Flört edilen erkek neden telefonda konuşmak istemez, detaya bakar mısınız?

Yalinveyalniz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2018
365
109
30
Selam,
Üniversitede uzaktan bildiğim ama asıl olarak sosyal medyadan 2 aydır konuştuğum bir flörtüm var ve reelde görüşmedik. Önceleri instagramda bir hikayeme yazmasıyla sohbetimiz başladı. Arkadaşça olan sohbet 1-2 hafta sonra onun yönlendirmesiyle flört halini aldı. 1 ay kadar flört ettik ama sohbetimiz iyi ilerlemedi( gündelik sıradan konularla sınırlı kalıyordu).1 hafta ara verdik yine konuşmaya başladık, eskisine göre daha iyi olsa da yeterli yakınlığı elde edemiyorum. Birkaç kez ona sorduğumda o benle konuşmak istediğini (ayakla ilgili ufak bir operasyon geçirdi) sağlık sorununu atlatınca reelde de görüşmek istediğini vs. diyor.

Mesajlaşmayı sürdürüyor kısa sürelerde de cevap yazıyor ve istekli olduğunu da anlıyorum ama sohbet içeriği daha çok gündelik yüzeysel kalıyor. Ayrıca sesli konuşmayı ve online oyun teklifimi geri çevirdi. Sesli konuşmayla ilgili kafam biraz dolu dedi, bende hazır olduğunda konuşuruz dedim ama hala ses seda yok hsjksksls. Online oyun oynayalım birlikte keyifli olur dedim ona da oyun oynamayı sevmiyorum dedi.Yüz yüze görüşme konusunda çok istekli davranıyor ama geçenlerde birlikte de vakit geçiririz dedim "belki bir gün olur" yazdı. Nasıl belki dedim "iyileşince" dedi ama "elbette görüşücez keyifli vakit geçiricez" tarzı cümleler beklerdim. Anlam veremedim.

Özgüvensiz desem kendi halinde olsa da kızlı erkekli arkadaş grubu var. En son 2,5 yıl önce ilişkisi olmuş muhtemelen de üniversitede oldu. Sağlık sorunuyla ilgili kaygısı var fazlaca ama ayakla sesli konuşmanın tam olarak ilişkisini anlamıyorum. Bu arada genel manada tavrı, tarzı, tipi, karakteri kötü değil, sınırını bilen, cinsellik ima vs. yapmayan biri ama instagramının yarısı kız o dikkatimi çekti. Bir de benden 2 yaş küçük. O 26 ben 28.

Kısacası ilk konuşmamızın üstünden 2 ay geçti, muhtemelen 1 ay daha var anca toparlar. Bu adam hem benle flörte yazılı iletişime istekli hem de ne sesli konuştuk ne birlikte bir şey yaptık oyun oynayalım dedim ona da yok dedi. Ne yapmaya çalışıyor, ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok ortak tanıdık arkadaşlar var. Bir kez sesli mesaj attı, operasyon sonrası ayağını da attı. Bilgileri doğru, instagramında fotoları da var.
Başka biri ses kaydı atsa aradaki farkı anlayamazsınız diye tahmin ediyorum. Normal değil hiç. Anlık fotoğraf atıyor mu yüzünün göründüğü?

28 yaşında yetişkin bir kadın olarak
neden her canın istediğinde beraber vakit geçirebileceğin
spontane planlar yapabileceğin
daha doğrusu gerçek bir ilişki yaşayabileceğin erkekler varken
2 aydır yüz yüze bile gelmediğin biriyle zaman kaybediyorsun?
üstelik adamda seni çeken ne var onu anlamadım
muhabbet çok yüzeysel , aslında pek sarmamış
telefonda bile konuşmuyorsunuz yani gerçeğe yakın bi paylaşımınız bile yok
yakın davranmıyor vs
sen flört ediyoruz demişsinde adam görüşme talebine "belki bir gün olur" diye cevap yazmış
belki demiş :) belki :)
kendi kendine görmediğin dokunmadığın biriyle gelin güvey mi oluyorsun acaba ?

Hiç beklentiye girmeyin. Adamda bırakın yeşil ışığı, sarı ışık bile yok.
İşin garibi ben bitirdiğimde ısrarla toparlayınca daha iyi olacağını bitirmek istemediğini vs. ısrarla dedi. Dediklerimi bazı açılardan dikkate alsa da flörtün verdiği o heyecan başta çokça vardı zamanla o da sıkıldı gibi anlamadım ya da o gayet iyiyiz diyor bazen de ben onunla aynı düşünmüyorum.

Ya Allah aşkına sesini duymak istemeyen adamla ne flörtü? Flört böyle bir şey değil..bir şey söylemeden engelle geç kendine daha gerçek aşklar ara. Böyle değer vermeyen insanlarla takılıp takılıp içten içe kendini 'bu kadarcik değere layık' biri olarak kodlarsin sonra. Bir an önce def et

28 yaşında yetişkin bir kadın olarak
neden her canın istediğinde beraber vakit geçirebileceğin
spontane planlar yapabileceğin
daha doğrusu gerçek bir ilişki yaşayabileceğin erkekler varken
2 aydır yüz yüze bile gelmediğin biriyle zaman kaybediyorsun?
üstelik adamda seni çeken ne var onu anlamadım
muhabbet çok yüzeysel , aslında pek sarmamış
telefonda bile konuşmuyorsunuz yani gerçeğe yakın bi paylaşımınız bile yok
yakın davranmıyor vs
sen flört ediyoruz demişsinde adam görüşme talebine "belki bir gün olur" diye cevap yazmış
belki demiş :) belki :)
kendi kendine görmediğin dokunmadığın biriyle gelin güvey mi oluyorsun acaba ?
Flört konusunda o istekli davrandı. Ben iyi niyetli buluyorum, sağlık sebebini geçerli mazeret olarak da görüyordum. Fakat zamanla bende oturmayan bazı noktalar oluşmaya başladı. Bunu arkadaşlarımla da paylaştığımda iyileşmesi gerektiğini ve yüz yüze gelmeden fikir yürütmenin doğru olmadığını dediler. Bende ne düşünmeyelim bilmiyorum. Bu arada görüşmeyi sürekli dile getiren kendisi. Geçeni konuşmada belki kelimesine bende takıldım.

Ya Allah aşkına sesini duymak istemeyen adamla ne flörtü? Flört böyle bir şey değil..bir şey söylemeden engelle geç kendine daha gerçek aşklar ara. Böyle değer vermeyen insanlarla takılıp takılıp içten içe kendini 'bu kadarcik değere layık' biri olarak kodlarsin sonra. Bir an önce def et
Teşekkür ederim, sesini duymak istemeyen güzel bir yorum oldu🙂 Aman kimse yok zaman geçsin konuşuyorum belki olumlu olur diye düşünmeye çalışıyordum ama bir yerde sinirim de bozuldu.

İşin garibi ben bitirdiğimde ısrarla toparlayınca daha iyi olacağını bitirmek istemediğini vs. ısrarla dedi. Dediklerimi bazı açılardan dikkate alsa da flörtün verdiği o heyecan başta çokça vardı zamanla o da sıkıldı gibi anlamadım ya da o gayet iyiyiz diyor bazen de ben onunla aynı düşünmüyorum.
Sizin bitirmenizi istememiştir. Hani terk olayı hoş değil tabi. Ama cidden bu adam sizi mutlu edemez.

Allah askina kuzum bu devirde bunlari yiyen kiz kaldimi cidden? Ayagi batsin, resmen ayagi kirikken seninle mesajla zaman öldürüyor. Neden böyle seyleri kendine layik görüyorsünki? Durumu ne olursa olsun seninle telefonda bile konusmayan biriyle ne yazismasi gözünü seveyim. Engelle gitsin bundan hiçbir cacik olmaz.

X