Fit ve Mutlu Yaşam

Gecen hafta 76
Bu hafta 74.7
Fark - 1.3

Eklentiler

• 20201225_085408.jpg
    20201225_085408.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 13
Bi moral bozukluguda benden 😔
10 gun dikkar once 78,1
Bugun 77,5
Verememisim malesef oysa sozde herseyden az az yedim ve spor yaptim kendimi iyi hissediyordum cunku platesden dolayi incelmede vardi en az 2 kilo gitmistir diyodum 😔
Belkide kullandigim anti deprasanlar yuzundendir bilmiyorum
Ama vazgecmiycem devam edicem Insallah devam en azindan artik almiyorum buda bisey
A Anka

Teşekkür ederim 🥰 bugün kahveler benden 😀☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕
Alırım bi sade 😍
Hayırlı Cumalar 🌺🌺

Bildirimim
Cuma 80.4
Bugün 78.7
Fark -1.7

Şükür 78i gördüm dün 😉
Detoks bitiminde 77 görürsem iki göbek atıcam 😂
Harikaaaa 😍😍
Bi moral bozukluguda benden 😔
10 gun dikkar once 78,1
Bugun 77,5
Verememisim malesef oysa sozde herseyden az az yedim ve spor yaptim kendimi iyi hissediyordum cunku platesden dolayi incelmede vardi en az 2 kilo gitmistir diyodum 😔
Belkide kullandigim anti deprasanlar yuzundendir bilmiyorum
Ama vazgecmiycem devam edicem Insallah devam en azindan artik almiyorum buda bisey
A Anka
Canım antidepresan ilaçlardan olması çok yüksek ihtimal. Güzel bir kilo vermişsin aslında bırakma 😍

Yok birakmiycam insallah canim sagol destegin icin veremesemde almiyorum artik buda bisey💁‍♀️
Kesinlikle öyle. Her eksi candır unutma. Onlar birikecek 20-30 kilo olacak. Kaç kilo vermeye ihtiyacın varsa artık. Ben 22 verdim şükür. Takıldığım çok zamanlar oldu. Hemde aylarca bozduğum da oldu. Ama bi yerde durup yeniden başladım. Nolur vazgeçme 😍 seneye kendine çok şaşıracaksın

Tebrikler canım

Tebrik ederim
oncesınden kactın canım

Süpersin ya

Düzeni oturtabılsen aslında gayet guzel gıdıyordun

Öncelıgı kendine vermene cok sevındım kılo vermenide ayrıca tebrik ederim

Artı olmamak ta gayet guzel canım

Çok bır artın yok bir wc lık artı😊
Cnm ben 101.8 ile baslamistim buraya.

A Anka benim netim yok. Arada giriyorum, olunca devam edicem İnşaAllah..

Şimdi ben 66,3um ama adet oldum 3gundur bugün 66,9 çıktım...
Ulan ne güzel 65e ne kalmıştı surda 🤦🏻‍♀️😁😁 spora asılmıştım, ama adetten dolayı yapamıyorum 😏😏 benim ciddi menopoza girme zamanım geldi🙄😏😏
İnşallah canım sağol ❤️

Kesinlikle öyle. Her eksi candır unutma. Onlar birikecek 20-30 kilo olacak. Kaç kilo vermeye ihtiyacın varsa artık. Ben 22 verdim şükür. Takıldığım çok zamanlar oldu. Hemde aylarca bozduğum da oldu. Ama bi yerde durup yeniden başladım. Nolur vazgeçme 😍 seneye kendine çok şaşıracaksın
Masallah😍😍😍 ay cok sagol cok moral oldun Allah razi olsun canim 😘😘

Canim sen 69 u görmedin mi sanki gördün diye okudum gecmiste de.
Görmediysen senden kacmaya devam edicem ona göre bu hafta kacamadim oldugum yerde kaldim:KK70:

bendim o belki de :) 69,9 sayılıyorsa :KK70:

benden mi kaçıyodun acep :)
Yok canim suukaydi demin bi mesajinda da seni yakalamama izin verme kac gibi bisey yazmis çünkü ya da ben uydurdum bilmiyorum :KK53:
Senden de kacayim o zaman yakinmis kilolar :KK55:

X