdi almayın, indirimden 100 tlye kaparsınız.

Beğenme konusuna gelirsek önü kapanmayan modeller cool ama ben almam üşürüm yahu :)

Bir de o mağazanın malları fotoda olduğundan daha iyi duruyor. Mağazada görmeden almayın. Ben panço alcaktım, internetten öldüm bittim, mağazada o kadar cazip gelmedi gözüme.

Benzer modelleri İpekyolda gördüyorum, oraya da bir göz atın derim:)

kızlar konuyu buraya açıyorum çünkü nereye açacağımı bilemedim:KK43: sizden fikir almak istiyorum..
geçen gün bir avm de bir kaban gördüm,benim çok hoşuma gitti ama fiyatı biraz pahalı geldi.
400 tl'di. Kaban olarak kaliteli birşeydi yani ince bir kaban değil sıcak tutucak bir kabandı.
Sizce görünüş olarak bu fiyat değer mı yoksa çok mu pahalı? o_O
Bana akıl verin çok kararsız kaldım :KK70:
Çalışıyormusun maaşın iyi mi, bütçene sıkıntı yapmayacaksa alabilirsin , zaten çocuk vs olunca 3. 5. Sıraya düşüyorsun kıyafet vs konusunda :KK48:
Şimdi Ne alırsan kâr :)
Ama aynısını daha uyguna bulabilirsen daha iyi, çünkü avm ler pahalı oluyor

Bu İpekyol mu?
İpekyolsa şimdi almayın, indirimden 100 tlye kaparsınız.

Beğenme konusuna gelirsek önü kapanmayan modeller cool ama ben almam üşürüm yahu :)

Hayır,ipektol değil. Forever new..
ben normalde önü kapanan kabanları bile kapatmıyorum :) bir sorunum var bununla alakalı :) zaten kaban çok kalın yani gayet sıcak tutucak bir parça, kapatmaya gerek bile kalmayabilir. İzmir zaten aşırı soğuk olmaz. Buranın soğuğunda ısıtabilecek bir model.
İndirimi beklersem de kalmaz bu sefer de almadığım için içime dert olur :KK70:
Bu hafta almayı düşünüyorum artık :))

Hayır,ipektol değil. Forever new..
ben normalde önü kapanan kabanları bile kapatmıyorum :) bir sorunum var bununla alakalı :) zaten kaban çok kalın yani gayet sıcak tutucak bir parça, kapatmaya gerek bile kalmayabilir. İzmir zaten aşırı soğuk olmaz. Buranın soğuğunda ısıtabilecek bir model.
İndirimi beklersem de kalmaz bu sefer de almadığım için içime dert olur :KK70:
Bu hafta almayı düşünüyorum artık :))

İzmirse girin gitsin derim:) Çok çok kalın kabanla İzmirde boğulursunuz zaten o kadarına gerek yok. Edit yaptım kanka marka işine:)

X