Film gibi ama yaşadım..

Merhabalar.. Nerden başlasam bilmiyorum.. Evliyim bir evladım var, öğretmenim,4 sene evvel bir okuldan aradılar ücretli olarak işe başladım,onunla ilk karşılaşmam böyle oldu.. Üstümdü,etrafca saygı duyulan sosyal girişken biriydi. Ben yeni evlenmiştim eşimle de severek, birbirimizi 6 sene bekleyerek evlendik.Hemen hamile kaldım ve zor geçiyor diye işi bıraktım. Oğlum doğdu,6 aylık oldu o zamana kadar bu kişiyi hatırlamıyordum bile.. Telefonu rehberimde kayıtlıymış silmemişim wtsptan durum paylaşıyordum ki birine cevap verdi.Ben de aynı yerde çalıştık gayet normal bir şekilde muhabbet ettim öyle başladı..Nasıl oldu nasıl yaptım bilmiyorum ama zamanla konuşmamız ilerledi ona alışmaya başladım bu süreçte de eşimle sorunlarımız var ama çözülemeyecek şeyler değildi.. O da kendi evliliğinden bahsediyor mutsuz olduğunu eşinin ona iyi davranmadığını vs anlatıyordu..Ben bi müddet sonra doğru olmadığını konuşmayı kesmek istediğimi söyledim bana aşık olduğunu asla bırakmayacağını dile getirmeye başlayınca iyice bunaldım tiksindim ondan hattımı değiştirdim.. Çok pişman olmuştum ama sonunda kurtulduğumu düşünüyodum o zamandan bu zamana 3 sene geçti.. Koskoca üç sene içinde bana öyle şeyler yaşattı ki intihar etmeyi düşündüm evladım olmasa muhtemelen ederdim.Ben hattı değiştikten altı ay sonra instagram hesabı açtım bu kez burdan buldu beni.. Gel zaman git zaman ben bi boşluğa düştüm beni kendine inandırdı onlarla mutlu olmadığımıza bizim birbirimiz için yaratılmış olduğumuza aptal gibi inandım.. Eşime kusur bulmaya ondan uzaklaşmaya başladım.. Ama bi zaman geldi ben yine vicdan azabı duyarak reddettim ta ki o zaman beni tehdit etmeye başladı.. Kendisini kullandığımı aşık ettiğimi yarı yolda bıraktığımı iddia etmeye başladı bundan sonra da benim kabusum başladı.. Fotoğraflarımı yazılarımı ekran görüntüsü almış bunları gösteriyo senin için her şeyi yaparım şöyle yaparım böyle yaparım.. Hayatımın bundan sonrası hep korkuyla geçti yapabileceğine bana çok aşık olduğuna o kadar inanmıştım ki eşim duyar herkes duyar oğlumu benden alırlar diye antidepresanlarla ayakta durmaya çalıştım.. Köle etmişti beni kendisine.. Eşim yurtdışına çalışmaya gitti benim zorlamamla çünkü evde huzur mutluluk zaten kalmamıştı beni ona yaklaştırmıyo sürekli görüntülü arıyordu evi dinlemek istiyordu.. Eşim gitti ama ben oğlumla çok zorlandım sürekli geri gelmesini istedim sekiz ay sonra geldi eve artık benim uzak duruşuma dayanamadığını ailemle konuşacağını söyledi.Aileme karşı bi şey diyemiyordum çünkü eşimin bana karşı en ufak yanlışı olmadı ben soğudum ondan dedim halbuki eşimi seviyordum ama bu süreçte o adam beni ondan kopardı yanına yaklaştırmadı aynı odada yatırmadı daha neler neler.. Yalvardım beni bırak ne olur çocuğum var ona acı o tehditlere devam etti evinin kapısında biterim şöyle böyle her seferinde pustum sindim korktum.. Cehenneme çevirdi hayatımı..1 ay evvel eşimle dışarı çıkmıştık ne olduysa o gün oldu küfür kıyamet sen benden habersiz onunla nasıl dışarı çıkarsın en son bu yazılanları silme sana lazım olur artık buraya kadarmış beni delirttin herkes öğrenecek yazdığı an telefon elimden düşecek gibi oldu bayılacak gibiydim eşimi tuttum elinden parkta bi banka oturttum ağlaya ağlaya her şeyi anlattım ne olursa olsun ister öldür ister boşa beni dedim sen bana emanetsin sana bi söz verdim ailene de söz verdim sevdiğim kadın çocuğumun annesisin asla bırakmam seni dedi ne yaşadıysan yaşadın geçmişte kaldı yanındayım dedi o an dünyanın tüm yükü sırtımdan kalktı hafifledim o pislik sabaha kadar aradı ikimizin elinde telefon biz eşimle sohbet ediyoruz her şeyi en baştan anlattım ona o ise tehdit ediyor arıyordu hala en son baktı ki ne mesaja cevap ki normalde ben korkudan elli defa yazmış olmalıydım bir şeyler farketti kendisi korkmaya başladı telefon eşimin eline geçti diye bu sefer sil her şeyi bana ait olan arkadaşlığın değerliydi bilmem ne paçayı kurtarma çabaları velhasıl ben ondan kurtuldum bu kadar kolay olacağını eşimin bu kadar olgun davranacağını bilsem o kadar zaman cehennemi yaşatmazdım kendime.. O pisliğin dediği tek bir şeyi yapamayacak kadar korkak olduğunu ise üç gün sonra öğrendik.. İnstagramdan bi kıza ulaştık bu daha önce bana yazmış ben konuşmamıştım o kişi hakkında ne biliyosun diye o da her şeyi anlattı meğer onla da görüşüyomuş bekar bi kız o da bizle aynı sektörden ona da bekar diye tanıtmış kendisini aylarca ikimizi birlikte idare etmiş ve kızın dediğine göre başkaları da varmış.. Bu adam dışardan bakıldığında saygın bi konumda büyük bi kurumun başında hayır işleri yapan evli iki çocuklu bi adam.. Kız da ben de o gece arayıp sayıp sövdük hemen tutuştu ona benim onun peşini bırakmadığımı evini dinlediğimi krısından ayırmaya çalıştığımı söylemiş ilk defa o kadar korktuğunu gördüm işini itibarını karısını her şeyini kaybetme korkusu.. Ben de ona meyil vermiştim çok hatalar yaptım boşanmayı düşündüm boşanıp onunla evlenirsem her şey kapanır biter diye bana başka yol bırakmıyodu çünkü ama ona güvenmiyodum da.. Eşimin böyle tepki vereceği aklımın ucundan geçmemişti olgun davranır ama boşanır benden diyodum boşanırsa çocuğu göstermez diyodum ama o gece parkta son noktaya geldim her şeyi göze alıp itiraf ettim sonuçta iyi ki anlattım diyorum ama en ufak bi tartışmada acaba o konudan dolayı mı bana böyle davrandı diyorum.. Haksızlık etmeyeyim asla hissettirmiyo iyi olmam için çabalıyo birlikte aşıyoruz mutluyuz amaa içim soğumuyor o adama yaptıklarına.. intikam almak istiyorum.. Eşine her şeyi anlatmak istiyorum bilmesi gerek ama çocukları da düşünüyorum.. Ve ucu bana aileme dokunur diye de elimden bişey gelmiyor bu öyle bi olay ki kimseyle paylaşılmıyor size anlatmak istedim çünkü boğuluyorum..
Çamuru daha fazla üstüne sıçratma yat kaşk kocana şükret

Çok yanıt gelmiş hepsini okuyacağım insanların fikirlerine değer veriyorum olumlu ya da olumsuz herkese teşekkür ederim evvelen.. Bir kısmı yaşadığımın doğruluğundan emin olamamış anlayabiliyorum normal şartlarda şu durumda eşimin beni öldürmesi öngörülürdü ancak kadın cinayetleri söz konusu olduğunda da istisnasız hepimiz kadından yana oluruz bu nasıl bir çelişki anlamak mümkün değil.. Eşim olgun biri çocuğunu annesiz babasız bırakacak kadar bencil biri olmadığından affetme yolunu seçti bir ömür minnettar kalacağım .. Her şeyi konuşarak çözüme kavuşturmaya gizli saklımız olmamasına karar verdik.. Ne yaşadığımızı biz biliyoruz sabahlara kadar konuştuk ağladık ama sonuçta ben pişmandım ona sığındım o da insanlık yaptı Allah’ın affetmeyeceği günah yokken kul neden affetmesin dedi.. Buraya yazarken sizden merhamet beklemedim beni Allah ve eşim affetsin yeter elbette ancak kayıtlara geçen bi intihar teşebbüsüm oldu bu olay patlak vermeden iki gün evvel. Bir insan dahası üç yaşında bebeğin annesi bir kadın ölümü göze alacak kadar ne yaşamış psikolojisi nasıl bozulmuş bilinmeden gaddarca yorumlar yapanlar olmuş.. Kendim ettim kendim buldum kendimi aklamadım yaşadıklarımı anlatacak kimsem yoktu paylaştım.. O adama olan kinim intikam isteğimin benimle birlikte başkasıyla olmasıyla alakası olamaz ona defalarca beni bırak diyen bendim tiksinip nefret ettiğim ama korkumdan kurtulamadığım birine dönüşmüştü..

Affetmis ,yolunuza bakacağınıza hala intikam peşindesiniz.

Yaşadığınız intihar vakası çok üzücü . Rabbim kimseye yaşatmasın o raddeye gelmeyi .

Yalnız siz burada çocuğunuzun yuvasını , eşinizin onurunu hiç dusunmemissiniz.

Burada kastimiz sizi öldürmesi değil medenice boşanması gerektiğini soylememizdir.

Bir gün eşiniz de sizi aldatabilir . Siz bu yolu açtınız eşinize.

Ve sizde size göre adı oolgunluk olan o olgunluğu gösterip , bagirmadan çağırmadan bagriniza basmalısınız.

Sonunun böyle olmasına gerçekten çok sevindim canım.Esaslı adammış eşin.Ben de instagram hesabımı benden 10 yaş küçük bir gencin beni aşırı rahatsız etmesinden dolayı kapattım.Çocuğa diyorum ki bak evliyim.Evliysen ne olmuş,seninde eğlenmek hakkın diyo.Senden 10 yaş büyüğüm diyorum,senin gibi 3 tanesini götürdüm ben diyo,eşim polis,topuğuna sıkar diyorum.Kim cesaret edecek diyo.Artık pişkinliğin dibi yani.Eskiden insanlar evli kadına bırak teklif etmeyi selam vermeye çekinirdi.Şimdi öyle değişti ki ortam abilerden korkup çekinen adamlar kocalardan bile çekinip korkmuyo.Çok dikkat etmek gerek,selam verdiğin insana bile.Ve hakikaten evli olsun bekar olsun hiç bir erkekle dertleşmemek,özel mesajlaşmamak gerek bana göre.Her an her şey olabilir,insan yanılabilir yani.

internet sosyal medya sapiklarla dolmus zaten.Ne yapacaklarini sasirmis igrenc insanlar var gercekten.Ben kadin ve erkek arasinda her zaman mesafe olmasi gerektigine inaniyorum.

Konu sahte öyle değilse eşiniz bir melek. Sizinki aldatmaya giriyor çünkü. Adamın karşısına geçip başka bir adamla yazistiginizi söylüyorsunuz ve o bunu gayet normal karşılıyor ve konu kapanıyor. Konu sahibi eğer konu gerçekse o eş kapatmaz bu konuyu unutmaz

konuya baştan sona yav he he diyorum."beni kölesi yaptı", "aynı odada yatırmadı" yav he he..
dolu dizgin konuşmalar, görüntülü aramalar, yazışmalar , nude atmalar, kocayla beraber yatmamalar.. yurtdışına zorla gönderilmeler, koca sıfatındaki karakterin bir kere bile "hayrola ne iş?" diye sormaması.. yav he he..
ayrıca bir erkeğin ağız dolusu aldatılıp da "ne yaşandıysa yaşandı" tavrı bu topraklara ait değil, normal karşılamıyorum. Kocanı takibe almanı öneririm.

Merhabalar.. Nerden başlasam bilmiyorum.. Evliyim bir evladım var, öğretmenim,4 sene evvel bir okuldan aradılar ücretli olarak işe başladım,onunla ilk karşılaşmam böyle oldu.. Üstümdü,etrafca saygı duyulan sosyal girişken biriydi. Ben yeni evlenmiştim eşimle de severek, birbirimizi 6 sene bekleyerek evlendik.Hemen hamile kaldım ve zor geçiyor diye işi bıraktım. Oğlum doğdu,6 aylık oldu o zamana kadar bu kişiyi hatırlamıyordum bile.. Telefonu rehberimde kayıtlıymış silmemişim wtsptan durum paylaşıyordum ki birine cevap verdi.Ben de aynı yerde çalıştık gayet normal bir şekilde muhabbet ettim öyle başladı..Nasıl oldu nasıl yaptım bilmiyorum ama zamanla konuşmamız ilerledi ona alışmaya başladım bu süreçte de eşimle sorunlarımız var ama çözülemeyecek şeyler değildi.. O da kendi evliliğinden bahsediyor mutsuz olduğunu eşinin ona iyi davranmadığını vs anlatıyordu..Ben bi müddet sonra doğru olmadığını konuşmayı kesmek istediğimi söyledim bana aşık olduğunu asla bırakmayacağını dile getirmeye başlayınca iyice bunaldım tiksindim ondan hattımı değiştirdim.. Çok pişman olmuştum ama sonunda kurtulduğumu düşünüyodum o zamandan bu zamana 3 sene geçti.. Koskoca üç sene içinde bana öyle şeyler yaşattı ki intihar etmeyi düşündüm evladım olmasa muhtemelen ederdim.Ben hattı değiştikten altı ay sonra instagram hesabı açtım bu kez burdan buldu beni.. Gel zaman git zaman ben bi boşluğa düştüm beni kendine inandırdı onlarla mutlu olmadığımıza bizim birbirimiz için yaratılmış olduğumuza aptal gibi inandım.. Eşime kusur bulmaya ondan uzaklaşmaya başladım.. Ama bi zaman geldi ben yine vicdan azabı duyarak reddettim ta ki o zaman beni tehdit etmeye başladı.. Kendisini kullandığımı aşık ettiğimi yarı yolda bıraktığımı iddia etmeye başladı bundan sonra da benim kabusum başladı.. Fotoğraflarımı yazılarımı ekran görüntüsü almış bunları gösteriyo senin için her şeyi yaparım şöyle yaparım böyle yaparım.. Hayatımın bundan sonrası hep korkuyla geçti yapabileceğine bana çok aşık olduğuna o kadar inanmıştım ki eşim duyar herkes duyar oğlumu benden alırlar diye antidepresanlarla ayakta durmaya çalıştım.. Köle etmişti beni kendisine.. Eşim yurtdışına çalışmaya gitti benim zorlamamla çünkü evde huzur mutluluk zaten kalmamıştı beni ona yaklaştırmıyo sürekli görüntülü arıyordu evi dinlemek istiyordu.. Eşim gitti ama ben oğlumla çok zorlandım sürekli geri gelmesini istedim sekiz ay sonra geldi eve artık benim uzak duruşuma dayanamadığını ailemle konuşacağını söyledi.Aileme karşı bi şey diyemiyordum çünkü eşimin bana karşı en ufak yanlışı olmadı ben soğudum ondan dedim halbuki eşimi seviyordum ama bu süreçte o adam beni ondan kopardı yanına yaklaştırmadı aynı odada yatırmadı daha neler neler.. Yalvardım beni bırak ne olur çocuğum var ona acı o tehditlere devam etti evinin kapısında biterim şöyle böyle her seferinde pustum sindim korktum.. Cehenneme çevirdi hayatımı..1 ay evvel eşimle dışarı çıkmıştık ne olduysa o gün oldu küfür kıyamet sen benden habersiz onunla nasıl dışarı çıkarsın en son bu yazılanları silme sana lazım olur artık buraya kadarmış beni delirttin herkes öğrenecek yazdığı an telefon elimden düşecek gibi oldu bayılacak gibiydim eşimi tuttum elinden parkta bi banka oturttum ağlaya ağlaya her şeyi anlattım ne olursa olsun ister öldür ister boşa beni dedim sen bana emanetsin sana bi söz verdim ailene de söz verdim sevdiğim kadın çocuğumun annesisin asla bırakmam seni dedi ne yaşadıysan yaşadın geçmişte kaldı yanındayım dedi o an dünyanın tüm yükü sırtımdan kalktı hafifledim o pislik sabaha kadar aradı ikimizin elinde telefon biz eşimle sohbet ediyoruz her şeyi en baştan anlattım ona o ise tehdit ediyor arıyordu hala en son baktı ki ne mesaja cevap ki normalde ben korkudan elli defa yazmış olmalıydım bir şeyler farketti kendisi korkmaya başladı telefon eşimin eline geçti diye bu sefer sil her şeyi bana ait olan arkadaşlığın değerliydi bilmem ne paçayı kurtarma çabaları velhasıl ben ondan kurtuldum bu kadar kolay olacağını eşimin bu kadar olgun davranacağını bilsem o kadar zaman cehennemi yaşatmazdım kendime.. O pisliğin dediği tek bir şeyi yapamayacak kadar korkak olduğunu ise üç gün sonra öğrendik.. İnstagramdan bi kıza ulaştık bu daha önce bana yazmış ben konuşmamıştım o kişi hakkında ne biliyosun diye o da her şeyi anlattı meğer onla da görüşüyomuş bekar bi kız o da bizle aynı sektörden ona da bekar diye tanıtmış kendisini aylarca ikimizi birlikte idare etmiş ve kızın dediğine göre başkaları da varmış.. Bu adam dışardan bakıldığında saygın bi konumda büyük bi kurumun başında hayır işleri yapan evli iki çocuklu bi adam.. Kız da ben de o gece arayıp sayıp sövdük hemen tutuştu ona benim onun peşini bırakmadığımı evini dinlediğimi krısından ayırmaya çalıştığımı söylemiş ilk defa o kadar korktuğunu gördüm işini itibarını karısını her şeyini kaybetme korkusu.. Ben de ona meyil vermiştim çok hatalar yaptım boşanmayı düşündüm boşanıp onunla evlenirsem her şey kapanır biter diye bana başka yol bırakmıyodu çünkü ama ona güvenmiyodum da.. Eşimin böyle tepki vereceği aklımın ucundan geçmemişti olgun davranır ama boşanır benden diyodum boşanırsa çocuğu göstermez diyodum ama o gece parkta son noktaya geldim her şeyi göze alıp itiraf ettim sonuçta iyi ki anlattım diyorum ama en ufak bi tartışmada acaba o konudan dolayı mı bana böyle davrandı diyorum.. Haksızlık etmeyeyim asla hissettirmiyo iyi olmam için çabalıyo birlikte aşıyoruz mutluyuz amaa içim soğumuyor o adama yaptıklarına.. intikam almak istiyorum.. Eşine her şeyi anlatmak istiyorum bilmesi gerek ama çocukları da düşünüyorum.. Ve ucu bana aileme dokunur diye de elimden bişey gelmiyor bu öyle bi olay ki kimseyle paylaşılmıyor size anlatmak istedim çünkü boğuluyorum..
Senı sakın ha elestırmeyecegım ınsanın basına hersey gelebılır hersey ınsanlar ıcın bazısı gucludur bazıları ıse cok zayıf ..sasırıdm kaldım ama bir hata yapıp boyle durumda kalan bırcok kadın var onlar ıcın yol gosterıcı olabılır ama esınız gıbı ınsan bulmak da zor kıymetını bilin mutluluklar

Ya bırak ya. Baştan sona ne istediğini bilmeyen duruşu olmayan bir kadın profili okudum. Eşin iyi biri ama boşluktasın. Sana en ufak yanlışı olmadı ama iki sefer üst üste o adama döndün. Adam seni tehdit ediyor çünkü sana aşık 😂 Eşini bu şartlarda aldatıyorsun ama vicdan azabı çekiyorsun. İnsan hata yapabilir ama Burda öyle şeytana uydumluktan öte bir şey var Eşinin yerinde olsam yaşadıklarından dolayı değil, tutarsızlık ve güvensizliğinden doları yüzüne bakmazdım.

yok canım boşwer hiç oralı bile olma eşinle her sorunu aşmıssınız sıkı sıkı 4 elle tutun onu çok mutlu et hiç bişe için onu üzme ewladın war allah korusun yuwan dağılmasın allaha hawale et uzak dur en güzel adaleti rabbim sağlıyo zamanında şikayetçi olcaktın tehdit edildiğin mesajları kayıtları silmicektin sonra kendi düşüncekti ama geçti artık ailene sahip çık o kadar zorki ayrılık süreci çocuklar da sende çok yıpranırsın

YEDIGI HALTIN INTIKAMINI ALMAK ! HAYRET BIRSEY .DAHA NELER OKUYACAGIZ. BUYUKLERIN BIR SOZU VAR YA EDEP YA HAYA ! SAHSEN BEN OLSAM ESININ YERINDE SENI BIR DAKIKA YANIMDA TUTMAM !

Koca bi tek bana mı tuhaf geldi acaba. Yukarıda bi arkadaş yazmış, böyle bir düşünce bu topraklara ait değil diye galiba.
Öyle gerçekten. Yani hangi koca böyle bir şeye anlayıs gösterebilir.
Allah göstermesin ben eşime böyle bir şey yapsam, (Allah korusun)
Yani düşünemedim bile empati dahi kuramıyorum. İğrenç bir durum.
Vicdanın hiç mi sızlamadı ya :KK43: :KK43:

Linç yiyeceğimi bilerek paylaştım sizlerle,ben arayışta biri değildim eşim de beni iyi tanıyor bu sebeple affetti diye düşünüyorum elimi verdim kolumu kurtaramadım ders olsun diye anlatıyorum aileden daha kıymetli bir şey yokmuş biraz cesaretim olsaydı korkmasaydım ömür boyu bi yara açtım eşimde de kendimde de.. Ama o elini kolunu sallayarak geziyor en azından eşi biraz uyansın duruma diyorum.. bana ne deseniz haklısınız özeleştirimi de yapıyorum
Ömür boyu unutamayz dıyosunz ama bence silip aklınızdan atmanız gerek evet bıraz zor olacak ama beterını düşünün. Kafanızdan atmazsanız evde daha buyuk sorunlar olabilir huzursuzluk olur. İnsan hata yapabilir artk önünüze bakın tövbe namazı kılın allaha yalvarın eminim kı içten ettiğiniz duaya karşılık verecektir Allah cok affedıcıdır. Allah affetsin Allah yardımcınız olsun.

X