Fikire ihtiyacim var..

Sen nasıl diyorsun babam böyleydi savunmasızdım kandım eşimle evlendim diye senn cocukların da baskasına kanar değiştir kaderini nolur dayağa göz yumma o çocuklar öyle bir etkileniyor ki sürekli o psikolojiyle yaşıyorlar kendine evlatlarına bunu yapma.

Ben okurken tüylerim diken diken oldu. Keşke çocuk hiç yapmasaydınız. 5 yıl boyunca size kan kusturan bir adamla nasıl evlendiniz. Darp raporu alıp gidin evden öldürülmeyi mi bekliyorsunuz lütfen ALLAH yar ve yardımcınız olsun

Merhaba arkadaşlar, nereden başlayacağımı bilmiyorum açıkçası yada nasil anlaticam onuda bilmiyorum tek bildiğim şuan sağlam bir akıla ihtiyaç duyduğum.
Konuya en eskiden başlayayım, lise ogrencisiyken 17 yaşlarımda tanistim eşimle. Aile hayatimda yalniz ve korunmasiz hissediyordum annem ve babam surekli kavga ediyordu ve babam icki bagimlisiydi bana sahip cikmiyordu yani ben babalığını hissedemiyordum acikcasi. Esim ozamanlar 23 yasindaydi ve bana korumaci bir halde yaklasti yani beni herşeyden korur kollar gibi kanatlari altina aldi.bende aptal gibi aşık oldum. Cahildim,ona asik olup bağlanmamak icin hicbir nedenim yoktu. Tamamen savunmasizdim.ailenin tek cocuguydum. Babam icki bagimlisi ve annem konfeksiyonda calisan bir bayandi. Ben yalnizdim ve ona guvendim inandim baglandim. Neyse 1 sene sonra evlenmek istedi bu hemen askere gitti ben yine aptal gibi bunu bekledim ağladım cok üzüldüm cok asiktim hatta annemi ayartip yanina bile gittim. Askerden geldi kiskanclik basladi aramizda surekli beni tartakliyor hatta arada dövüyordu ben ise sesimi cikarmiyordum 1 2 gun bitti diyor aramiyor sonra ondan kopamayip ben arayip barışıyordum yada o arayinca hemen barışıyordum. Bu anlattiklarimdan sonra salak diyeceksiniz bana biliyorum ama o anki psikolojim gercekten berbatti. Yani yasadigim hayatta tamamen savunmasiz bir halde yakaladi beni caresizdim. Beni etkisi altina aldi. Kandim inandim sevdim. Neyse biz 5 sene sonunda evlendik. Siddet daha ilk haftada devam etti balayında da siddete maruz kaldim babamin evine geri döndüm onun ailesi beni ikna etti ve yine eve geri dondum. Çocuğumuz oldu 1.5 sene sonra siddet devam etti surekli, ben hep annemin evine gittim ama beni geri dondurmeyi ailece basardilar. Ailesi de ondan yana surekli bana çocuklarını düşün evinde otur karisma konusma diyorlar. Cocugum dogmadan once 1 kere yuzume parfum sisesi firlatti burnuma geldi kan bosaldi burnumdan ozur diledi hastaneye yetistirdi.Daha neler neler,neyse cocugum doğdu ve ben korundugum halde yanlislikla tekrar hamile kaldim 2 sene sonra 1 cocugum daha oldu 5 senedir korunuyorum suan 2 cocugum var ve hala siddet goruyorum kemerle dovulmek mi dersiniz, bayilacak duruma kadar dovdu bir.kez onu aklimdan atamiyorum. Hep gereksiz sebepler yani hepsi bahane sebepler.ornegin neden bu yemek soguk,neden sesini yukselttin,ben sus deyince susmadin cogu neden bu. Benim ona olan aski birak sevgim bile bitti. Yani onu artik gormek bile istemiyorum. Kiskanc,baskici,ve cok paranoyak birisi siz dusunun boyle biriyle yapabilirmiydiniz. Surekli herseyde bisey ariyor ve beni eskiden taniyanlar artik diyorki sana ne olmus cok degismis sessiz ve korkak olmussun tedirginsin diyorlar onun bana getirisi bu oldu malesef yillarca gordugum fiziksel ve psikolojik şiddetin getirisi. Arkadaslar,ben dun yine bir siddete ugradim tekme tokat dayak yedim,nedeni ise neden iki oglunu esit kizmiyorsun birisi agliyor dememdi. Cok kotu dayak yedim. Benim artik gucum kalmadi 8 senedir katlaniyorum ama cok yoruldum artik annem ve babam ayrılar annem hasta astim ve kalp hastasi 65 yasinda beni koruyacak kimsem de yok acikcasi,ne olur bana bir akil verin ben ne yapicam,bu yazilari yazarken bile vurdugu yerlerin sizisini hissediyorum, bana bir fikir verin ben napicam yine susup siddete gozmu yumayım artik gücüm kalmadi yoksa annemin yanina mi gitmeliyim arkadaslar ayrica esimin telefonuna baktim az önce bir kadina konusma ve arkadaslik teklif ettigini gordum. Lutfen bana yardimci olun arkadaslar..
Allah askina kendine bu işkenceyi yapma nolursun. Eğer bu yaşadıkların gerçekse Rabbim seni o adamdan kurtarsın inşallah. Nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama polise git desem değişen bir şey olmayacak eğer gerçekten kurtulmak istiyorsan kadın sığınma evleri var oraya gidebilirsin. Istersen sana elimden gelen her şeyi yapabilirim bu seref yoksunu insandan kurtulman için bir çok kadın dayanışma dernekleri var yeter ki susma nolursun. Sana şuan boşan çekme diyecek kadar geniş konuşamam o manyağın neler yapacağını kestirmem ama kabul etme bunu nerde yaşıyorsun?

X