Fit ve Mutlu Yaşam

Canlar ben biraz uzaklaşacağım burdan. Yapmak istediklerim var ama telefonu elime alınca vakit akıp gidiyor yakalayamıyorum. Konuya yazmaya devam etmek isteyenler edebilir. Onun dışında takımlara da geçebilirsiniz. Ben diyet yapmak istedikçe her şey daha çok karışıyor. İnşallah kafamı toparlayıp bi düzen kurarsam gelirim yine 🤗🤗 herkesi Allaha emanet ediyorum. Sizler zaten başarıyorsunuz 🧿 daha da iyi olacağınıza eminim 🤗🤗🤗
Bu duyguyu bende çok yaşıyorum bu aralar. İnşallah güzelce kafanı topla gel.

Canlar ben biraz uzaklaşacağım burdan. Yapmak istediklerim var ama telefonu elime alınca vakit akıp gidiyor yakalayamıyorum. Konuya yazmaya devam etmek isteyenler edebilir. Onun dışında takımlara da geçebilirsiniz. Ben diyet yapmak istedikçe her şey daha çok karışıyor. İnşallah kafamı toparlayıp bi düzen kurarsam gelirim yine 🤗🤗 herkesi Allaha emanet ediyorum. Sizler zaten başarıyorsunuz 🧿 daha da iyi olacağınıza eminim 🤗🤗🤗
Hakkında hayırlısı olsun canim kendini nasıl iyi hissediyorsan onu yap onemlı olan o
Bi diyet şekli. Ben hiç bilmiyorum canım. Bilenler bi anlatsın 😅
Diyetten ziyade yasam bicimi aslında bu sevıyelerı uygulayıp beden temızlıklerını yapıp bir cok hastalıklarında kurtulanlar var

Bazen kendinle kalmak iyi geliyo insana , bende daha bi düzen oturtamadım , hepimiz için hayırlısı olsun Allah a emanet ol canım ❤️🙋🏼‍♀️

İyi akşamlar kızlar
Sabah: 1 su bardağı ılık limonlu su
Yumurta,peynir,zeytin,domates ve 2 dilim kızarmış ekmek
Ara öğün:
Bisküvili muhallebili tatlı (dünden kaldı yarın üç günlük bi detoksa başlayacağım için bi kaçamak daha yaptım 🤕 )
Akşam:
Ezogelin çorbası
Tonbalıklı salata 3 yk yağsız makarna
Spor: 3 miles leslie
Su:1lt daha yatana kadar 1.75 falan olur diye umuyorum 🙏🏻

İyi akşamlar kızlar
Sabah: 1 su bardağı ılık limonlu su
Yumurta,peynir,zeytin,domates ve 2 dilim kızarmış ekmek
Ara öğün:
Bisküvili muhallebili tatlı (dünden kaldı yarın üç günlük bi detoksa başlayacağım için bi kaçamak daha yaptım 🤕 )
Akşam:
Ezogelin çorbası
Tonbalıklı salata 3 yk yağsız makarna
Spor: 3 miles leslie
Su:1lt daha yatana kadar 1.75 falan olur diye umuyorum 🙏🏻
Afiyet olsun canim nasil bi detoksa baslicaksin

Eklentiler

• F55E5FA0-E051-4F55-8303-F9AE8B2DF806.jpeg
    F55E5FA0-E051-4F55-8303-F9AE8B2DF806.jpeg
    183,8 KB · Görüntüleme: 40
  • 9F90ACF5-5AD8-44B6-8F9E-CCBDF4081405.jpeg
    9F90ACF5-5AD8-44B6-8F9E-CCBDF4081405.jpeg
    190,9 KB · Görüntüleme: 37
  • 45B2BDB0-9FFB-4813-BAA6-7A11F6DFA3D8.jpeg
    45B2BDB0-9FFB-4813-BAA6-7A11F6DFA3D8.jpeg
    182,8 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar bu grup artık aktif kullanılmıyor mu?
iyi gelmişti bana aslında herkes nerelerde? Başka gruplara mı gittniz yoksa 😬

Kızlar bu grup artık aktif kullanılmıyor mu?
iyi gelmişti bana aslında herkes nerelerde? Başka gruplara mı gittniz yoksa 😬
Yoo ben gitmedim ama diyete uymadığım için bu ara yazamıyorum ameliyata odaklanmaya çalışıyorum 😊 senin nasıl gidiyo

Sabah:
1 su bardağı ılık sirkeli su
2 köz biber ,lor peyniri,badem,maydonoz
Ara öğün:
Kirap sapı çayı ,kuru kayısı ve kefir
Akşam:
Tavuk ızgara,haşlanmış brokoli
Su :3 lt olur yatana kadar
Spor yok

X