Fiziksel/ Ruhsal Bakım/Sağlıklı Beslenme

Tam olarak sunu okuyorum diyemem o an ihtiyacim sevilmekse Ya Vedud.maddi olaral endisem varsa Ya Rezzak.Ya Fettah.ihtiyacima gore o an hangi esma aklima gelirse onu okuyorum.
Haa bide unutmadan Ya Kuddus esmasi mucize gibi.Buyuleyici olmak isterseniz guzel gorunmek isterseniz tavsiye ederim.kendime guvenmedigim zamanlarda yada bi ortama girerken okurum genelde.cok faydasini gordum.hani yuzumuze Ya Hayy sacimiza Ya Bedi esmasini okuyoruzya Ya Kuddus u de dahil ettim.sanki kendimle daha barisik oldum.
Ayrica esmalara o kadar cok bagliyimki yemek yaparken bile okuduklarim oluyo
Harika bir yöntemmis, ben de yapacağım:)

Günün yorumu;

Güne artık iyice rutinim haline gelen dua, olumlama ve niyetle başladım. Lavaboya gidip bakım ritüellerimi gerceklestirdim çok şükür:)

Kahvaltıda omlet ve yeşil çay vardı. Öğlen çorba, patlıcan ve baharatli yoğurt, akşam ise, çorba, ıspanak ve yine baharatli yogurt vardı. Suyumu ictim ama bugün spor yapmayacağım. Artık haftada bir gün bedenimi dinlendirmeye karar verdim.

Bugünkü niyetim pozitifte kalmaktı yine.Cok şükür yine kolaylik dolu rahat bir gün geçirdim. Sadece biraz daha zihnimi toparlamaya ihtiyacım var.Insallah şu dalgin süreci en kisa zamanda atlatacağım:)

Konumu takip eden arkadaşlarım, hepinizi seviyorum:KK200::KK36:

Iyi geceler:halay:

Gunaydin:)

Fiziksel aktivitelerim tabii ki devam ediyor:) Bugünkü ruhsal niyetim ise, sadece pozitif cumleler kurmak olacak..

Hayırlı kandiller..
Kızıma bu seti aldım. Bu gün bakalım. Bayağı basit olarak, inglizce kelimeleri anlatıyor.
"Kuantum Algı Teknikleri, öğretme süreçlerinin insan beyninin yapısal özelliklerine göre tasarlandığı bir yaklaşımı ifade etmektedir. Kuantum mekaniğine göre tüm nesneler ve özellikleri farklı frekans ve boydaki dalgalardan oluşmaktadır..." felan diyor. Deneyelim bakalım. Aklıma geldi yazayım dedim, sende inglizce çalıştığın için.:confused:

http://www.hepsiburada.com/ingilizc...um.genel.pla&gclid=CJjrm7ap_tICFUORGwodXhoJIA

Hayırlı kandiller..
Kızıma bu seti aldım. Bu gün bakalım. Bayağı basit olarak, inglizce kelimeleri anlatıyor.
"Kuantum Algı Teknikleri, öğretme süreçlerinin insan beyninin yapısal özelliklerine göre tasarlandığı bir yaklaşımı ifade etmektedir. Kuantum mekaniğine göre tüm nesneler ve özellikleri farklı frekans ve boydaki dalgalardan oluşmaktadır..." felan diyor. Deneyelim bakalım. Aklıma geldi yazayım dedim, sende inglizce çalıştığın için.:confused:

http://www.hepsiburada.com/ingilizce-dikkat-artirma-seti-5-8-yas-p-HBV000003EFZT?magaza=Biyosistem Yayıncılık&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CJjrm7ap_tICFUORGwodXhoJIA
İngilizce link için çok teşekkür ederim.Senin de kandilin mübarek olsun.Allah,şu mübarek gecenin hatrına bütün dualarını kabul etsin ve her şey gönlünce olsun inşallah:)

Günün yorumu;

Güne dualarımla,olumlamalarımla ve niyetimle başladım.Fiziksel bakım ritüellerimi gerçekleştirdim çok şükür:)

Sabah kahvaltısında yine omlet ve yeşil çay vardı.Omlet yapınca ekmeğe gerek duymuyorum.Ekmek yemeyince de pek fazla acıkmadığımı hissettim.Halbuki sabah kahvaltısında ekmek yiyince gün içinde çok acıkıyorum:KK43: Öğlen çorba,kısır ve patlıcan,akşam ise,tavuk döner vardı.Suyumu içtim,sporum günün yorumundan sonra inşallah:)

Bugünkü niyetim pozitif cümleler kurmaktı.Bilinçli olarak hiç negatif cümleler kurmadım.Ama bilinçsizce ağzımdan olumsuz bir şeyler çıktıysa da farkında değilim:))) Bugün,kandilin hikmetinden midir,yoksa nasibimden midir bilmiyorum,çok çok bereketli bir gündü.Her işim rast gitti ve her şey çok boldu:) Bundan sonraki hayatım hep bollukla geçiyor inşallah...

Bu gece Regaip Kandili,bu mübarek gecede herkesin dualarının kabul olmasını,günahlarının affolmasını,yuvalarında,iş yerlerinde mutluluklarının artmasını,paralarının bereketlenmesini ve huzurlu bir hayat diliyorum.

Hepimizin kandili mübarek olsun,dualarda buluşalım inşallah...:)

Hayırlı cumalar:)

Fiziksel bakım aktivitelerim aynen devam ediyor. Ruhsal niyetim yine pozitif cümleler kurmak olacak.

Dün günün yorumunu giremedim, bugün kaldigimiz yerden devam ediyoruz:) Fiziksel aktivitelerime bugün de devam ediyorum.Ruhsal niyetim yine pozitif cümleler kurmak olacak.Biraz da sağlıklı beslenmekle ilgili niyetler edinmeye karar verdim.Bugun ekmek yememeye karar verdim.Yeni niyetlerle başlangıç yapıyorum gune, inşallah başarılı olurum:)

Günün yorumu;

Bugün enerjim gayet iyiydi:)İki hafta aradan sonra enerjimin yükselmesi beni bir hayli mutlu etti.Güne yine dualar,olumlamalar ve niyetimle başladım.Bütün bakım ritüellerimi gerçekleştirdim. Ayrıca bugün saç bakımı yaptım.Bir şey dikkatimi çekti.Bir kaç gündür saçlarımı tararken esmalarımı okumuyorum ve saçlarımla konuşmuyorum.Bu bir kaç günde dökülmelerimin tekrar arttığını farkettim:KK43: Demek ki neymiş,esmalara da,saçlarla konuşmaya da ara vermeksizin devam ediliyormuş:super:

Kahvaltım omlet ve yeşil çaydan oluşuyordu.Öğlen çorba,patlıcan dolması ve kısır vardı.Akşam ise,tavuk ve turşu kavurması vardı.Bugün ekmek yememe kararı almıştım.Çok şükür kararıma sadık kaldım.Suyumu içip sporumu da yaptım:spor::KK6: Allah bereket versin diyorum:)

Bugünkü niyetim yine pozitif cümleler kurmaktı.Çok şükür pozitifte kalmayı başardım. "Kaderini Değiştir" adlı bir kitap okuyorum.Yazarı Güneş Tan adında bir hanım. Orada yine bilinçaltıyla ilgili bilgiler veriyor.Ama şunu belirtmeliyim ki,bilinçaltıyla ilgili şu ana kadar okuduğum en güzel ve en açıklayıcı kitap diyebilirim.Ben bilinçaltımın hep çok dirençli olduğunu düşünür ve hissederdim.Kitabı okumaya başladığımdan beri bu fikrimden iyice emin oldum.Bir şeyleri aylarca yapsam bile,o, bilinçaltım tarafından tam kabul görmediyse bir anda o şeyi bırakabiliyorum.Bu topiği de zaten bu yüzden hala aktif tutuyorum.Bazı şeyleri bilinçaltıma kabul ettirene kadar topiğin aktifliği devam edecek inşallah.Allah biliyor,uygulamalarımı yaparken ve günün yorumun yazarken çok sıkıldığım zamanlar oldu.Hala da arada oluyor.Bunu da henüz bilinçaltımın bana direnmesine bağlıyorum.Ama el mi yaman bey mi yaman göreceğiz:KK70::KK70:Bu zamana kadar ben bilinçaltıma hizmet ettim.Şimdi sıra onda,o bana hizmet edecek.Geçti artık sultanlık devri:KK70:

İyi geceler:halay::halay:

Hayırlı pazarlar:)

Fiziksel aktivitelerim aynen devam ediyor. Ruhsal niyetim yine pozitifte kalmak olacak.Bugun yine ekmek yememeye karar verdim.

Günün yorumu;

Güne tabii ki dualarım,olumlamalarım ve niyetimle başladım.Lavaboya gidip esmalarım eşliğinde fiziksel bakımlarımı gerçekleştirdim.Bugün Ya Hayy esmasıyla birlikte Ya Musavvir esmasını da çekmeye başladım:) Fazla güzellik göz çıkarmaz:))

Kahvaltıda omlet,domates,salatalık ve yeşil çay vardı.Saat üç gibi yemek yedim.Çorba,dolma ve kısır vardı.Akşam ise, dolu bir kase pul biberli,naneli yoğurt,yanında bir çay bardağı badem ve ceviz yedim.Dün hiç ekmek yemememin neticesini bugün baskülde aldım:)) Bugün de ekmek yemedim.Suyumu içtim,sporum günün yorumundan sonra inşallah.

Bugünkü niyetim pozitifte kalmaktı.Mümkün mertebe pozitifte kaldığımı düşünüyorum.Bugün normalde çok üzüleceğim bir haber duydum ama habere pek üzülmedim ve normal karşıladım.

Bugünlük de bu kadar,herkese iyi geceler:))

Merhaba:)

Fiziksel aktivitelerim tüm hızıyla devam ediyor.Bugunku niyetim kuşların sesine odaklanmak olacak.Malum bahar geldi:))

Günün yorumu;

Güne dualarla, olumlamalarla ve niyetimle başladım elbette ki:) Bugün evde olduğum için fiziksel bakım aktivitelerimi de azıcık geciktirerek yaptım... ama yaptım. .:KK70:

Kahvaltıda omlet, fırında baharatli patates, domates ve yeşil çay vardı. Yemeğimi 16.00'da yedim.Menum, Ayranlı çorba ve biber, kabak dolmasindan oluşuyordu. Akşam sekiz gibi de bir kase baharatli yogurt, bir çay bardağı kadar badem ve ceviz yedim.Suyumu içmeye devam ediyorum.Sporum günün yorumundan sonra inşallah. Bugün yine ekmek yemedim.Hemen farkediyor.Aylardir aynı kiloya çakilip kaldım âdeta. Ara ara o sabit kiloma bir ya da iki kilo eklendi. Gerçi görüntüde aynıyım, muhtemelen kaslarım ağırlasti ya da ödemden kaynaklı o bir- iki kilo.Yani ağustostan beri aynı kilodayım.Bu sefer bu döngüyü kırmak istiyorum. Ne kadar sürer bilmiyorum ama bir müddet akşam yemeğini sadece baharatli yogurt ve kuru yemisle geciştirecegim.Cok şükür iki gündür pek zorlanmadim, hatta midemi bayağı hafif hissediyorum:) Allah yardım etsin bana inşallah:)

Bugünkü ruhsal niyetim kuşların sesine odaklanmak olacaktı. Baharın da etkisiyle çok güzel bir hava vardi:) Bir ara masmavi gökyüzünde grup halinde ucan kuşları seyrettim.Kanat seslerini duymak terapi gibiydi:) Bu kadar teknolojinin içinde arada başımızı kaldırıp gökyüzüne bakmak gerçekten huzur verici:)

Bu günlük de bu kadar, herkese iyi aksamlar:))

Fiziksel aktivitelerim devam ediyor. Bugünkü niyetim bolca dua etmek olacak.

Günün yorumu;

Bugün dünkü güzel havadan eser yoktu:KK43: Enerjim de biraz havadan etkilendi galiba...güne tabii ki dualarla,olumlamalarla ve niyetimle başladım.Malum fiziksel bakım aktivitelerimi gerçekleştirdim:)

Kahvaltıyı omlet,yeşil çay ve biraz kuruyemişle yaptım.Bir sonraki öğünümde çorba,tavuklu patatesli yemek,bulgur pilavı ve salata vardı.Yemeğimi saat iki buçuk gibi yedim.Akşamı ise yine baharatlı yoğurt ve bir çay bardağı kadar kuruyemişle geçiştirdim.Suyumu içtim,sporumu yaptım.Oh ne rahat:)) Yine bugün ekmek yemedim.Ekmek yemeyişim,acıkma hissimi epey bir azalttı valla:KK71:

Bugünkü niyetim bolca dua etmekti.Bolca ettim mi bilemem ama,yine de mümkün mertebe dua etmeye çalıştım:dua: Allah kabul etsin inşallah. AMİN

Herkese iyi geceler:halay:

Fiziksel aktivitelerim devam ediyor. Ruhsal niyetim yine bolca dua etmek olacak:)

X