Fikirlerinize ihtiyacım var

Çok geç değil mi aradan 13 yıl geçmiş.İki çocuğu olmuş.Çocuklarına yazık değil mi?Tacizci bir babaları olduğunu bilecekler.Bilemiyorum ki nasıl olacak?Hiç görüşmemek en iyisi gibi geliyor bana.Bir de şu saatten sonra ortalık karışacak .
Karissin. Kendi cocuklarini taciz etmeyecegi ne malum?

esi biliyor yani o donemki sevgilisi? pedofili, taciz, tecavuz birer psikolojik hastaliktir. tedavi olmadiysa gitmez. 70 yasina da gelse cocuk taciz etme pesinde olur. yine konforlu alanda kalmayi tercih ediyorsunuz. kendi bileceginiz is.
Eşi taciz olayını bilmiyordur.Ama ikisi de hırsızlık yaptılar zamanında.Eşi de dayım da benimle aynı yaştalar Hatta eli benden küçük.Hırsızlık olayını bence herkes biliyor ama kimse dillendirmiyor .Çünkü kendi ailesini de soyup soğana çevirdi eşi.Herkes sessiz.Zamanında konuşamadığı durumu da şimdi konuşmak istemedim.O zaman konuşmaya çalıştığımda da susturuldum.

Aslında çektiğim sıkıntıların kefaretini istiyorum.Biraz da onlar benim için bir şey yapsın istiyorum.Benim için çaba göstersinler istiyorum.Eleştirlerinizi dikkate alacağım .Teşekkür ederm.
17 yas ne cocukluk ne yetiskinlik. ama en azindan 8-10 yaslarinda tacize ugrayan cocuk ne oldugunu anlamiyor onun gibi degilsiniz. siz neden ses cikarmadiniz neden ilan etmediniz diyecegim dilim varmiyor..

anneniz cocugunu taciz eden adamla bagini kesmemis.. sizin buna buyuk tepkiler vermemeniz de anormal bence.

17 yas ne cocukluk ne yetiskinlik. ama en azindan 8-10 yaslarinda tacize ugrayan cocuk ne oldugunu anlamiyor onun gibi degilsiniz. siz neden ses cikarmadiniz neden ilan etmediniz diyecegim dilim varmiyor..

anneniz cocugunu taciz eden adamla bagini kesmemis.. sizin buna buyuk tepkiler vermemeniz de anormal bence.
Babasi bilmiyor olayi annesi de nasil bir insansa bildigi halde sapık dayiyla gorusuyormus. Konu sahibi de kendince maddi olarak ailesinden faydalanip annesinden intikam almaya bir seyleri telafi etmeye calisiyor. Ama ailesi ona ne verirse versin yetmeyecek cunku gereken karsilik bu degil olamaz da.

Evet diyemedim.Ve yıllarca bunun İÇİN kendimi suçladım.Unutmak istedim.Sineye çekmek istedim.O dönemde bunalıma girdim.Ailemden beni psikoloğa götürmesini istedim.Bir kere zorla götürdüler.Psikolağa anlatamadım.Hiç unutmuyorum orada nasıl yaşadığımı sormuştu.Elim ayağım buz kesmişti ve bende orda çok rahat şartlarda yaşadığımı söylemiştim.Neden böyle yaptım bilmiyorum.
Yıllarca kendimi suçlu hissettim.Kim tacize uğramak ister ki?Kim bu kadar acıyı çekmek ister?Kendimi savunacak gücüm yokmuş.Savunmasızmışım.Sonraları psikozlar görmeye başladım.Her gün geceleri yatağımda birike boğularak uyandım.Hocalara kadar götürdüler ama doktora götürmediler.Cahildim.17 yaşımdan daha cahildim.

Evet diyemedim.Ve yıllarca bunun İÇİN kendimi suçladım.Unutmak istedim.Sineye çekmek istedim.O dönemde bunalıma girdim.Ailemden beni psikoloğa götürmesini istedim.Bir kere zorla götürdüler.Psikolağa anlatamadım.Hiç unutmuyorum orada nasıl yaşadığımı sormuştu.Elim ayağım buz kesmişti ve bende orda çok rahat şartlarda yaşadığımı söylemiştim.Neden böyle yaptım bilmiyorum.
Yıllarca kendimi suçlu hissettim.Kim tacize uğramak ister ki?Kim bu kadar acıyı çekmek ister?Kendimi savunacak gücüm yokmuş.Savunmasızmışım.Sonraları psikozlar görmeye başladım.Her gün geceleri yatağımda birike boğularak uyandım.Hocalara kadar götürdüler ama doktora götürmediler.Cahildim.17 yaşımdan daha cahildim.
simdi egitiminiz var, paraniz var neden ayni hatayi tekrar yapiyorsunuz? o zaman cocuk sayilirmissiniz gucsuz hissetmissiniz. simdi gucunuz var yine susuyorsunuz. anneniz de konfor alanini bozmak istememis kizim taciz edildi diye ortaya ciksa sadece kardesiyle degil tum aileyle tum sulaleyle bozusmak zorunda kalacak. o da susmus oturmus simdi siz de.. boyle kadinlar kocasi bile taciz etse kizini duzenimiz bozulmasin diye susup, susturup oturuyor. dayiniz degil babaniz da olsa susardi anneniz. bu travmayi atlatmanin yolu yanlisa yanlis demek. o adamin ruyalarina girdiginizi sanmiyorum. misil misil uyuyordur. olan neden taciz edilene oluyor?

simdi egitiminiz var, paraniz var neden ayni hatayi tekrar yapiyorsunuz? o zaman cocuk sayilirmissiniz gucsuz hissetmissiniz. simdi gucunuz var yine susuyorsunuz. anneniz de konfor alanini bozmak istememis kizim taciz edildi diye ortaya ciksa sadece kardesiyle degil tum aileyle tum sulaleyle bozusmak zorunda kalacak. o da susmus oturmus simdi siz de.. boyle kadinlar kocasi bile taciz etse kizini duzenimiz bozulmasin diye susup, susturup oturuyor. dayiniz degil babaniz da olsa susardi anneniz. bu travmayi atlatmanin yolu yanlisa yanlis demek. o adamin ruyalarina girdiginizi sanmiyorum. misil misil uyuyordur. olan neden taciz edilene oluyor?
İnanın kolay değil böyle bir şeyi gün yüzüne çıkarmak.O kadar zor ki.Yaşamayan bilemez.Hem anlatsam bile o şahıs o zamanlar bile reşit olmadığı İÇİN hiç ceza almayacak.Olan yine bana olacak.Tekrar zarar görmekten korkuyorum.

X