Makarnalar Fırın Makarna-Ankara Fırın Makarna Sponsorluğunda

Oy maşallah 1 yaşını geçmiş annenin bakabilmesi de çok güzel,aklın kalmaz bizimkiler de iyi çok şükür canım
Evet Allah razı olsun ben işe başladığımdan beri bakıyor gelip hakkını ödeyemem. Aman iyi olsun evlatlarimiz sağlığımız yerinde olsun da cümlemizin öpüyorum çok seni

Ellerine sağlık canım.
Fırında makarna ararken karşıma çıktı.
Evde süt yok, yoğurt var. Tam bana uygun tarif.

İnşallah başarabilirim.

Çok teşekkür ederim. WunderLost
Yaa ben teşekkür ederim güzel yorumun için inşallah beğenmişsinizdir

Yaa ben teşekkür ederim güzel yorumun için inşallah beğenmişsinizdir
Heh ben de sana yazacaktım da bir konuya takılıp kaldım…

Harika oldu!
Süper oldu!
Çok teşekkür ederim!!!

Anneciğim muhteşem yapardı, çok da severdi, onunki gibi zaten yapamam da bizimki de süper oldu!!!

Nasıl mutluyum anlatamam!

Beni de çok mutlu ettin şu an çok teşekkür ederim afiyet bal şeker olsun
Annelerin yaptığı bir başka oluyor sıradan bir sahanda yumurtayı bile annem gibi yapamıyorum anlatıp göstermesine rağmen

Günaydın canım.

Mutlu olduysan çok sevinirim.

Rica ederim. Asıl ben teşekkür ederim. Bebemize de ayırdık bugün yumuşak taraflarından O da deneyecek. Dün akşam kapya biberi vardı, o yüzden tadına bakamadı, bugün öğlen onun da duygu ve düşüncelerini öğreneceğiz inşallah.

Anneciğim yumurta da güzel yapardı… Gerçekten anneme benziyormuşum. Ben de onun pişirdiği gibi yemekleri yapabiliyorum sadece…

Beni de çok mutlu ettin şu an çok teşekkür ederim afiyet bal şeker olsun
Annelerin yaptığı bir başka oluyor sıradan bir sahanda yumurtayı bile annem gibi yapamıyorum anlatıp göstermesine rağmen
Alıntı yapmamışım, pardon canım.

WunderLost canım
Gene geldim!

Öğlen yemeğinde bebeye de yedirdim.

O da bayıldı!!!

Onun adına da teşekkür edeyim istedim.

Senin de yavrun var galiba.

Her ikinizi de uzaktan uzaktan öperiz!

WunderLost canım
Gene geldim!

Öğlen yemeğinde bebeye de yedirdim.

O da bayıldı!!!

Onun adına da teşekkür edeyim istedim.

Senin de yavrun var galiba.

Her ikinizi de uzaktan uzaktan öperiz!
Bak şimdi daha çok sevindim madem bebiş de beğendi afiyet bal şeker olsun kuzuya
Evet 15 aylık bir kızım var benim de Allah bağışlasın evlatlarımızı biz de sizi çok öpüyoruz efendim çok tatlısınız

O sizin tatlılığınız canım benim.

Amin inşallah arkadaşım.

Rabbim tüm evlatları bağışlasın inşallah.

Yarına da biraz ayırdım, kaç gündür iştahsızdı. Bu yemeği sevdi, yarın az daha yesin bari.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…