Fikirlerinizi bekliyorum (resimli)

Bellalabella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2018
79
96
35
A9EC3CA1-1D7A-42D8-A09C-CFE8D6246097.jpeg
Merhaba KK nın güzel kadınları,
Bu ara saçımda ve makyajımda değişiklik yapasım var. Yıllardır saçlarımı siyaha boyuyorum/boyatıyorum. Düz ve gür saçlarım var. Şu an omuzlarım hizasında ve katlı kesimli.

Beyaz tenliyim, koyu çekik gözlerim var.
Yukarıdaki resime çok benziyor. (Yüzüm daha ince)

Ek olarak genelde koyu göz makyajı yapıyorum.

Saç rengimi değiştirsem mi, yoksa sadece kesimi mi değiştirsem (siyah saçı çok seviyorum). Genç gösteren saç rengi/modeli ve ona uygun makyaj stilleri için fikirlerinizi rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2191261 Merhaba KK nın güzel kadınları,
Bu ara saçımda ve makyajımda değişiklik yapasım var. Yıllardır saçlarımı siyaha boyuyorum/boyatıyorum. Düz ve gür saçlarım var. Şu an omuzlarım hizasında ve katlı kesimli.

Beyaz tenliyim, koyu çekik gözlerim var.
Yukarıdaki resime çok benziyor. (Yüzüm daha ince)

Ek olarak genelde koyu göz makyajı yapıyorum.

Saç rengimi değiştirsem mi, yoksa sadece kesimi mi değiştirsem (siyah saçı çok seviyorum). Genç gösteren saç rengi/modeli ve ona uygun makyaj stilleri için fikirlerinizi rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürler :)

Siyah saç rengini değiştirmek zor :) yanma kopma olabiliyor. Bence saçını siyaha boyamayı bırakıp uçlarından düzenli aralıklarla aldırarak siyah boyayı tamamen bitir saçında. Daha sonra istersen kahve tonlarına boyarsın istersen ışıltı balyaj ombre artık hangisini istersen deneyebilirsin
Aksi durumda saçların siyahtan dçnmeye çalışırken fazla yıpranır

siyah saç herzaman sert gösterir, bence biraz kahvelik katabilirsiniz
makyajınızı da toprak tonlarında yapabilirsiniz

Bu yüze her renk yakışır,siyah çok güzel ama sıkıldıysan karamel de yapabilirsin sarı da kızılda...içinden hangisi geliyorsa onu yap zaten beğenmezsen siyah tüm renkleri kapatıyor.

X