Flört edilen erkek neden telefonda konuşmak istemez, detaya bakar mısınız?

Teşekkür ederim, sesini duymak istemeyen güzel bir yorum oldu🙂 Aman kimse yok zaman geçsin konuşuyorum belki olumlu olur diye düşünmeye çalışıyordum ama bir yerde sinirim de bozuldu.
Ama adam da hasta yatağında işi yok gücü yok raporlu zaman öldürmek için konuşuyor belli ki.
Boşver ya , böylelerine açıklamaya bile gerek yok.
İki sene önce çok tatlı, yildizimin barıştığı bir adamla tanışmıştım, çok uzak mesafeden. Defalarca geldi, beraber çeşit çeşit şeyler yaptık, bir sürü yer keşfettik, anılar oluşturduk. Tam benim erkek versiyonum gibi bir şey, hayatı yaşayış biçimi, düşünceleri..Son gelişinde - tanışmamızin birinci senesi oluyor- çok daha derin bir ilişki yaşama isteğinden falan bahsetti, biz güzel güzel tatil aşkı modunda takılırken sevgili moduna geçtik. Ama daha önce rahatsız olduğumu çeşitli zamanlarda ve şekillerde çok net söylememe rağmen mesajlarıma geç dönerdi, bazen ertesi gün mavi tik olurdu , sonraa upuzun yazardı. Beyefendi müsait değilken kısa kısa cevap yazmayı sevmezmiş. S
yazdığım mektuplardan birine bile yazdım, "geç cevap almayı istediğim zamanlarda zaten mektup atiyorum. Mesaj yaziyorsam hızlı bir cevap beklerim" diye. Ama beyefendide hala değişme yok. Sırf kendime aldığım bilete eşlik etmek için iş çıkışı bir tren üç uçak değiştirip yanima gelen, bunun da reklamını bile yapmayan bir insan, hep beni mutlu edecek el emeği hediyeler yapar, dusuncelidir vs vs, seviyorum da.
Amaa kendimi daha çok sevdiğim için ve elin kıçıkırık erkeğine ilgi, mesaj vs diye ısrarcı olmak bana kendimi kötü hissettirdiği için uzun uzun yazmadığı bir dönem hiç bir şey yazmadan engelledim geçtim.
Seviyorsam seviyorum yani, aşkımdan ölmedim ya:)
O yüzden sana vereceğim tavsiyem de bu olacaktır. Sana kendini kötü hissettirene açıklama bile yapma,yol ver gitsin.

*Benim bu bahsettiğim bebe ile bir sene sonra yeniden barıştık, bugün dahil olmak üzere her ay gelir, 'mesajlasmayi sevmem' diyen insan artık gece üçe kadar mesaj atıyor, üstelik kendi de bundan zevk alıyor . Ayrı geçen bir senede düşünmek ve bana hak vermek için yeteri kadar zamanı olmuş.
Bazen bir şeyi bin kere söylemektense kestirip atmak daha güzel bir çözüm olabiliyor

Dış görünüşüyle İlgili özgüvensizliği vardır. Anlık fotoğraf attı mı hiç? Eski fotoğraflarına kanmayın.
Bir arkadaşımın sosyal medyası zayıf haliyle doluydu ama çocuk 3 ayda obez gibi kilolu oldu birden yaşadığı birkaç sıkıntı üzerine. Evden de çıkmıyordu.
Ayrıca neden doğru düzgün gitmeyen bir konuşma varken ortada iletişim için zorluyorsunuz?

Selam,
Üniversitede uzaktan bildiğim ama asıl olarak sosyal medyadan 2 aydır konuştuğum bir flörtüm var ve reelde görüşmedik. Önceleri instagramda bir hikayeme yazmasıyla sohbetimiz başladı. Arkadaşça olan sohbet 1-2 hafta sonra onun yönlendirmesiyle flört halini aldı. 1 ay kadar flört ettik ama sohbetimiz iyi ilerlemedi( gündelik sıradan konularla sınırlı kalıyordu).1 hafta ara verdik yine konuşmaya başladık, eskisine göre daha iyi olsa da yeterli yakınlığı elde edemiyorum. Birkaç kez ona sorduğumda o benle konuşmak istediğini (ayakla ilgili ufak bir operasyon geçirdi) sağlık sorununu atlatınca reelde de görüşmek istediğini vs. diyor.

Mesajlaşmayı sürdürüyor kısa sürelerde de cevap yazıyor ve istekli olduğunu da anlıyorum ama sohbet içeriği daha çok gündelik yüzeysel kalıyor. Ayrıca sesli konuşmayı ve online oyun teklifimi geri çevirdi. Sesli konuşmayla ilgili kafam biraz dolu dedi, bende hazır olduğunda konuşuruz dedim ama hala ses seda yok hsjksksls. Online oyun oynayalım birlikte keyifli olur dedim ona da oyun oynamayı sevmiyorum dedi.Yüz yüze görüşme konusunda çok istekli davranıyor ama geçenlerde birlikte de vakit geçiririz dedim "belki bir gün olur" yazdı. Nasıl belki dedim "iyileşince" dedi ama "elbette görüşücez keyifli vakit geçiricez" tarzı cümleler beklerdim. Anlam veremedim.

Özgüvensiz desem kendi halinde olsa da kızlı erkekli arkadaş grubu var. En son 2,5 yıl önce ilişkisi olmuş muhtemelen de üniversitede oldu. Sağlık sorunuyla ilgili kaygısı var fazlaca ama ayakla sesli konuşmanın tam olarak ilişkisini anlamıyorum. Bu arada genel manada tavrı, tarzı, tipi, karakteri kötü değil, sınırını bilen, cinsellik ima vs. yapmayan biri ama instagramının yarısı kız o dikkatimi çekti. Bir de benden 2 yaş küçük. O 26 ben 28.

Kısacası ilk konuşmamızın üstünden 2 ay geçti, muhtemelen 1 ay daha var anca toparlar. Bu adam hem benle flörte yazılı iletişime istekli hem de ne sesli konuştuk ne birlikte bir şey yaptık oyun oynayalım dedim ona da yok dedi. Ne yapmaya çalışıyor, ne düşünüyorsunuz?
Bu sekilde Arkadasim sandigim arkamdan vuran kizi aylarca keklemistim

28 yaşında yetişkin bir kadın olarak
neden her canın istediğinde beraber vakit geçirebileceğin
spontane planlar yapabileceğin
daha doğrusu gerçek bir ilişki yaşayabileceğin erkekler varken
2 aydır yüz yüze bile gelmediğin biriyle zaman kaybediyorsun?
üstelik adamda seni çeken ne var onu anlamadım
muhabbet çok yüzeysel , aslında pek sarmamış
telefonda bile konuşmuyorsunuz yani gerçeğe yakın bi paylaşımınız bile yok
yakın davranmıyor vs
sen flört ediyoruz demişsinde adam görüşme talebine "belki bir gün olur" diye cevap yazmış
belki demiş :) belki :)
kendi kendine görmediğin dokunmadığın biriyle gelin güvey mi oluyorsun acaba ?
Öyle erkekler yok işte.şöyle pişkin pişkin yorumlar yazmayın ya.olsa niye bu yolu seçsin zaten kadıncağız.sokaktan adam mı çevirsin? Ne yapsın çevresinde talip yoksa ? Bir umut diyor işte.kimsenin aklından zoru yoktur merak etmeyin.sanki bakkalda satılıyor sevgili.kaç kadın konu açıp duruyor adam gibi sevgili bulamıyoruz diye.o kadarını herkes akıl edebiliyor merak etme sen.diğer kısımlarda haklısın.o bölüme sinirlendim sadece.

Son düzenleme:
Flört konusunda o istekli davrandı. Ben iyi niyetli buluyorum, sağlık sebebini geçerli mazeret olarak da görüyordum. Fakat zamanla bende oturmayan bazı noktalar oluşmaya başladı. Bunu arkadaşlarımla da paylaştığımda iyileşmesi gerektiğini ve yüz yüze gelmeden fikir yürütmenin doğru olmadığını dediler. Bende ne düşünmeyelim bilmiyorum. Bu arada görüşmeyi sürekli dile getiren kendisi. Geçeni konuşmada belki kelimesine bende takıldım.
yüz yüze gelmeden nasıl flört ediliyor?
belki de karşında gördüğünde hiç hazzetmeyeceğin biriyle flörtöz konuşmak saçma değil mi?
yani iletişimi kes demiyorum ama bunun adına flört denmez
sadece bu kişiyle konuşup kendini diğer adaylara kapatma bence
bana daha çok zaman öldürüyor gibi geldi
flört mlört bunların olup olmayacağına insan gibi karşına geldiğinde karar verirsin

Öyle erkekler yok işte.şöyle pişkin pişkin yorumlar yazmayın ya.olsa niye bu yolu seçsin zaten kadıncağız.sokaktan adam mı çevirsin? Ne yapsın çevresinde talip yoksa ? Bir umut diyor işte.kimsenin aklından zoru yoktur merak etmeyin.sanki bakkalda satılıyor sevgili.kaç kadın konu açıp duruyor adam gibi sevgili bulamıyoruz diye.o kadarını herkes akıl edebiliyor merak etme sen.diğer kısımlarda haklısın.o bölüme sinirlendim sadece.
senin çevrende yok :)
senin çevrende olmayınca kainatta da olmayacağını sanıyorsun ya çok gülüyorum şu haline ya
öyle erkekler yoksa ben niye günde en az 3 erkekten buluşma teklifi alıyorum?
ortalık erkek kaynıyor üstelik içlerinde gayet de doğru düzgün olanları var
flört piyasasının bu kadar canlı olduğu günümüzde senin çevrende yoksa dön bi kendini sorgula :)

senin çevrende yok :)
senin çevrende olmayınca kainatta da olmayacağını sanıyorsun ya çok gülüyorum şu haline ya
öyle erkekler yoksa ben niye günde en az 3 erkekten buluşma teklifi alıyorum?
ortalık erkek kaynıyor üstelik içlerinde gayet de doğru düzgün olanları var
flört piyasasının bu kadar canlı olduğu günümüzde senin çevrende yoksa dön bi kendini sorgula :)
Ayy ayy ayy cevabını sevsinler.millete dert ortağı olmak gibi bir niyetin yoksa buralarda işin ne.salla canım salla.Nasıl olsa tanıyan eden yok.dediğim gibi yazdığın şeyler kendin gibi gereksiz.sanki kadıncağız kendi akıl edemiyor yazdıgın gereksiz şeyi.bu arada senden bizene.kadının derdine yorum yapıyoruz.belli ki gelmiyor adam gibi teklif.niye bu saçmalığa girsin zaten.konunun seninle alakası ne yavrum.o kadar talep görüyorsan boş boş otorup saçmalayacağına git sevgililerinle ilgilen.gerçekten kimseye derdini anlatmaya gelmiyor.az biraz samimi olanın tepesize binip daha da tekmelemekte üstümüze yok.zalim yaratıklar.teklif aliyormuşmuş yesinler be sabah akşam buradasın allahın eziği.gereksiz yaratık.2 saçma salak mesajla kuduran kezban.

Son düzenleme:
Ayy ayy ayy cevabını sevsinler.millete dert ortağı olmak gibi bir niyetin yoksa buralarda işin ne.salla canım salla.Nasıl olsa tanıyan eden yok.dediğim gibi yazdığın şeyler kendin gibi gereksiz.sanki kadıncağız kendi akıl edemiyor yazdıgın gereksiz şeyi.bu arada senden bizene.kadının derdine yorum yapıyoruz.belli ki gelmiyor adam gibi teklif.niye bu saçmalığa girsin zaten.konunun seninle alakası ne yavrum.o kadar talep görüyorsan boş boş otorup saçmalayacağına git sevgililerinle ilgilen.gerçekten kimseye derdini anlatmaya gelmiyor.az biraz samimi olanın tepesize binip daha da tekmelemekte üstümüze yok.zalim yaratıklar.teklif aliyormuşmuş yesinler be sabah akşam buradasın allahın eziği.gereksiz yaratık.
ahaha sevgilim var zaten, kk'yı da beraber okuyoruz :)
ikimiz de evden çalışıyoruz, bütün gün pc başındayız işimiz gereği
bana gelen tanışma tekliflerinden onun da haberi var.
gün içinde çoğu zaman yan yana olduğumuz için görüyor bazen o mesajları da , cevapsız bırakıyorum tabii
konu sahibine yazdığım yoruma atlayan sensin
bu ülkede eli yüzü düzgün işi gücü de olan kadınları boş bırakmıyorlar
konu sahibinin de öyle bir kadın olduğunu düşünüyorum
ama bazen insan etrafındakileri es geçip hiç olmayacak birine takılabiliyor
öyle bi durum olabilir diye tahmin ettiğim için o yorumu yazdım
en vasat erkeklerin sümüğünü bile atmadığı sen her zamanki gibi yine ağladın :KK70:
alışığız biz senin ağlamana :)
ağla ferhans ağla belki ağladıkça bi erkek bulursun kendine ahahhshsdjhjsdf

Bende böyleyim nefret ederim telefonda konuşmaktan sadece yazışmayı severim. Herkes konuşmayı sevmeyebilir flörtlerim(önceden olanlar)dahil tüm çevrem ilk günden bilir asla telefonla konuşmak istemediğimi bana her zaman Whatsapptan yazabilirsiniz isterseniz siz ses atın ama çok önemli olmadıkça dedikodu vs 🤣 beni aramayın ben aramam derim herkes öyle kabul etti
Eşimle bile max tel konuşma sürem 10 saniye o da arabadadır bisey lazım mı diye 😅😅

Selam,
Üniversitede uzaktan bildiğim ama asıl olarak sosyal medyadan 2 aydır konuştuğum bir flörtüm var ve reelde görüşmedik. Önceleri instagramda bir hikayeme yazmasıyla sohbetimiz başladı. Arkadaşça olan sohbet 1-2 hafta sonra onun yönlendirmesiyle flört halini aldı. 1 ay kadar flört ettik ama sohbetimiz iyi ilerlemedi( gündelik sıradan konularla sınırlı kalıyordu).1 hafta ara verdik yine konuşmaya başladık, eskisine göre daha iyi olsa da yeterli yakınlığı elde edemiyorum. Birkaç kez ona sorduğumda o benle konuşmak istediğini (ayakla ilgili ufak bir operasyon geçirdi) sağlık sorununu atlatınca reelde de görüşmek istediğini vs. diyor.

Mesajlaşmayı sürdürüyor kısa sürelerde de cevap yazıyor ve istekli olduğunu da anlıyorum ama sohbet içeriği daha çok gündelik yüzeysel kalıyor. Ayrıca sesli konuşmayı ve online oyun teklifimi geri çevirdi. Sesli konuşmayla ilgili kafam biraz dolu dedi, bende hazır olduğunda konuşuruz dedim ama hala ses seda yok hsjksksls. Online oyun oynayalım birlikte keyifli olur dedim ona da oyun oynamayı sevmiyorum dedi.Yüz yüze görüşme konusunda çok istekli davranıyor ama geçenlerde birlikte de vakit geçiririz dedim "belki bir gün olur" yazdı. Nasıl belki dedim "iyileşince" dedi ama "elbette görüşücez keyifli vakit geçiricez" tarzı cümleler beklerdim. Anlam veremedim.

Özgüvensiz desem kendi halinde olsa da kızlı erkekli arkadaş grubu var. En son 2,5 yıl önce ilişkisi olmuş muhtemelen de üniversitede oldu. Sağlık sorunuyla ilgili kaygısı var fazlaca ama ayakla sesli konuşmanın tam olarak ilişkisini anlamıyorum. Bu arada genel manada tavrı, tarzı, tipi, karakteri kötü değil, sınırını bilen, cinsellik ima vs. yapmayan biri ama instagramının yarısı kız o dikkatimi çekti. Bir de benden 2 yaş küçük. O 26 ben 28.

Kısacası ilk konuşmamızın üstünden 2 ay geçti, muhtemelen 1 ay daha var anca toparlar. Bu adam hem benle flörte yazılı iletişime istekli hem de ne sesli konuştuk ne birlikte bir şey yaptık oyun oynayalım dedim ona da yok dedi. Ne yapmaya çalışıyor, ne düşünüyorsunuz?
konuştuğu görüştüğü başka biri yada birileri var.
ciddi biri olunca sizle konuşmayı kesecek

ahaha sevgilim var zaten, kk'yı da beraber okuyoruz :)
ikimiz de evden çalışıyoruz, bütün gün pc başındayız işimiz gereği
bana gelen tanışma tekliflerinden onun da haberi var.
gün içinde çoğu zaman yan yana olduğumuz için görüyor bazen o mesajları da , cevapsız bırakıyorum tabii
konu sahibine yazdığım yoruma atlayan sensin
bu ülkede eli yüzü düzgün işi gücü de olan kadınları boş bırakmıyorlar
konu sahibinin de öyle bir kadın olduğunu düşünüyorum
ama bazen insan etrafındakileri es geçip hiç olmayacak birine takılabiliyor
öyle bi durum olabilir diye tahmin ettiğim için o yorumu yazdım
en vasat erkeklerin sümüğünü bile atmadığı sen her zamanki gibi yine ağladın :KK70:
alışığız biz senin ağlamana :)
ağla ferhans ağla belki ağladıkça bi erkek bulursun kendine ahahhshsdjhjsdf
S***** G** (Defol) embesil.oksijen israfı manyak.hacı teyze çıktı icinden seviyesizlikten.iki saçma salak sosoyal medya mesajıyla kendini bir halt sanacak kadar yoklukta bir kezbansın.geber pislik.cehennemin dibine gidersin inşallah.cayır cayır yanarsın gerzek.sevgilini de seni de ayri sikerim.

Son düzenleme:
S*** G (Defol) embesil.oksijen israfı manyak.hacı teyze çıktı icinden seviyesizlikten.iki saçma salak sosoyal medya mesajıyla kendini bir halt sanacak kadar yoklukta bir kezbansın.geber pislik.cehennemin dibine gidersin inşallah.cayır cayır yanarsın gerzek.sevgilini de seni de ayri sikerim.
Oha oha n’oluyo bu kadar küfür edecek neye sinirlendin 😱😱😱😱

Ya tanıştığımızdan beridir raporlu, ayağından operasyon geçirdi. Yüz yüze de görüşemedik. Şimdi 1 ay daha rapor alacak. O yüzden bende anlam veremiyorum ne yapmaya çalışıyor.
raporlu aylak sürecini sizle geçiriyor gibi
uyuz adam çekilmez sevmem ben

X