Film gibi ama yaşadım..

Konu kilitlensin çünkü ne desem aşağılanmaktan kurtulamayacağım,daha ne kadar dibe vurabilirim o da meçhul zaten.Sadece çok acımasız ve tiye alan yorumlara dayanacak gücüm yok derdini taşa anlat insana dert anlatılmaz diyenler haklıymış.. İntikam meselesine gelince ben karısının karşısına geçip konuşacak değilim ama yaptıklarının bedelini ödemedi karısının kulağına çalınsa en azından benim aile içinde yaşadığım o huzursuz günleri o da yaşasa kadın özgürlüğünü kısıtlasın elini kolunu sallayarak kimsenin canını yakamasın bunda anlamayacak ne var bilmiyorum ben aptallık edip ona meylettiğim belki bir aylık sürecin bedelini senelerce korku pişmanlık içinde yaşarak ödedim eşime ölümü göze alarak itiraf etmemdeki amaç eşimi evliliğimi kaybetmek istememekti biz bu olayı kapadık bazılarınızın zannettiği gibi ne korkak ne de kendisi de beni aldattığından kabullendi eşim.. Ama zannediyorum bi kadın cinayeti işlense burdaki herkes kocasını aldatan kadının cezası ölüm dermiş bu hiç adil bi hüküm değil..
Buradaki çoğu kişi sizi tehdit eden adamın karısının ve eşinizin yerine koyarak yorum yapıyor. İçlerinde aldatılan, şüphelenen kişiler de var. Bundan bu tepkiler. Çok geçmiş olsun, intihar teşebbüsünde de bulunduysanız mutlaka psikolojik destek alın ve eşiniz ile beraber terapiste gidin.

Buradaki çoğu kişi sizi tehdit eden adamın karısının ve eşinizin yerine koyarak yorum yapıyor. İçlerinde aldatılan, şüphelenen kişiler de var. Bundan bu tepkiler. Çok geçmiş olsun, intihar teşebbüsünde de bulunduysanız mutlaka psikolojik destek alın ve eşiniz ile beraber terapiste gidin.
Ye millet adına niye konuşuyosunuz şüphe falan diye erkek yapınca kızalım hemcinsimiz yapınca olur öyle şeyler takma kafana mı diyelim

Ye millet adına konuşuyosunuz şüphe falan diye erkek yapınca kız alım hemcinsimiz yapınca olur öyle şeyler takma kafana mı diyelim
Hayır öyle demeyin. Burada eşi aldatan insanlardan kocam çok pişman oldu, intihara teşebbüs etti, ağladı her şeyi tek tek itiraf etti deseydi ne derdiniz onu da düşünmek lazım. Ben o zaman da bu yazdıklarımı yazacaktım.

Çok yanıt gelmiş hepsini okuyacağım insanların fikirlerine değer veriyorum olumlu ya da olumsuz herkese teşekkür ederim evvelen.. Bir kısmı yaşadığımın doğruluğundan emin olamamış anlayabiliyorum normal şartlarda şu durumda eşimin beni öldürmesi öngörülürdü ancak kadın cinayetleri söz konusu olduğunda da istisnasız hepimiz kadından yana oluruz bu nasıl bir çelişki anlamak mümkün değil.. Eşim olgun biri çocuğunu annesiz babasız bırakacak kadar bencil biri olmadığından affetme yolunu seçti bir ömür minnettar kalacağım .. Her şeyi konuşarak çözüme kavuşturmaya gizli saklımız olmamasına karar verdik.. Ne yaşadığımızı biz biliyoruz sabahlara kadar konuştuk ağladık ama sonuçta ben pişmandım ona sığındım o da insanlık yaptı Allah’ın affetmeyeceği günah yokken kul neden affetmesin dedi.. Buraya yazarken sizden merhamet beklemedim beni Allah ve eşim affetsin yeter elbette ancak kayıtlara geçen bi intihar teşebbüsüm oldu bu olay patlak vermeden iki gün evvel. Bir insan dahası üç yaşında bebeğin annesi bir kadın ölümü göze alacak kadar ne yaşamış psikolojisi nasıl bozulmuş bilinmeden gaddarca yorumlar yapanlar olmuş.. Kendim ettim kendim buldum kendimi aklamadım yaşadıklarımı anlatacak kimsem yoktu paylaştım.. O adama olan kinim intikam isteğimin benimle birlikte başkasıyla olmasıyla alakası olamaz ona defalarca beni bırak diyen bendim tiksinip nefret ettiğim ama korkumdan kurtulamadığım birine dönüşmüştü..
Eşiniz sizi oldurseydi diye bir yorum yapıldığını gormedim , abartmayın isterseniz. 3 yaşında bir bebegin annesi diye düşünülmesini istiyorsunuz ama bizde diyoruz ki ağzı süt kokan bir bebek sahibi anne olarak nasıl yapabildiniz? Benim gerçekten aklım almıyor. Bu anlattginiz konu içinde bizleri mi suçlu çıkardınız sonuç olarak. Yani yaptginiz yanlışın bedelini odediniz ama bu bedeli odemeseydiniz aklınız başınıza da gelmeyecekti muhtemelen, belki karşı taraf sizi mutlu eden bir adam olsaydı devam edecektiniz. Bu bedeli ödemek aklınızı başınıza getirdi diye düşünun bir yandan. Ama öyle olumsuz eleştiri gelince gaddarca diye konusmayin bi zahmet. Sizin yaptığınız gaddarca olmasa bu gaddarca yorumları almazdiniz.Gene de tüm olumsuz eleştirilerime ragmen kalan süreçte mutlu olmanızı diledim. Eşiniz için de zordur , içinde iyi bir surec geçirdiğine inanmıyorum, ne diyeyim, çocuğunuzun hatırına bir daha yaşanmasın böyle şeyler. Ama siz de size gelen yorumlara katlanmayi bilmelisiniz. Kimse yaptığınıza alkış tutmaz doğal olarak. İnsanların üzerini çizmekte maalesef haksizsiniz. Kendinizi savunmayın bu açıdan.Yoksa eşiniz affetmis tabii onun bileceği iş

Sonunun böyle olmasına gerçekten çok sevindim canım.Esaslı adammış eşin.Ben de instagram hesabımı benden 10 yaş küçük bir gencin beni aşırı rahatsız etmesinden dolayı kapattım.Çocuğa diyorum ki bak evliyim.Evliysen ne olmuş,seninde eğlenmek hakkın diyo.Senden 10 yaş büyüğüm diyorum,senin gibi 3 tanesini götürdüm ben diyo,eşim polis,topuğuna sıkar diyorum.Kim cesaret edecek diyo.Artık pişkinliğin dibi yani.Eskiden insanlar evli kadına bırak teklif etmeyi selam vermeye çekinirdi.Şimdi öyle değişti ki ortam abilerden korkup çekinen adamlar kocalardan bile çekinip korkmuyo.Çok dikkat etmek gerek,selam verdiğin insana bile.Ve hakikaten evli olsun bekar olsun hiç bir erkekle dertleşmemek,özel mesajlaşmamak gerek bana göre.Her an her şey olabilir,insan yanılabilir yani.
Burada rızalı başlamış ilişki ama. Adam baştan sapık gibi dadansa haklı. Bir şeyler yaşanmış duygusal anlamda ve uzun sürmüş. Kısacası eşini aldatmış.

Ben de buradaki kadınları bazen anlamıyorum. Aldatan erkek olup pişman oldum deyince o kadar aşırı tepki vermiyorlar ve sadece yarım ağız kiziyorlar. Ama burada neredeyse linç var. Kötüyse iki tarafa da kötü değil mi ?
Brn hiç aldatan erkek olup pişman olunca yarım ağız kizildigini gormedm erkeğe de aynısı yapılıyor nasıl çocuğunun yüzüne bakarsın nasıl yaptın bunu diye linclenir olay şu ki konu sahibi hala nasıl intikam alırım derdinde şuan derdi geçmişi telafi edip eşimle nasıl güzel bir aile olurz olmalıydı. Hatta bir kaç yorumda gördm sadaka dagitmaliy:) kurtuldum diye.... Ama öylemi sanki herşeyi adam tek basın yapmış gibi karısının bilmesi lazım diyor eee karısını ne dicem. Ben eşinle seni aldatan kadınım. Bir boşluk anımda eşinle yakinlastik ama ben pişman oldum. Yinede söylemek istedim. Mi dicek yoksa eşin seni aldattı diyip eksik ggedik anlatip kendini de ohh çok iyi yaptm doğrusu bu ben bişey yapmadım ki diye rahatlatacak mı. Bence ikincisi

Sonunun böyle olmasına gerçekten çok sevindim canım.Esaslı adammış eşin.Ben de instagram hesabımı benden 10 yaş küçük bir gencin beni aşırı rahatsız etmesinden dolayı kapattım.Çocuğa diyorum ki bak evliyim.Evliysen ne olmuş,seninde eğlenmek hakkın diyo.Senden 10 yaş büyüğüm diyorum,senin gibi 3 tanesini götürdüm ben diyo,eşim polis,topuğuna sıkar diyorum.Kim cesaret edecek diyo.Artık pişkinliğin dibi yani.Eskiden insanlar evli kadına bırak teklif etmeyi selam vermeye çekinirdi.Şimdi öyle değişti ki ortam abilerden korkup çekinen adamlar kocalardan bile çekinip korkmuyo.Çok dikkat etmek gerek,selam verdiğin insana bile.Ve hakikaten evli olsun bekar olsun hiç bir erkekle dertleşmemek,özel mesajlaşmamak gerek bana göre.Her an her şey olabilir,insan yanılabilir yani.
Bak evliyim, senden 10 yaş büyüğüm diye yazacağınız yere hiç cevap vermemeniz daha doğru olmaz mıydı. Yanıt yazmasaniz devamında birşey yazmazdi büyük ihtimal.

Burada rızalı başlamış ilişki ama. Adam baştan sapık gibi dadansa haklı. Bir şeyler yaşanmış duygusal anlamda ve uzun sürmüş. Kısacası eşini aldatmış.
[/QUOTE
Bak evliyim, senden 10 yaş büyüğüm diye yazacağınız yere hiç cevap vermemeniz daha doğru olmaz mıydı. Yanıt yazmasaniz devamında birşey yazmazdi büyük ihtimal.
Burda konu ben değilim,takılmayın ona siz.Sadece bazı insanların ısrarcı olduğunu vurgulamak istedim.

Bilgioburu Bilgioburu
Ben kişilere göre hareket etmem konulara ve yazılar göre yazarım nerde ne yazmışım size hatırlamıyorum bile. Belli ki kindar bir yapınız var ki her yerden yazıyorsunuz. Lütfen beni göz ardı edin konu kapansın

Bende insanların ısrarcı olmamasini istiyorsaniz cevap verilmemesinin daha doğru oldugunu vurgulamak istedim, hepsi bu.

Olayı tam anlatmadım ki, özet geçtim sadece.Genci ben tanıyorum normalde.Yani bir iş ortamında bir araya gelmiştik.Sadece ne o beni,ne de ben onun hakkında ayrıntılı bilgi sahibi değildik.İnstagramdan yine işle alakalı bişeyler sorarken işi özel sorulara getirdi.Fazlaca rahatsız edince de kapadım hesabı.Yoksa hiç tanımadığım birine cevap yazmam ordan,niye yazayım

Olayı tam anlatmadım ki, özet geçtim sadece.Genci ben tanıyorum normalde.Yani bir iş ortamında bir araya gelmiştik.Sadece ne o beni,ne de ben onun hakkında ayrıntılı bilgi sahibi değildik.İnstagramdan yine işle alakalı bişeyler sorarken işi özel sorulara getirdi.Fazlaca rahatsız edince de kapadım hesabı.Yoksa hiç tanımadığım birine cevap yazmam ordan,niye yazayım
Tamam şimdi, bu daha anlamlı oldu tabii. Ben tanımadığınız rastgele biri sandım, o yüzden anlam veremedim. Çok ta terbiyesizlik yapmış ayrıca

Tamam şimdi, bu daha anlamlı oldu tabii. Ben tanımadığınız rastgele biri sandım, o yüzden anlam veremedim. Çok ta terbiyesizlik yapmış ayrıca
Terbiyesizliği geçtim,cesaretine şaşırdım ben daha çok.Reddedince bir de bana "biliyorum sen bana aşık olmaktan korktun" dedi dengesiz😂😂😂 Azıcık tipi var,ona güvendi sanırım.Neyse ki aynı şehirde yaşamıyoruz artık 🙄

Oldu olacak eşinle beraber adami dövün nasıl benim gül gibi karımı üzdün diye.
Pes artık.
Bence eşinize dua edin dedektifcilik oynamayı da bırakın.
Adamın ne b. olduğunu biliyordun.
Boşluğa düşmek değil senin ki .
Bile isteye devam etmek.
Madem adam pisliğin tekiydi, ikinci sefer ne demeye başladiniz bir daha ?
Adam sana karısını anlatırken utanmadin mi sahiden ? Karısını elalemin başkalarının karisina anlatan adamdan adam olur muydu ?
Ama tabi hoşuna gitti değil mi, baska kadın üzerinden senin göklere çıkarılman.

Esine gelirsek Allah ona sabır versin.
Sen de utanmasını bil eşinle daha bu adamın peşine düşme.
Sütten çıkmış ak kaşık gibi adamdan neyin intikamını alacaksın eşinle beraber o da ayrı muamma .
Karısına anlatsan sana ne diyecek ?
Kocan seni affetmis benim kocam mi suçlu oldu şimdi derse ne edeceksin ?
Az utanin isterseniz.

Şu yorumun altına imzamı atarım. Bravo

X