Fikir

Çalışıyormusun maaşın iyi mi, bütçene sıkıntı yapmayacaksa alabilirsin , zaten çocuk vs olunca 3. 5. Sıraya düşüyorsun kıyafet vs konusunda :KK48:
Şimdi Ne alırsan kâr :)
Ama aynısını daha uyguna bulabilirsen daha iyi, çünkü avm ler pahalı oluyor

Çalışmıyorum bikaç aydır. Eşimle beraber kendi işimizde çalışıyordum,hamileliği öğrendiğimde işi bıraktım. beni çok maddi olarak zorlamiycak.
Sanırım alıcam çünkü kaliteli bir kaban uzun zamandır bulamıyorum. Genelde hep incecik şeyler var her yerde.

Bu Forever new mu?
Forever newsa şimdi almayın, indirimden 100 tlye kaparsınız.

Beğenme konusuna gelirsek önü kapanmayan modeller cool ama ben almam üşürüm yahu :)

Bir de o mağazanın malları fotoda olduğundan daha iyi duruyor. Mağazada görmeden almayın. Ben panço alcaktım, internetten öldüm bittim, mağazada o kadar cazip gelmedi gözüme.

Benzer modelleri İpekyolda gördüyorum, oraya da bir göz atın derim:)

Zaten ilk önce mağazada gördüm,görünüşte çok beğenmedim ama kaliteli diye bi deneyeyim dedim. Uzun zamandır öyle kalitede birşey aramıştım. Üzerimde beğendim ben açıkçası.
Burdan sadece göstermek için sitesinden resmini aldım :) cuma günü gidip tekrar denemeyi düşünüyorum eğer bedenim kaldıysa da biraz dolaşır modellere bakarım. Olmadı alırım :halay:

Çalışmıyorum bikaç aydır. Eşimle beraber kendi işimizde çalışıyordum,hamileliği öğrendiğimde işi bıraktım. beni çok maddi olarak zorlamiycak.
Sanırım alıcam çünkü kaliteli bir kaban uzun zamandır bulamıyorum. Genelde hep incecik şeyler var her yerde.

Hayat kısa, aklında kalacağına cebinde delik olsun ...gir gitsin derim:bicak:

Çok bence biraz daha bakın.

Düğme falan yok sanırım bunlar geçen sene modaydı.

Evet düğmesi yok ama ben ona takılmadım,zaten genelde önümü kapatmıyorum ben :)
Kaban kalite açısından çok güzel. Şimdi incecik kabanlar 200,300 arası. Bu gayet sıcak tutabilecek bir parça olduğu için düşündüm açıkçası.

Kaliteli şeylerde özellikle içinde kalacaksa almak taraftarıyım ama aynısını belki daha uyguna bulur muyum diye baktıktan sonra. Dediğim gibi Bebek olunca zaten önceliğin o olacak, istersen şimdi al :)

400 tl birde böyle bir kabana :110: valla alınma ama ben hiç beğenmedim hoş beğensem de bi kabana 400 tl veremem :KK66:

Kaliteli şeylerde özellikle içinde kalacaksa almak taraftarıyım ama aynısını belki daha uyguna bulur muyum diye baktıktan sonra. Dediğim gibi Bebek olunca zaten önceliğin o olacak, istersen şimdi al :)

Evet,cuma günü gidip bakıcam. Önce avm de mağazaları gezer bakarım..
Onun kadar kaliteli birşey bulamazsam alırım.. Daha sonra öncelik bebiş olucak dediğin gibi :)

400 tl birde böyle bir kabana :110: valla alınma ama ben hiç beğenmedim hoş beğensem de bi kabana 400 tl veremem :KK66:

Neden alınayım :halay:
Evet bu şekilde resimden bakınca çok hoş durmuyor. Ben kaliteye ve üzerimde duruşundan dolayı beğendim zaten. İlk görünüşte bende bayılmadım ama üstüme giydiğimde hoşuma gitti..
kaliteli olmasa bende o parayı vermem asla:KK54:
Ama şimdi incecik kabanlar bile 250-300..

Neden alınayım :halay:
Evet bu şekilde resimden bakınca çok hoş durmuyor. Ben kaliteye ve üzerimde duruşundan dolayı beğendim zaten. İlk görünüşte bende bayılmadım ama üstüme giydiğimde hoşuma gitti..
kaliteli olmasa bende o parayı vermem asla:KK54:
Ama şimdi incecik kabanlar bile 250-300..
Bilmem o kadar da verecek param yok :KK53: en fazla 150 veririm ben sanırım nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama izmirde rahat bulurum ben :)

Bilmem o kadar da verecek param yok :KK53: en fazla 150 veririm ben sanırım nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama izmirde rahat bulurum ben :)

İzmirde yaşıyorum :) ama ben üzerimde düzgün duran bir kaban bir türlü bjlamadım. Hani bahsettiğiniz fiyatlarda olacak kabanlar bana olmuyor..
Zayıf ve minyonum :)

400 verecek kadar durmuyor bence. Sıcak tutsun demişsinizde bunun yaka kısmı sıcak tutmaz.
Sonuçta sırt önemli :) sırt üşümezse,üşütmezsin diye biliyorum..
görünüş olarak resimde basit duruyor biraz evet. Ben mağazada giydiğimde beğenmiştim.birdaha bakıcam zaten avm de yeni sezon kabanlara bir göz gezdiririm..

X