Flört aşaması hakkında

Bence biraz kendini geri çek. hızlı kapılacak gibisin.
sonra üzülme diye söylüyorum.

ayrıca seni beğenirse kafasına yatarsa tamamsın okeysin gibi konuşmuş
herşey onun elindeymiş gibi. o ne derse o olacak gibi bir tavır sezdim ben.
sanki kendini kabul ettirmeye çalışan acemi eleman gibisin.
biraz ağırdan al. bırak o kovalasın seni
.
Aynen öyle doğru dediniz
Sürünmek erkeklerkn hoşuna gdiyirg

Sonuçta niyet ciddi ki olmasa da fark etmez baştan net ol ve ne istediğini iyi bil dönüşü bu işlerin sıkıntılı ne denir bu durumda;
Başkası olma kendin ol :)

Peki ya şöyle olursa:KK53:

3E0475.png

Veya şöyle
76zGNa.png

:KK70:

Her şey mümkün :KK70:
Espri yaptıktan sonra konu sahibi gülerken şöyle bi çıkış da gelebilir karşı taraftan:
574019.jpg

O halde ne diyoruz;
311_32833b.jpg

Sonuçta niyet ciddi ki olmasa da fark etmez baştan net ol ve ne istediğini iyi bil dönüşü bu işlerin sıkıntılı ne denir bu durumda;
Başkası olma kendin ol :)
Tabiki kendim oluyorum
Yapmacık olmak yalan konuşmak bunlar hoş seyler degil
Sadece beni sevmesi için bir yol var mi

Akışına bırakın, başka ne yapacaksınız

Tabiki kendim oluyorum
Yapmacık olmak yalan konuşmak bunlar hoş seyler degil
Sadece beni sevmesi için bir yol var mi
Arkadaşım sen baştan yanlışsın.
Neden kendini sevdirmek için uğraşasın?
Adama da böyle çok belli ediyorsun ki adam seni mülakata çağırmış gibi davranıyor tek onun kararı önemliymişçesine. Bırak sevmezse sevmesin sen çok anlam yüklüyorsun üzülürsün bak.

Arkadaşım sen baştan yanlışsın.
Neden kendini sevdirmek için uğraşasın?
Adama da böyle çok belli ediyorsun ki adam seni mülakata çağırmış gibi davranıyor tek onun kararı önemliymişçesine. Bırak sevmezse sevmesin sen çok anlam yüklüyorsun üzülürsün bak.
Yan yana gelince kendimden taviz vermeden konusmaya calisiyom

Yan yana gelince kendimden taviz vermeden konusmaya calisiyom
Çok belli ettim ilgimi diye kendin söyledin.
Adam egoist gibi biraz.
O zaman sana tavsiyem kendini biraz geri çek.
Yanında sıkılmış gibi yap kalkalım mı de 1 saat otur en fazla. Sen karar ver ondan koca olur mu diye. Kararı bırakma şu kendini karar mercii sanan erkek kişisine.

Ya bana kızma da bu abi için sen biraz ikinci planda gibisin. Yani onu deme sebebi aslında şu "Yani ilk tercihim değilsin de bir bakalım duruma, başkasını bulamazsam seninle düşünürüm" Taktik kasmaya değecek bir tip değil gibi, zaten sen buna dünyanın taktiğini kassan da en fazla sevgili olursunuz, evlilik düşünmeyeceği varsa yine de düşünmez.

Çok belli ettim ilgimi diye kendin söyledin.
Adam egoist gibi biraz.
O zaman sana tavsiyem kendini biraz geri çek.
Yanında sıkılmış gibi yap kalkalım mı de 1 saat otur en fazla. Sen karar ver ondan koca olur mu diye. Kararı bırakma şu kendini karar mercii sanan erkek kişisine.

Bana kendisi dedi biraz daha konuşalım seni kız kardeşimle tanıştirmak isterim dedi
Sonra da amcanın oğluyla konuşurum dedim
Amcamın oğlu ile arkadaş
Pek ayrıntılara girmedim

bana bu adamın kullandığı dil biraz fazla egolu geldi. evleneceğim kadın bu demeliyim bilmem ne. bakalım siz evleneceğim erkek bu diyor musunuz . adam hemen bi hallere girmiş, sanki ben seçilmem seçerim vs havaları. olabildiğince kayıtsız davranın.

Var da... Neden gerek duyuyorsunuz buna? Aktığı gibi aksın en doğalı, doğrusu.
Ha ama yok illa hızlandıralım bir şeyleri diyorsanız;

1)Her esprisine güleceksiniz gözünün içine bakarak, ama Saba Tümer gibi ya da böyle değil:

Böyle de değil:

Daha bi abartmadan gülün.

2)Konuşurken arada dokunun.
"Ya ilahi" filan derken hafiften omzu itilir gibi yapılır ya insanın, öyle yapabilirsiniz.

3)Bol bol üşüyün. Hazır mevsim bahar, incecik çıkın yanına giderken, buluşmayı akşam üstüne ayarlayın. Sonra üşüdüğünüzü belli eden ufak hareketler, sorar zaten kendisi. Gülümseyerek biraz dersin, ceket varsa ceket, yoksa belki bi sarılma teklifi...

4) Arada utanır gibi göz kaçırın.

İlk etapta aklıma gelenler bunlar.
Daha başka taktikler de var da, şu halde size gitmez :KK70:

Var da... Neden gerek duyuyorsunuz buna? Aktığı gibi aksın en doğalı, doğrusu.
Ha ama yok illa hızlandıralım bir şeyleri diyorsanız;

1)Her esprisine güleceksiniz gözünün içine bakarak, ama Saba Tümer gibi ya da böyle değil:

Böyle de değil:

Daha bi abartmadan gülün.

2)Konuşurken arada dokunun.
"Ya ilahi" filan derken hafiften omzu itilir gibi yapılır ya insanın, öyle yapabilirsiniz.

3)Bol bol üşüyün. Hazır mevsim bahar, incecik çıkın yanına giderken, buluşmayı akşam üstüne ayarlayın. Sonra üşüdüğünüzü belli eden ufak hareketler, sorar zaten kendisi. Gülümseyerek biraz dersin, ceket varsa ceket, yoksa belki bi sarılma teklifi...

4) Arada utanır gibi göz kaçırın.

İlk etapta aklıma gelenler bunlar.
Daha başka taktikler de var da, şu halde size gitmez :KK70:

:KK8::KK8::KK8:

Kendini geri cekmelisin birak o senin icin ugrassin sen karar ver kurdugu cumle hosuma gitmedi.

Ya bana kızma da bu abi için sen biraz ikinci planda gibisin. Yani onu deme sebebi aslında şu "Yani ilk tercihim değilsin de bir bakalım duruma, başkasını bulamazsam seninle düşünürüm" Taktik kasmaya değecek bir tip değil gibi, zaten sen buna dünyanın taktiğini kassan da en fazla sevgili olursunuz, evlilik düşünmeyeceği varsa yine de düşünmez.
tatlım benim en son konuma da bi yorum yapsan

X