Flört edilen erkek neden telefonda konuşmak istemez, detaya bakar mısınız?

Ama adam da hasta yatağında işi yok gücü yok raporlu zaman öldürmek için konuşuyor belli ki.
Boşver ya , böylelerine açıklamaya bile gerek yok.
İki sene önce çok tatlı, yildizimin barıştığı bir adamla tanışmıştım, çok uzak mesafeden. Defalarca geldi, beraber çeşit çeşit şeyler yaptık, bir sürü yer keşfettik, anılar oluşturduk. Tam benim erkek versiyonum gibi bir şey, hayatı yaşayış biçimi, düşünceleri..Son gelişinde - tanışmamızin birinci senesi oluyor- çok daha derin bir ilişki yaşama isteğinden falan bahsetti, biz güzel güzel tatil aşkı modunda takılırken sevgili moduna geçtik. Ama daha önce rahatsız olduğumu çeşitli zamanlarda ve şekillerde çok net söylememe rağmen mesajlarıma geç dönerdi, bazen ertesi gün mavi tik olurdu , sonraa upuzun yazardı. Beyefendi müsait değilken kısa kısa cevap yazmayı sevmezmiş. S
yazdığım mektuplardan birine bile yazdım, "geç cevap almayı istediğim zamanlarda zaten mektup atiyorum. Mesaj yaziyorsam hızlı bir cevap beklerim" diye. Ama beyefendide hala değişme yok. Sırf kendime aldığım bilete eşlik etmek için iş çıkışı bir tren üç uçak değiştirip yanima gelen, bunun da reklamını bile yapmayan bir insan, hep beni mutlu edecek el emeği hediyeler yapar, dusuncelidir vs vs, seviyorum da.
Amaa kendimi daha çok sevdiğim için ve elin kıçıkırık erkeğine ilgi, mesaj vs diye ısrarcı olmak bana kendimi kötü hissettirdiği için uzun uzun yazmadığı bir dönem hiç bir şey yazmadan engelledim geçtim.
Seviyorsam seviyorum yani, aşkımdan ölmedim ya:)
O yüzden sana vereceğim tavsiyem de bu olacaktır. Sana kendini kötü hissettirene açıklama bile yapma,yol ver gitsin.

*Benim bu bahsettiğim bebe ile bir sene sonra yeniden barıştık, bugün dahil olmak üzere her ay gelir, 'mesajlasmayi sevmem' diyen insan artık gece üçe kadar mesaj atıyor, üstelik kendi de bundan zevk alıyor . Ayrı geçen bir senede düşünmek ve bana hak vermek için yeteri kadar zamanı olmuş.
Bazen bir şeyi bin kere söylemektense kestirip atmak daha güzel bir çözüm olabiliyor
Güzel hikaye umarım benzer mutluluğu bende yakalarım 🤗 Mutluluğunuz daim olsun. Gerçekten isteyen erkek bir şekilde ulaşıyor ve uğraşıyor.

Dış görünüşüyle İlgili özgüvensizliği vardır. Anlık fotoğraf attı mı hiç? Eski fotoğraflarına kanmayın.
Bir arkadaşımın sosyal medyası zayıf haliyle doluydu ama çocuk 3 ayda obez gibi kilolu oldu birden yaşadığı birkaç sıkıntı üzerine. Evden de çıkmıyordu.
Ayrıca neden doğru düzgün gitmeyen bir konuşma varken ortada iletişim için zorluyorsunuz?
Bugün istedim ilk an müsait değilim dedi sonra atarsın dedim ve attı. Ben aslında hiç zorlamıyorum hatta iletişimi sürdürme konusunda da ısrarcı oldu. Bende mantıklı buldum bazı açılardan ve başkası da olmayınca şans verdim. Biraz kaygılı biri başta sağlık sorunu vs. diye üstünde durmadım ama zaman içinde özellikle sesli konuşma konusundan kaçınması sinir bozucu oldu. Bunu dile getirdiğimde odaklanamıyorum biraz daha toparlanayım hiçbir türlü iletişimden kaçınmam dedi. Anlayacağınız sakızlaştı. Bende sebebini samimi bulamıyorum artık.

yüz yüze gelmeden nasıl flört ediliyor?
belki de karşında gördüğünde hiç hazzetmeyeceğin biriyle flörtöz konuşmak saçma değil mi?
yani iletişimi kes demiyorum ama bunun adına flört denmez
sadece bu kişiyle konuşup kendini diğer adaylara kapatma bence
bana daha çok zaman öldürüyor gibi geldi
flört mlört bunların olup olmayacağına insan gibi karşına geldiğinde karar verirsin
Ben kendimi kapatmıyorum. Sağlıkla ilgili sorunu olunca ve görüşme konusu da gündeme gelince kabul ettim, flört tam olarak sayılmaz bence de. Üstünde durmadan iletişim kurmak ya da tamamen bitirmek en doğrusu. Asıl olarak raporu bitmeden sonraki tavrını merak ediyorum. İçten içe onu bekliyorum esasen.

Bende böyleyim nefret ederim telefonda konuşmaktan sadece yazışmayı severim. Herkes konuşmayı sevmeyebilir flörtlerim(önceden olanlar)dahil tüm çevrem ilk günden bilir asla telefonla konuşmak istemediğimi bana her zaman Whatsapptan yazabilirsiniz isterseniz siz ses atın ama çok önemli olmadıkça dedikodu vs 🤣 beni aramayın ben aramam derim herkes öyle kabul etti
Eşimle bile max tel konuşma sürem 10 saniye o da arabadadır bisey lazım mı diye 😅😅
Anlıyorum ama bu şekilde tüm iletişim kanalları kapanıyor. Zaten dışarı çıkamaz. Ee sesli de iletişim yok, tanımakta zorlanıyorum.

ya evlidir, ya hayatinda biri vardir siz yedektesinizdir. ayagim sakat telde konusamam ne alaka? siz bi kosede durun yani ne uzasin ne kisalsin hesabi.
Bende onu bir köşeye koyup başkalarıyla konuşma düşüncesine bir süredir kapıldım. Raporunun bitmesi samimiyeti konusunda yol gösterecek sanırım.

Ben yokken baya sıkıntı olmuş. Arkadaşlar maalesef bende düzgün adam göremiyorum. Biraz düzgün, sınırını bilen, cinsel imadan kaçınan tipi düzgün biri görünce en azından olur mu belki iyi şeyler olur dedim ama bunlar da yeterli değil tabi. İletişim sürecinin tutarsızlığı bu kez sorun oluşturdu.

Her iki üyede kısa sürede sakinleşir umarım. Burada maksat fikir alışverişi 🤗

S*** G (Defol) embesil.oksijen israfı manyak.hacı teyze çıktı icinden seviyesizlikten.iki saçma salak sosoyal medya mesajıyla kendini bir halt sanacak kadar yoklukta bir kezbansın.geber pislik.cehennemin dibine gidersin inşallah.cayır cayır yanarsın gerzek.sevgilini de seni de ayri sikerim.
Nolyo lan😐 yarim saat uyuduydum şurda

Anlıyorum ama bu şekilde tüm iletişim kanalları kapanıyor. Zaten dışarı çıkamaz. Ee sesli de iletişim yok, tanımakta zorlanıyorum.
Tabi ki yüzyüze görüşmek durumunda böyle olunca hiç iletişim kurmamaktan ben de uzaklaşırım. Yüzyüze görüşseniz sık sık sonra mesajlaşma olsa benim için en iyisi öyle ama hem tel de konuşma hem birebir görüşme yok tırt bu çocuk bence çokta sallamayın

S*** G (Defol) embesil.oksijen israfı manyak.hacı teyze çıktı icinden seviyesizlikten.iki saçma salak sosoyal medya mesajıyla kendini bir halt sanacak kadar yoklukta bir kezbansın.geber pislik.cehennemin dibine gidersin inşallah.cayır cayır yanarsın gerzek.sevgilini de seni de ayri sikerim.
Ferhans sen neden birden f. Gülen'e bağladın? Allah evlerine ateşler salsıınn de madem tam olsun djdjdjdajsaj🤣🤣

Ben hoşlandığını vs düşünmüyorum. Çünkü hoşlanan konuşmak isteyen insan merak eder arar sohbet konuşma hiç bitsin istemez. Flört aşaması ilişkinin en heyecanlı en güzel zamanı. Şuan ayarklarının yerden kesilmesi lazım hiç mi flört etmedik canım. Adam istese kafanda bu belirsizlikleri yaratmazdı hiç istekli davranmamış

X