Fikirlerinize ihtiyacm var :(

dogru haklısın maalesef guvenılcek cok ınsan yok..
ben bır ıkı kere saglık ıcın kontrol amaclı gıtmıstım doktor a eger oyle bır kontrolse zaten korkma hıc,sıkma kendını..
ızmırlısın bende ızmırlıyım dr konusunda yardımcı olmamı ıstermısın?

elbette tatlım bildiğin çok ii güvenilir bi dr tanıyor musun?

isteyerek yaşamadım konusunu hiç anlamam... adam tecavüz etmedi ya size...
öyle ya da böyle beraber olmuşsunuz...
yanlışta yapsa yaptığı yanlışa sahip çıkan insandan korkmam... sevgilinize burada yazdığınız şekilde anlatmazsanız bence doğru insansa anlar sizi...
o zaman arkadaşım olduğun için sana anlatmaktan çekindim... ama sevgilimsin ve sana söyleme gereği hissediyorum diyebilirsiniz... bence hiç gerek yok... ama siz gerek duyuyorsanız söyleyin...
sadece erkek arkadaşım olan birine önceki hayatımda sevgilimle ne yaşadığımı anlatacak durumum yok ya...bunun için karakterime zeval gelsin...

canım sen tecavüze uğraşmısın bu ay ne demek yalan mı söyledin şu mudur bu mudur diyenlerin de başına gelebilir herkesin başına gelebilir her arkadaşlarına anlatır sanırım onlar böyle durumda (ya da flörtlerine...) şaştım yani ki zaten insan erkek arkadasına, dostuna en yakının bile olsa anlatmaya çekinir sana olan yaklaşımından emin olmadan... bak bu durumu ailenden saklayarak hayat kurmaya çalışıyorsun. o biricik sevgililer allah korusun ayrılma durumuna gelince bi numaralı şantajcıya dönüşebiliyor. o yüzden tam anlamıyla güvenmeden anlatmaman o kadar normal ki... hiç dürüst davranmadım diye düşünme. hayat acımasız, başta kendini garantiye almak zorundaydın. ama madem iş ciddiyet raddesine gelmiş al karşına ve açıkça anlat ama doğru kelimeleri seç pat diye senden sakladım dersen dürüst olmadıgını düşünebilir. tıpkı benim dediğim gibi geleceğimi düşünmek zorunda oldugum için sana anlatmayı erteledim sadece asla saklamadım de. bence işe yarayacaktır.

haklısın canım. belkide henüz zamanı değil söylemek için ama geçenlerde ağzını aramıştım ilişkimizde kanama olmazsa nolur dedim. nolucak dra fln asla götürmem seni güveniyorum sana çok dedi olduğum yere oturdum kaldım... ona haksızlık etmekten kırmaktan korkuyorum hepsi bu

isteyerek yaşamadım konusunu hiç anlamam... adam tecavüz etmedi ya size... öyle ya da böyle beraber olmuşsunuz...
yanlışta yapsa yaptığı yanlışa sahip çıkan insandan korkmam... sevgilinize burada yazdığınız şekilde anlatmazsanız bence doğru insansa anlar sizi...
o zaman arkadaşım olduğun için sana anlatmaktan çekindim... ama sevgilimsin ve sana söyleme gereği hissediyorum diyebilirsiniz... bence hiç gerek yok... ama siz gerek duyuyorsanız söyleyin...
sadece erkek arkadaşım olan birine önceki hayatımda sevgilimle ne yaşadığımı anlatacak durumum yok ya...bunun için karakterime zeval gelsin...

maalesef arkadasın kı sıradan bır sevgılı bırlıkte olma olayı degılmıs..yazdı zaten nasıl ne sekılde gerceklestıgını...

bı arkadasımın gıttıgı dr var..aradım arkadasımı ulasamadım..numarasını ogrenınce sana ozelden yollarım..yerını bılmıyorum ama suan onu da ogrenıp hbr verırım..

maalesef arkadasın kı sıradan bır sevgılı bırlıkte olma olayı degılmıs..yazdı zaten nasıl ne sekılde gerceklestıgını...

bı arkadasımın gıttıgı dr var..aradım arkadasımı ulasamadım..numarasını ogrenınce sana ozelden yollarım..yerını bılmıyorum ama suan onu da ogrenıp hbr verırım..

tamam tatlım ilgin için teşekkür ederim özelden görüşürüz.

canım sen git dr bakalım ne dicek belkıde bakıresındır ıNŞ:.

böle durumlar olmuyor değil inan bana

hakkında hayırlısı seni hak edene iyi helal süt emmiş derler ya

onun gibi birisine kavuştursun yaradan bu mübarek gün hürmetine :Saruboceq:

isteyerek yaşamadım konusunu hiç anlamam... adam tecavüz etmedi ya size...
öyle ya da böyle beraber olmuşsunuz...

keske bastan ıtıbaren konuyu okusaydınız...:umursamaz:

canım sen git dr bakalım ne dicek belkıde bakıresındır İNŞ:.

böle durumlar olmuyor değil inan bana

hakkında hayırlısı seni hak edene iyi helal süt emmiş derler ya

onun gibi birisine kavuştursun yaradan bu mübarek gün hürmetine :Saruboceq:

teşekkür ederim ablacım. dilerim bugünün hürmetine derdi olan kim varsa allahım onların yanında olur. hayat gerçekten çok çok zor :KK43:

keske bastan ıtıbaren konuyu okusaydınız...:umursamaz:

okudum konuyu merak etmeyin...
ama madem başına böyle bir şey gelmiş, madem de anlatmak istiyor yaşadığı şeye sahip çıkarak anlatmaktan başka çaresi yok...
bir başkasını yani ozamanki kötü erkek arkadaşını kötüleyerek durumu izah etmek ne kadar mantıklı...sarhoştum... sızmıştım... bana söz vermişti... sözünü tutmadı... beni yönetirler ben bir şey bilmem aslında...
şimdiki erkek arkadaşı için zaten önemli olan kendisi ise ne şekilde olursa olsun önemsemeyecektir... önemseyen adam için işin nasıl olduğunun önemi yok ki o sadece sonuca bakacaktır...
artı yine söylüyorum hiç kimse sadece arkadaş olduğu birine kiminle ne yaşadığının hesabını vermek durumunda değil...

bence sevgilin için bekaret önemli ki böyle bir konu hakkında henüz arkadaşken konuşmuşsun.Vallaha erkeklerin klasik lafıdır işte karekterin önemli falan filan naneler.Malesef bu ülkede bekaret çok önemli.Afedersiniz kadın arkadan bile yapsa o zar önemli yaaa bozulmadıktan sonra hiçbişey olmaz.:eek:klava:zavallı erkekler diyorum başka bişey demiyorum.Vallaha ben de arkadaşlara katılıyorum.durumu söyle derim ancak biraz özel olacak ama eğer o bunu kabul etse bile sakın evlenmeden önce birşeyler yaşama derim.Madem karekterin önemliyse evleninceye kadar bekler de.

Eger bi kere olduysa ve uzun sürmediyse. hemen irkilip napıyorsun sen diye farkettiysen ve bıraktıyran ve daha sonrasında bi kere daha yaşamadıysan,
tekrar kapatır vajina kendisini. Tekrar bi ilişkide yine kan gelme olasılıgı coktur. o yuzden söylemene dahi gerek oldugunu düşünmüyorum.
sadece tepkisini ölçmek için sunu sorabilirsin
bakire olmasaydım senin için önemli mi olurdu. Gerçi anlamıyorum neden böyle şeyler sorulur. Ben gercekten bunu cok yanlış buluyorum amaaa bazı erkekleri anlamak çok zor.

alkol bütün kötülüklerin anasıymış gerçekten de sanırım :KK43:
çok üzüldüm durumuna, bence söyle, ya devam eder ya biter.. ölüm yok ya sonunda. üzülme yeter ki :KK43:

teşekkür ederim arkadaşlar desteğiniz için dün moralim buna bozuktu yani nasıl söylicem ne yapmam gerekli diye ama bugün bambaşka bişeye bozuk :KK43: tüm salak olaylar üstüste geliyo. o işte gerizekalı ilk sevgilim dün msj atmış faceten
bende nişanlıyım unut artık beni fln dedim. bişeyler yaşandı bitti beni tanıma bile bundan sonra dedim, hala tehdit ediyo sizi yanyana görmeyim kötü şeyler olur diyo offff takıntı haline geldim bunda ben. onunla evlenmedim onu istemiyorum diye başkasıylada olamam gibi davranıyo huzursuz ediyo beni halen daha offff offffffffff. anlamıyorum bu ne yüzsüzlüktür neler yaptın hala kız seni istemiyo işte daha neden uğrasıosun... bende biraz insan olmayı denesen diyorum yazdım sadece cvp gelmedi lanet olsun bi türlü unutmuyo beni :KK43:

hiiic cevap verme cevap yazarsan ondan korktugunu sanir
konussun dursun ne yapacakmis bakalim dag basindamisiniz bi sey yapamaz

walla dünden beri estetik olmayı izmirden kaçıp gitmeyi bile düşünüyorum ilerisi için :KK43: yani herhangi bişeyden korktugumdan değil sadece huzursuz ediyo beni tüm bunları yapan insan yarın öbür gün yanımda birini görse gelip iftira bile atar yeterki benden ayrılsın diye ...

ya aklıma ne geldi.Evlen bari şu manyakla.Birkaç ay geçtikten sonra ayrılırsın dicem.bana kızacaksınız ama böyle bir durumda ne yapılabilir bilmiyorum.aklıma bu geldi. o zaman en azından evlenmiş olursun.ne diyeyim.Allah yardımcın olsun.Dua et bol bol.

ya aklıma ne geldi.Evlen bari şu manyakla.Birkaç ay geçtikten sonra ayrılırsın dicem.bana kızacaksınız ama böyle bir durumda ne yapılabilir bilmiyorum.aklıma bu geldi. o zaman en azından evlenmiş olursun.ne diyeyim.Allah yardımcın olsun.Dua et bol bol.

onu bende düşündüm evlenip ayrılmayı ama ozamanda yıllarca süründürür boşanmaz :KK43: bide aileler girer araya hepten çıkmaza girer herşey...

X