Fiziksel/ Ruhsal Bakım/Sağlıklı Beslenme

Süpermiş. Tekniği bilen biri ,bize yapsa hiç fena olmayacak o zaman.:KK17:
Videoların bir kısmını bende izledim. Dün kızıma yapayım dedim. Minik çocuklarda pek yapılamıyormuş. Kalbinde göğüs kısmında sevgi ve mutluluk hissediyordu. Birazcık aşık olmuş kendisi de. Umarım, aşkını söküp atmadım yavruşumdan.:KK70:
Bugün kısmet olursa kitabını ben de alacağım. Yoksa netten sipariş veririm artık.
Oooo hemen denediysen ne guzel:) Ben hala kendime bahaneler buluyorum:)))

Günün yorumu;

Muhteşem bir bahar gününe dualarla,olumlamalarla ve halis bir niyetle merhaba dedim:) Bütün fiziksel aktivitelerimi gerçekleştirdim.

Sabah kahvaltısını bu aralar rutinim olan omlet ve yeşil çayla geçiştirdim. Öğlen yok,akşam ise yine bir kase baharatlı yoğurt,bir parça tavuk ve bir fincan kuru yemiş yedim.Su içme ve spor işi de tamam:))

Bugünkü niyetim kayıtsız şartız mutlu olmaktı. Güzel havaların da etkisiyle bir güzel mutlu oldum vallahi:))) Allah hepimizi daha da mutlu etsin inşallah (amin)

İyi geceler:)

Günün yorumu;

Güne her zamanki gibi dua,olumlama ve niyet ritüelleriyle başladım.Bütün fiziksel aktivitelerimi gerçekleştirdim.

Kahvaltıyı yine omlet ve yeşil çayla geçiştirdim.Öğlen ayranlı çorba ve patates kavurması vardı.Akşam ise yine sadece baharatlı yoğurt ve kuru yemiş yedim.Suyumu içtim sporum birazdan inşallah:)

Bugünkü niyetim her konuda kendimi mutlu hissetmekti.Çok şükür mutluyum,huzurluyum:) Günüm gayet güzeldi:)Allah hepimizin hayatını daha da güzel etsin inşallah...

Tam iki aydır buraya (bir-iki gün hariç) her gün mesaj yazdım.Kendimce çok güzel sonuçlar aldım.Benimle beraber kendinde değişiklik yapan arkadaşlarımın yorumları ve duaları beni gerçekten çok çok mutlu etti:) Ama artık bu gece günlük mesajlara final yapıyorum:) Bu topiği ben açtım ama isteyen dilediği gibi gelip kendi tecrübelerini,bakım aktivitelerini ve ruhsal deneyimlerini yazıp kendi topiği gibi sahiplenebilir:)) Ben her gün olmasa bile ara ara ruhsal deneyimlerimi yazabilirim.Bana mesajlarıyla destek veren ve bana katılan bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.Hepinizi çok öpüyorum:))

İyi geceler...

Günün yorumu;

Güne her zamanki gibi dua,olumlama ve niyet ritüelleriyle başladım.Bütün fiziksel aktivitelerimi gerçekleştirdim.

Kahvaltıyı yine omlet ve yeşil çayla geçiştirdim.Öğlen ayranlı çorba ve patates kavurması vardı.Akşam ise yine sadece baharatlı yoğurt ve kuru yemiş yedim.Suyumu içtim sporum birazdan inşallah:)

Bugünkü niyetim her konuda kendimi mutlu hissetmekti.Çok şükür mutluyum,huzurluyum:) Günüm gayet güzeldi:)Allah hepimizin hayatını daha da güzel etsin inşallah...

Tam iki aydır buraya (bir-iki gün hariç) her gün mesaj yazdım.Kendimce çok güzel sonuçlar aldım.Benimle beraber kendinde değişiklik yapan arkadaşlarımın yorumları ve duaları beni gerçekten çok çok mutlu etti:) Ama artık bu gece günlük mesajlara final yapıyorum:) Bu topiği ben açtım ama isteyen dilediği gibi gelip kendi tecrübelerini,bakım aktivitelerini ve ruhsal deneyimlerini yazıp kendi topiği gibi sahiplenebilir:)) Ben her gün olmasa bile ara ara ruhsal deneyimlerimi yazabilirim.Bana mesajlarıyla destek veren ve bana katılan bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.Hepinizi çok öpüyorum:))

İyi geceler...
aaaa tatlım neoldu neden yazmaktan vazgectin hergün okuyordum oysaki :KK43:

Allah razı olsun...Bize örnek oldun motive ettin...arada yine yaz hem sana hem bize iyi gelecek ...

Senden ögrendiğim şeyler oldu vesile oldun yani...

Herşey gönlünce olsun

Allah razı olsun...Bize örnek oldun motive ettin...arada yine yaz hem sana hem bize iyi gelecek ...

Senden ögrendiğim şeyler oldu vesile oldun yani...

Herşey gönlünce olsun
Çok teşekkür ederim, Allah cümlemizden razı olsun.Eger en küçücük bir katkım bile olduysa sana, inan çok çok mutlu olurum.Zaten ara ara yazmaya devam etmeyi düşünüyorum. Sadece her gün yazmak bir yerden sonra zor gelmeye başladı. Daha doğrusu görev haline dönüştüğü için heyecanımı kaybediyorum.Ama şimdi ara ara da olsa ruhsal deneyimlerimi burada paylaşmaya niyetliyim. Sen ve diger arkadaşlarım bana yol arkadaşlığı ettiğiniz için size çok teşekkür ediyorum:)

"Sağlıklı bir insan beyni 72-90 MHZ titreşir.Normal bir insan 62-68 MHZ bir frekans aralığına sahiptir.Hastalıklar 58 MHZ düştüğünde yaşanır.

Sinirliyken,moraliniz bozulduğunda üç dakika kadar lavanta koklayın.Lavantanın kokusu beyne ulaştığında stres hormonlarında düşüş gözlenir.Lavanta kokusu,sizi kısa süreliğine 118 MHZ titreşime yükseltir.Titreşimlerin ve frekansların sırrını çözen kainatın sırrını çözer."

Mustafa Kaya

X