Fit ve Mutlu Yaşam

26 Aralik Cumartesi
Sabah 10.30 1.5 tane haslanmis yumurtadan bol yesillikli salata 2 cay kasigi tereyagli bal 2 parmak kadar ev ekmeği 1 dilim peynir

Ara 12.00 sütlü kahve 2 kare cikolata

Akşam 17.20 3 kasik mantarli tavuk sote 3 kasik makarna (valla makarna cöpe gitmesin diye mecbur yedik :KK43: ) 1 kase yogurt

Spor;
Leslie fast walking 15 dakika
30 jumping squat
510 tane ip atlama

Su 2.5 litre

Güncelim 69.3 canim🤷🏼‍♀️ sanirim ilk hafta gectim de bu hafta sabit kalinca gecemedim😬
Ben de bugün iyiyim tam gaz gidiyorum hadi bakalim ıhlamurumu ictim ac ac oturuyorum:KK70:
Ay bende çok açım 🤤 yarın şöyle güzel bir kahvaltı yapalım 😍😍😍 ooo çok yakınız o zaman. Perşembe ne olacak acaba? 🤩🤩🤩
Ben gidiyorum muhabbet ediyosunuz ben geliyorum kimseler yok benden mi kaciyo herkesler nerdesiniz :KK42: :cry:
Acim cok duygusalım bugün :KK70:
Ben modern family izliyorum 🤣🤣

Yok canım aşk olsun,hiç de sıkılmam.Yazabilirsin💕
Evet,gerek yok kilo vermene diyor,gözü korktu malum.Bende senin için istemiyorum kendim için istiyorum,nefes almak da zorlanıyorum göbeğim büyüdükçe dedim. İki gündür yapmaya çalışıyorum,çok acıkıyorum,halsizlik oluyor.Dengeli yediğim halde ama olsun,vücudum alışacak.
Üç aydır sağlıklı hiç bir şeyi istemiyordu canım,nerde faydasız yiyecek var onu istiyordu.
Akşamları meyve,meyve suyu istemiyorum artık ben gündüz yiyorum zaten dedim şimdi😅
Abur cuburlara,hamur işleri ve tatlılara elveda😥😥
Canim hayirdir, hasta miydin ?

Sabah
2 dilim ekmek
1.5 dilim peynir
1 yumurta
3 zeytin
1 tk terayagi
Turp

Ara
1 cennet hurmasi
3 4 badem
2 dilim ayva
2 kare bitter
1 kücük kase cekirdek ( bunlar hesapta yoktu tabi ara yapinca patlama yasadim arayi yapmasam daha iyiydi

Aksam
Tavuklu karnibahar
Salata
1 kase yogurt
1 dilim ekmek

Su 2
Spor 50 dk tempolu yürüyüs

Evet yarin harika bi kahvaltı yapicam minnos yumurtalarla :KK70:
Ben de alias grace i yeni bitirdim😬
Ben tam bir yumurta aşığıyım. Çok seviyorum. O yüzden klasik kahvaltılar beni hiç sıkmaz 😍😍 napacaksın yarın kahvaltıya bana da söyle 😍
Üç ay önce hem babamı kaybettim hem eşimle korona olduk.Yeni toparlanıyoruz canım fiziken.
Allah rahmet eylesin. 😔 Geçmiş olsun 💐

Ben tam bir yumurta aşığıyım. Çok seviyorum. O yüzden klasik kahvaltılar beni hiç sıkmaz 😍😍 napacaksın yarın kahvaltıya bana da söyle 😍

Allah rahmet eylesin. 😔 Geçmiş olsun 💐
Pırasali yumurta yapmayi düşünüyorum annem bahceden vermisti sırf curumesin degerlensin diye yapcam. Yemegini yapsam yicegimizi pek sanmiyorum..
Yumurtali da ilk kez yapcam bakalim güzel olcak mi🤔
Sen ne yapcaksin hangi yumurta türü😬

Selam kızçeler 🤪yorgunlukdan geberiyorum yarın benim minik aşkımın yeğenimin doğum günü onun hazırlıklarıyla uğraşıyorum ,depresyondan çıktım bu arada :) çok şükür yarında idare edin beni pazartesi tam gaz başlıyorum herkes korksun benden 🤪🤪🤪🤐🙋🏼‍♀️💪🏼 İyi geceler öptüm hepinizi muck muck 😜

X