Fit in time

Nişantaşın'a gittim ve 10 seanslık paket aldım. Deneme seansı çok güzel geçti. Dün gitmiştim bugün tüm kaslarımı hissediyorum. Yaptığın ilk ağır spordan sonra kasların ağrıyor ya normalde 20 dklık antremanla aynı kas ağrısını yaşıyorum. Daha önceden spor yapmış birisi olarak bence kesinlikle işe yarıyor.
Hayırlı olsun... Çok çok memnun kalacaksınız Emin'im :super:

Ben de cuma günü XBody Atakent şubesine demoya gidicem. Demo sonrası düşüncelerimi paylaşırım. Ve kayıt yaptırırsam sonrasındaki gelişmeleri de :KK66:

Devam eden arkadaşlar nasıl gidiyor bilgi verir misiniz? İncelme sağlıyor mu kısa zamanda?☺

Ben 8 derslik paket almıştım Ankara Ümitköyden. Sonra kampanya var kaçırmayın falan dediler. Bir paket daha satın aldım. Arada ağrılarım arttı, dra gittim ve boynumda ve belimde çok sayıda fıtık olduğunu öğrendim. Paramı geri istedim doğal olarak. ÖDEMİYORLAR. 1 yılı geçti nerdeyse 2 yıl olacak hala tık yok. Dalga geçer gibi pışpışlıyolar insanı. Pis kokulu ıslak yeleklerle 25 dk kusa kusa egzersiz yaptım. Sizler gibi belki bir faydasını görürüm kısa sürede diye umut ettim. Reziller.. Elini versen kolunu alamıyosun. Sağlık raporu götürdüm fıtıklarımla ilgili daha ne yapayım yine de geri ödeme yapmıyorlar. Çok pişmanımGidin normal sporlar yapın. Bu para tuzağına sakın düşmeyin

Nişantaşın'a gittim ve 10 seanslık paket aldım. Deneme seansı çok güzel geçti. Dün gitmiştim bugün tüm kaslarımı hissediyorum. Yaptığın ilk ağır spordan sonra kasların ağrıyor ya normalde 20 dklık antremanla aynı kas ağrısını yaşıyorum. Daha önceden spor yapmış birisi olarak bence kesinlikle işe yarıyor.
Sakın emin olmadan fazla para ödeme, dolandırıcı bunlar, benden söylemesi

Merhaba kizlar ben gittim hic memnun kalmadim ilk seansta on capraz bagim koptu. Isinmadan yapilan hareketler vucudumuz icin tehlikeli acisini hala cekiyorum gittigimede cok pisman oldum.
Aynen, ben de fıtık oluştu, fıtıklara mı yanayım, ödediğim ve kullanmadığım paketin parasını ödemiyorlar ona mı yanayım.. uzak durun.. benim doktorum kasa dışardan müdahale ile elektrik vermek doğru değil demişti.

Merhaba. Fit in time bahcesehir subesine 6 Sean's gittim. Hem ise yaramadi. Hem de oyle 25 dk falan degil 40dk . Giyin hazirlan 1 saat. Randevu usulu calisiyorlar. 5 dk gec kal dersin yaniyor. TTrafikt kaldin ya da acil isin cikti olmuyor oyle. 4 saat once haber vereceksin. Spor salonuna istedigin zaman git daha iyi. Kalan derslerin parasini avukatima alditacagim. Hic paranizi cope atmayin derim.
Çok haklısınız, benim de paramı sağlık raporuma rağmen ödemediler. Yazık etmeyin, para tuzağı.

Merhaba arkadaşlar fit in time şiddetle tavsiye ediyorum ilk zamanlar sadece sıkılasiyorsunuz ama devam eden seanslarda yediklerinize de dikkat ederseniz kilo vermek ve fit olmak garanti.ama bunu da belirtmeden edemicem ben haftanın 1 günü fit in time ayırıp kalan 4 gün pilates ve kardiyo yapıyorum.sonuç harika :)))
Fit in time dan çok daha fazlasını diğer günlerde yapıyorsunuz anlaşılan. Fit in time ın bir numarası yok, emek ve başarınızı kokmuş ıslak yeleklerle acıya acıya yaptığınız saçma egzersize bağlamayın derim

Arkadaslar ile yarıyor ben hamıleyım dıye devam edemıcem o yuzden satılık kampanyadan almıstım saatı 56 tl 10 dersım var almak ıstersenız ıstedıgınız subeye aldırabılırım
Hale bak, hamile kalmışsınız ve paranızı ödemiyorlar. Yazık, yazık. Bu mantıkla giden bir işletme bana göre 5 para etmez

Kızlar merhaba.. Sitede baktım ama bulamadım.. Böyle bir yöntem varmış spor için vakti olmayanlara.. Bende izmirde oturuyorum.. Yoldan geçerken gördüm ama nedir ne değildir para tuzağımıdır fiyatları kaçç paradır eğer giden bilen yapan deneyen denemeyen varsa beni bilgilendirirse çok sevinirim.. Slogan çok iddialı.. Haftada 1 kez 25 dakika ile fit olun diyor.. Kişiye özel programmış falan filan.. Eğer işe gerçekten yarıyosa kıyayım paracıklarıma :)
Sakın kıyma, para tuzağı

Piskokulu yeleklerle mi memnuniyet

para ödedin mi iş bitti, KESİNLİKLE GERİ ÖDEME YAPMIYORLAR. inanmazsanız fitintime şikayet diye aratın. Deli gibi şikayet var.
Ben fıt ın tıme a gitmedim. Xbody e gittim.. öyle bir durum yaşamadım. Kıyafetler tabiki kokmuyordu. Temizleniyor tabiki. Başkasının ter kokusu sinmiş bir kıyafetle veya terli kıyafetini giyinmek yok orada. Olurmu öyle bir saçmalık! Kim kabul eder bunu...
Ayrıca bende bel fıtığı vardı,ilk kayıt olduğumda fizik tedavi amaçlı kayıt oldum ve tüm sorunlardan kurtuldum. Florence nıghtıngale hastanesi fizik tedavi bölümünde de Xbody cihazları ilke tedavi var.
Fıtıntıme cihazınıda denemiştim biliyorum. Ben memnun kalmamıştım . Cihaz Xbody e göre eski be ağrılı evet.
Geçmiş olsun,kötü bir durum yaşamışsınız. Üzüldüm..

Ben fıt ın tıme a gitmedim. Xbody e gittim.. öyle bir durum yaşamadım. Kıyafetler tabiki kokmuyordu. Temizleniyor tabiki. Başkasının ter kokusu sinmiş bir kıyafetle veya terli kıyafetini giyinmek yok orada. Olurmu öyle bir saçmalık! Kim kabul eder bunu...
Ayrıca bende bel fıtığı vardı,ilk kayıt olduğumda fizik tedavi amaçlı kayıt oldum ve tüm sorunlardan kurtuldum. Florence nıghtıngale hastanesi fizik tedavi bölümünde de Xbody cihazları ilke tedavi var.
Fıtıntıme cihazınıda denemiştim biliyorum. Ben memnun kalmamıştım . Cihaz Xbody e göre eski be ağrılı evet.
Geçmiş olsun,kötü bir durum yaşamışsınız. Üzüldüm..
İlk başta koku anlaşılmıyor, biraz çalışıp ısınıp, yeleği de ısıttığınız zaman kokmaya başlıyor. Ben biraz da titizim doğrusu. Hoca yeni temizlendi diyordu ama artık içine işlemiş koku. Xbodyi araştırmadım hiç. Sizin fayda görmenize sevindim. Ben göremedim

Haftada 1 seans 25 dk da fit olunuyormuş?!
Abartıyorlar. Bir kez ıslak yeleklerle tüm antrenmanı ıslak yapıyorsun. Bu çok tuhaf geliyor. Sonrasında üstüne giydiğin yelek ısındıkça onun bunun teri üstünde pişmiş kokmaya başlıyor. Şimdi bile hatırladıkça midem kalkıyor. Sordum ben bunlar temizlenmiyor mu diye. Bu temizlenmiş haliymiş. Temizliği çok pahalı olduğu için çok sık yaptıramıyorlarmış. Bir de elektrikten kaynaklı o çarpmalar, yanmalar. Benim antrenmandan sonra elektrik değen yerlerimde morarmalar olmuştu...! İyice düşünün , işletme prensipleri de çok yanlış. Ölsen paranı iade alamıyorsun..

Arkadaşlar şu konuyu yeniden bi konuşsak mı ? Ben de kayıt düşünüyorum ama olumlu-olumsuz yorum oranı eşit gibi. Var mı arttıran??

X