Flörtleştiğimizi sandığım kişinin muhabbet esnasında sana onu ayarlayım demesi?

Adım atmayın ya en Uber kültürlü erkek bile en ilkel genlere sahip onlar kovalamayı sever ilgisi size yoksa kovalamaz ondan boşa çita gibi koşup yorulmayın koçlar 😀😀 biz oğlaklar tepeye bir çıkarız çıkmak isteyeni bekleriz o çıkmaya çalışsın dağlara hahah 😀
Ben oğlak kadınlarına çok özeniyorum benim bir oğlak arkadaşım var çoook stratejik bir kadındır her istediğini elde etti

Kızlar şimdi şak diye mesajlarına cevap vermeyi bıraktım ya tekrar yazdığında bu mevzudan rahatsız olduğumu söylesem mi offff bu sefer de sanki çok istekli gibi olacağım söylemesem de şimdi konuşmayı durduk yere kesmiş ruh hastası gibi görünüyorummmm
Ben de ergence sizi kıskandığını düşündüm ya, her türlü hoş değil söylediği şey ama hatta bunu bi anlamda sizi kıskanarak sizinle flört etmek için bile yapmış olabilir😅
Fazla mı polyyannayım bilmiyorum ama ben olsam bi şekilde konuşur rahatlardım bu konuyu, kafanız netleşir en azından

Ben de ergence sizi kıskandığını düşündüm ya, her türlü hoş değil söylediği şey ama hatta bunu bi anlamda sizi kıskanarak sizinle flört etmek için bile yapmış olabilir😅
Fazla mı polyyannayım bilmiyorum ama ben olsam bi şekilde konuşur rahatlardım bu konuyu, kafanız netleşir en azından
Biraz pozitif açıdan bakıyorsunuz bence erkekler böyle değil yaa, işte bu beni rahatsız etti demeye de çekindim şimdi bi düşününce çok istekli görüneceğim ama istekli de değilim sadece saçma sapan tutarsız tavırlar beni sinirlendiriyor

Ben de öyle düşündüm aslında böyle deyince, ama buluşmanın öncesi ve sonrasında sürekli sen benim kadın versiyonumsun falan dedi. Ve buluşmadan önce nasıl davranıyorsa buluşmadan sonra da aynı şekilde davrandı. Günaydınlar veya gün içi yazma sıklığı hiç değişmedi yaşı da asla gündeme getirmedi ama bilmiyorum içinde ne döndü. Bu da zaten çok yeni oldu ben de bir iki mesajına cevap verip devam ettirmedim konuşmayı
Bir erkek size başka bir erkek arkadaşına davrandığı gibi davranmıyorsa bunun adı sıradan arkadaşlık değildir. Sizin eski eleman da muhtemelen birini buldu ve bu yalanı uydurdu. Bu çocuk da aynı mal bence. Boşa vakit kaybetmeyin. Ve size normal arkadasimsin derse lütfen " erkek arkadaşlarına da her sabah günaydın mesajı atıyor musun" diye sorun. Millet cin olmuş valla.

Bir erkek size başka bir erkek arkadaşına davrandığı gibi davranmıyorsa bunun adı sıradan arkadaşlık değildir. Sizin eski eleman da muhtemelen birini buldu ve bu yalanı uydurdu. Bu çocuk da aynı mal bence. Boşa vakit kaybetmeyin. Ve size normal arkadasimsin derse lütfen " erkek arkadaşlarına da her sabah günaydın mesajı atıyor musun" diye sorun. Millet cin olmuş valla.
Diğer çocuğun birini bulduğundan ben de şüpheliyim, sonrasında ben birini buldum asıl ona şok oldu çok pişman oldu ama biten bitmiştir yani güle güle. Bu çocuk da ne alaka şimdi ya sanki bir kere daha mı dedi bunu diye mesajları okudum gerçekten uğraşamıcam

Diğer çocuğun birini bulduğundan ben de şüpheliyim, sonrasında ben birini buldum asıl ona şok oldu çok pişman oldu ama biten bitmiştir yani güle güle. Bu çocuk da ne alaka şimdi ya sanki bir kere daha mı dedi bunu diye mesajları okudum gerçekten uğraşamıcam
Valla çok haklısınız erkekler de bi tuhaflaştı. Artık kimse çıkıp seni sevdim hoşlandım falan demiyor. Hepimiz statejist olduk bunlar yüzünden. Her hareketlerini yorumlayıp anlam çıkarmaya çalışıyoruz. E uyanıklar tabi, canı istediğinde arazi olmak için kendilerine açık kapı bırakıyorlar.

Valla çok haklısınız erkekler de bi tuhaflaştı. Artık kimse çıkıp seni sevdim hoşlandım falan demiyor. Hepimiz statejist olduk bunlar yüzünden. Her hareketlerini yorumlayıp anlam çıkarmaya çalışıyoruz. E uyanıklar tabi, canı istediğinde arazi olmak için kendilerine açık kapı bırakıyorlar.
İşte beni sinirlendiren o, ben de ölmüyorum aşkından şu an yani, kendi geldi hayatında birisi yoksa kahve içelim dedi bu adımı nasıl yorumlamalıyım direkt duygusal bir şeye yoruyorum sonrasında böyle gak guk ergence diyaloglara ne gerek var kafamız uyuşmuyorsa güle güle yani
Sürekli her lafının her hareketin altında bir şeyler arayamam bu tarz ilişkilerden gerçekten bıktım

Adım atmayın ya en Uber kültürlü erkek bile en ilkel genlere sahip onlar kovalamayı sever ilgisi size yoksa kovalamaz ondan boşa çita gibi koşup yorulmayın koçlar 😀😀 biz oğlaklar tepeye bir çıkarız çıkmak isteyeni bekleriz o çıkmaya çalışsın dağlara hahah 😀
Ben direkt kovalamaktan bahsetmiyorum ki. 3,4 kez buluştuktan sonra artık biz neyiz dürtüsü oluşuyor ve karşı tarafa yansıtıyorum. Diğer türlü sürekli buluşup belirsizlik içinde yaşayamam. Belirsizlik insanları tüketiyor. O yüzden net cevap alıp ona göre yoluma bakarım. Oğlaklarla da pek anlaşamıyorum ya. Benim Mars akrepte. Akrep ve Koç erkekleri evet biraz toksik oluyorlar ama atılgan olmaları hoşuma gidiyor o yüzden oradan devam ediyorum. Hacı hacıyı Mekke'de, deli deliyi her yerde tanıyor😂😂🤷🏻‍♀️

Ben direkt kovalamaktan bahsetmiyorum ki. 3,4 kez buluştuktan sonra artık biz neyiz dürtüsü oluşuyor ve karşı tarafa yansıtıyorum. Diğer türlü sürekli buluşup belirsizlik içinde yaşayamam. Belirsizlik insanları tüketiyor. O yüzden net cevap alıp ona göre yoluma bakarım. Oğlaklarla da pek anlaşamıyorum ya. Benim Mars akrepte. Akrep ve Koç erkekleri evet biraz toksik oluyorlar ama atılgan olmaları hoşuma gidiyor o yüzden oradan devam ediyorum. Hacı hacıyı Mekke'de, deli deliyi her yerde tanıyor😂😂🤷🏻‍♀️
Ya o değil de bir kaç kişi kıskanmış deyince mesajları bir daha okudum, o bana çocuğu anlatınca ben de bi yerde he got me falan demişim acaba onu mu kıskandı allahım yaaa durduk yere trip mi yedi abarttım mı noldu yine de ayarlayım denmez yaaaaa🤔 bu arada bu çocuk da yengeçe aslan 😒

Ya o değil de bir kaç kişi kıskanmış deyince mesajları bir daha okudum, o bana çocuğu anlatınca ben de bi yerde he got me falan demişim acaba onu mu kıskandı allahım yaaa durduk yere trip mi yedi abarttım mı noldu yine de ayarlayım denmez yaaaaa🤔 bu arada bu çocuk da yengeçe aslan 😒
Bu kadar alıngan olmasında yengeç etkisi eminim etkili olmuştur😂 Şaka bir yana kıskanmış olsa bile tatlı tatlı bunu belli edebilirdi. Siz onu bir kızdan kıskansanız seni o kıza ayarlayım asla demezsiniz. Lütfen buradan pay edin. Ne kadar kıskanırsa kıskansın gerçekten seven insan başka bir insanla sevdiğinin adını geçiremez. Hele bir erkek bunu kolay kolay yapmaz. Sizi o an resmen gözden çıkarmış. Karşıdaki erkek olgunsa bence 5 yaş sorun olmaz ama bu basbayağı çocuk ya🤷🏻‍♀️ Yine de son karar sizin.

Bu kadar alıngan olmasında yengeç etkisi eminim etkili olmuştur😂 Şaka bir yana kıskanmış olsa bile tatlı tatlı bunu belli edebilirdi. Siz onu bir kızdan kıskansanız seni o kıza ayarlayım asla demezsiniz. Lütfen buradan pay edin. Ne kadar kıskanırsa kıskansın gerçekten seven insan başka bir insanla sevdiğinin adını geçiremez. Hele bir erkek bunu kolay kolay yapmaz. Sizi o an resmen gözden çıkarmış. Karşıdaki erkek olgunsa bence 5 yaş sorun olmaz ama bu basbayağı çocuk ya🤷🏻‍♀️ Yine de son karar sizin.
Haklınız ya

Kızlar merhabaa

Nasılsınızzz? Umarım herkes iyidir, ben çok yeni bir şeyle geldim.

Kızlar benim flörtümsü gibi bir şeyim olduğunu düşünüyordum şu ana kadar. Konuyu o sebeple açtım size sormak istiyorum.

Ben birisiyle tanıştım iş dolayısıyla, sonra sosyal medyadan ekledi beni hayatımda biri olup olmadığını varsa yazdığı için özür dilediğini söyledi ve beni kahve içmeye çağırdı. Ben de olur dedim aramızda 5 yaş var büyük olan benim. Sohbet ilerleyince konuştuk bunu da, ben yaşımı göstermiyorum çok fazla neyse o da olumsuz bir tepki vermedi zaten. Gerçekten yıllardırrrrr flört durumum olmadığı , davranış ve tip olarak da ağır biri gibi durduğu için kahve teklifini kabul ettim buluştuk yemek yedik kahve içtik çok eğlendik. Her neyse benim kafamda zaten yaşa dair soru işaretleri vardı, ilerde problem olur mu ne biliyim daha önce bu kadar yaş farkı olan biriyle de görüşmedim vs derken, konu açma nedenime geliyorum.

Bugün konuşuyoruz bana anılarından bahsediyor, bir ortamda yaşadığı bir gariplikten be garip birinden bahsederken ben de gülerek aslında garip birisi ama bu hareketi de beni güldürdü aslında böyle yapması şundandır diye yorumda bulundum güldüm, öyle deyince ayarlayım sana hemen dedi şok oldum.

Kızlar taa yıllar evvel üni zamanlarımda biriyle tanışmıştım, 6-7 ay vakit geçirdik gece gündüz, bana hediyeler aldı , seni çok özledimler özlüyorum havalarda uçuştu her gün şarkılar müzikler hayatında olduğuma teşekkürler bilmem neler, beni görmek için şehir değiştirmeler falan derken ardından bana demişti ki biz flört değil iki samimi arkadaşız ben sana değer veriyorum ve seviyorum bunu ilişkiyle bozmak istemem. Çok üzülmüştüm. Böyle nedenlerden işte kimseye de güvenemiyorum bu çocuğa şans vermek istemiştim hem benimle buluşup hem de böyle birini ayarlayim sana demeler falan bilmiyorum hemen moralim bozuldu yine böyle salak saçması bir şeyin içinde olmak istemiyorum. Mesajlarına cevap da vermiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Çok salakça ve yersiz değil mi flört gibi düşündüğün insana ayarlayım sana onu demesi? Yada ben mi yanlış yorumladım acaba yazması etmesi buluşma teklifi diğer çocuk gibi arkadaşça mıydı? Birbirimiz hakkında farklı düşünüp sonunda üzülen ben olmak istemiyorum açıkcası … siz olsanız ne düşünür ne yapardınız?
Bunları da mı görecektik.terbiyesiz, dengesiz herif.

3 -4 kez buluşup isim koymak bazıları için zor belkide kişiden kişiye değişiyor belirsizlik bizim için engelleme sebebi sonu engelle biter⚡ oğlak burcu ile bağ kur demedim oğlakların ilişkilerini ve insan yönlendirmelerinin yüksek olduğundan bahsettim alttan alta yaptıkları birşey bu direkt olarak değil. Koçlar genel olarak ilk adımı bile atıyor genel konuşuyorum erkekler de prenses gibi hissedip roller değişiyor biraz bu sefer senin istediğin gibi davranmıyor.
Bir oğlak olarak bilemiyorum hep ilk buluşmada yada buluşmadan bile kendi kendine gelin güvey olan karşı cinsler buluyor beni de yıllardır tanıyor hissi veriyormuşum genel olarak herkes için o hissi yaratıyorum bilmiyorum. Çok orjinal karaktersin derler. Eşitçiliği savunsam bile erkeklerin malesef değişmeyen dürtülerinden dolayı bir adım geride ama gizliden 2 adım önde davranırım doğam gereği. akrep ve Koç erkeği pek rastlamadım ama genel olarak ateş burçları beni çekiyor. Çünkü atılgan seviyore. Yay kalp ben biraz zehirli de olsa 😃😃

3 -4 kez buluşup isim koymak bazıları için zor belkide kişiden kişiye değişiyor belirsizlik bizim için engellemek sebebi sonu engelle biter oğlak burcu ile bağ kur demedim oğlakların ilişkilerini ve insan yönlendirmeleri yüksek olduğundan bahsettim alttan alta yaptıkları birşey bu direkt olarak değil. Koçlar genel olarak ilk adımı bile atıyor genel konuşuyorum erkekler de prenses gibi hissedip roller değişiyor biraz bu sefer senin istediğin gibi davranmıyor.
Bir oğlak olarak bilemiyorum hep ilk buluşmada yada buluşmadan bile kendi kendine gelin güvey olan karşı cinsler buluyor beni de yıllardır tanıyor hissi veriyormuşum genel olarak herkes için o hissi yaratıyorum bilmiyorum. Çok orijinal karaktersin derler. Eşitçiliği savunsam bile erkeklerin malesef değişmeyen dürtülerinden dolayı bir adım geride ama gizliden 2 adım önde davranırım doğam gereği 😅 akrep ve Koç erkeği pek rastlamadım ama genel olarak ateş burçları beni çekiyor. Çünkü atılgan seviyore. Yay kalp ben biraz zehirli de olsa 😃😃
Ben Oğlak kadını pek tanımadım ya ama Oğlak erkeği tanıdım. Orada anlaşamıyorum diye o yüzden belirttim. Bana fazla planlı ve cimri gelmişlerdi. Ben de maalesef ne kadar toksik olurlarsa olsunlar ateş ve hava grubunu seviyorum. Yengeç,balık ve oğlak erkekleriyle anlaşamıyorum gerçi burçlardan ziyade yeni nesil erkeklerde sorun olduğunu düşünüyorum burçlar bahane😂

Ben Oğlak kadını pek tanımadım ya ama Oğlak erkeği tanıdım. Orada anlaşamıyorum diye o yüzden belirttim. Bana fazla planlı ve cimri gelmişlerdi. Ben de maalesef ne kadar toksik olurlarsa olsunlar ateş ve hava grubunu seviyorum. Yengeç,balık ve oğlak erkekleriyle anlaşamıyorum gerçi burçlardan ziyade yeni nesil erkeklerde sorun olduğunu düşünüyorum burçlar bahane😂

Çok haklısın oğlak erkeğinden kaçın bir puk olmaz ondan net. 😃⚡ Yeni nesil erkekler çok garip bence sorun sürekli tc kadını diye kötülemeleri sosyal medyada çok sık görüyorum, hemen her kadını şımarık ve bencil sanmaları size değer verince çok değişiyorsunuz diyorlar ee bunu bizde size karşı düşünüyoruz şimdi ne olacak kaotik bir durum oluştu kimse birbirine değer vermeden ya da sadece bencil davranmak istediği ilişki modelini arıyor hep bana ee bu ilişkiye ve insan ruhuna ters aşk dediğimiz olay enerji paylaşımıdır birbirinden.
Birde herkesten enerji kapmaya çalışanlar var çünkü ilgiden besleniyor kendine değer vermiyor kendine değer vermeyen başkasına da veremez ama hep ister o kişi yorulur mutsuz olur bu sefer bencilimiz başka yakıt arar. 😃
Ne zaman bu kafadan çıkarlar o zaman düzelecek.

muhtemelen ilk adımı açıkça senden beklediği için yol yapmış
şakası da yersiz olmuş
böyle kafada biriyle birlikte olmak da ne bileyim çocukça olur
arkadaş olarak devam et sen
senden hoşlanmış belli ki bırak kıvransın dursun ahahah

X