Fit ve Mutlu Yaşam

Whatsapptan takip ediyor canım. Online listeyi gönderiyor. Sonra öğünlerde ona fotoğraf atıyorum. Eğer listeme uyamayacaksam şunlar şunlar var diyorum hemen ayarlıyor şunu şunu ye diye. 10 günde bir tartı günü. O günler liste de değişiyor. Öyle yani.
Normal diyetisyenden daha iyi bu.. her yediğine günlük yorum yapıyor mu?

21 Aralık Pazartesi
Sabah 08.00 2 kaşık granola(kendim yaptım) üzerine 1 kasik tahin ve 1 bardak süt koyup yedim.

Ara 12.00 sütlü kahve +2 kare cikolata
Ara 14.00 1 bardak kefir bikac tane leblebi
Ara 16.00 1 kuru erik 10 kuru dut

Akşam 17.40 1 kase çorba 3 kasik patlican yemeği 1 dilim ekmek yarim bardak ayran 2 dilim çiğköfte

Su 2 litre
Spor 1 saat sonra yaparim (esimle beraber yapmak icin isten gelmesini bekledim ondan aksama kaldim yine)
Sporumu yaptim leslie fast walking 31 dakika+ 250 ip atlama

Kızlar kahvaltımı gayet sağlıklı yaptım, bugün dışarı işlerim var öğlen dışarıda olacağım.. yiyecek önerilerinizi alabilirim.. gerçi her yer kapalı.. ne yaparım bilemiyorum..

beni bitrn doğumlar üst üste olması nem bni çok zorluyor bulunduğum yerde nemli bu ilaçlara ondan mahkûm kaldm ama gttm doktr ciğerlrm çok güzel ver kiloyu gene arada ilaç alirsin ama bu kadar yüklü kullanmzsn dediği için çabam bundan
Beni bitiren de doğumlar kaç oldu al ver al ver ,son 2 si arası daha yakın birinin kilosunu tam veremeden diğerine hamile kalınca mahvoldum.Bir de hamileliklerim de yatarak hormon ilacı kullanarak gećince iyice şiştim.Emzirirken de süt olsun diye diye şiştim şuan hâlâ emziriyorum tabi,diyete başladım sütüm de azaldı ne yapacam bilmiyorum.
Ben de ne dertliymişim :KK48:

Off off esim almis gelmis varya kuru dut benim kirmizi cizgimdir onu saklamam lazim yoksa bi oturusta birsuru yemisligim var. Coook severim:olamaz:
Ama yemicem daha. Simdi gidip bi kaba bosaltip üst dolaplara koycam almasi zor olur:KK70:
Kurtlanmasın orda :) mutfak sıcaksa kurtlanabilir canım ,buzdolabına koyman lazım ya da soğuk bir yere balkon vs

X