Flörtün öpme muhabbeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
konu sahibi yazdıklarından enerjinin biraz toksik olduğu anlaşılıyor.

bu hal ve ahval içerisinde olmayı sürdürmeye devam edersen, daha çok bu gibi durumlarla karşılaşırsın.
başlarda ağırlığı ve mesafeyi korumak güzeldir elbet, ,ama üslupta önemli.
zor kızı oynayacağım derken adamı ürkütüp kendinden kaçırtmışsın maalesef.

ayrıca yeme bizi, konuyu hala takiptesin :KK56:

konu sahibi yazdıklarından enerjinin biraz toksik olduğu anlaşılıyor.

bu hal ve ahval içerisinde olmayı sürdürmeye devam edersen, daha çok bu gibi durumlarla karşılaşırsın.
başlarda ağırlığı ve mesafeyi korumak güzeldir elbet, ,ama üslupta önemli.
zor kızı oynayacağım derken adamı ürkütüp kendinden kaçırtmışsın maalesef.

ayrıca yeme bizi, konuyu hala takiptesin :KK56:
Adama zor kızı, bize cool kadını oynamaya çalışıyor :KK53: Hiçbiri tutmuyor 🥲

Herkesin konu sahibini haklı bulmasına çok şaşırdım..
Öpme muhabbetinden rahatsız olabilirsiniz çok normal herkesin sınırları farklıdır ben de öpmeden rahatsız olmam ama ilk günlerden cinsel muhabbete girilirse çok rahatsız olurum mesela.
Yine de tepkiniz abartılı olmuş biraz keşke daha nazikçe söyleseydiniz rahatsız olduğunuzu. Biraz posta koymuşsunuz gibi olmuş bence bu kısım hoş değil, yoksa rahatsız olduysanız da sizin kararınız. Beğenmeyen devam etmez.

Farklı bir anlama çekmenize çok şaşırdım. Hadi öptüm deriz ne var bunda acaba? Bakış açınız aynı olmadığı için arkadaş kalalım demiştir haklı olarak.

Panter Emel vardı eskiden. Sayenizde onu hatırladım.

+1
Şu hareketinden bile o kadar belli ki enerjisi ve tavrı, adamın uzaklaşma sebebi de bu direkt bence, söylemiş zaten. Seks isteyecekti, olmayacağını anlayınca topukladı falan denmiş de alakası yok. Bazı kadınlar erkeğe her lafı söyleme hakkını görüyor kendinde. Çemkirme, azarlama, kendini %100 haklı görmek falan aşırı toksik.

Bütün erkeklerin nefes alsın yeter diyerek önüne gelenle sevişmek dışında bi yaşam amaçları olmadığını düşünmek çok komik ya.
Konuşmayı sonlandırırken hadi öptüm görüşürüz demek ya da yazmak kadar normal bir şey yok, gayet sıradan bir vedalaşma şekli.
Adam yalarım demiş sanki 🙄

Bütün erkeklerin nefes alsın yeter diyerek önüne gelenle sevişmek dışında bi yaşam amaçları olmadığını düşünmek çok komik ya.
Konuşmayı sonlandırırken hadi öptüm görüşürüz demek ya da yazmak kadar normal bir şey yok, gayet sıradan bir vedalaşma şekli.
Adam yalarım demiş sanki 🙄
yaa ciddi ciddi okuyodum sonunda koptum 😂😂😂 neyse sen de kara listeye eklendin, bu ne cüret, kellen gidecek 😂😂

Merhaba arkadaşlar,

Bir hafta önce birisiyle flört etmeye başladık. İş ortamıma geldiğinde birkaç kere iş yaparken kahve içmişliğimiz vardı sadece. Sizi tanımak isterim diyip ,bende tamam dememle başlamıştık flörte.Flörtün daha 5. gününde , mesajlaşırken ,uykum geldi ,hadi seni öpüp yatayım dedi.altı üstü 2 kere buluştuk. İnsan daha birini tanırken öpme muhabbeti beni tedirgin etti. Bana cinsellik için mi yaklaşıyor dedirtti. Ve yavaş ol, birkaç gündür tanıdığın birini nasıl öpüp yatayım dersin, bu ne cüret dedim.

# bu öpme muhabbeti senin gözünde ne canlandırdı diyince bu ne cüret dedim, tartışmak istemiyorum dedim ve peki, iyi geceler diyip mesajı sonlandırdık.

# ertesi gün bana boş yere kızdın dedi , buluşup konuştuğumuzda bu öpme muhabbetinin masumane olduğunu anlattı. Hadi seni tanımıyorum, niyetini yanlış yorumladım ve beni de tanımadığını düşünüp, sınırlarımıza girmeden birbirimizi tanıyalım diyerek konuşup konuyu kapattık. Ondan sonra 2 gün flört normal devam etti. 3.gün pat mesaj geldi, bence arkadaş kalalım diyor. Aradım, öpücük muhabbeti yüzde 60 onu etkileyip benden itmiş. Ee arkadaş kalıp kahve içip dertleşebilirmişiz. Bende dedimki o mesaj sonrası buluşup konuştuğumuzda bunu hallettiğimizi sanıyordum, sonraki 2 günde normal davranıp devam ettin. Niye devam ettin o zaman dedim. Tepkimi anca sindirmiş, cesaretini kırmışım. kısaca sevişmeyeceksen güle güle dediğini söylüyorsun sen deyip kızdım, kapattım. Bu erkekleri ben mi anlamıyorum, neyin gururu bu , düpedüz öpme koklaşma isteğiyle dolu testesteron torbaları . Ay bir yorumlayında bende doğru mu düşünüyorum anlayayım kızlar
Bencede ilk günden samimi olunmamali ama keşke görmezden gelseydiniz daha sonra bu durum artıyorsa o zaman sert tepki vermeniz daha doğru olur belkide cidden cinsellik olsun diye değilde yakınlık hissetmek için demis olabilir yani kötü niyetli değildir belki ama siz ciddi bir ilişki istiyorsunuz sanırım karşınızdaki gündelik bir ilişki düşünüyor demekki başta böyle olması iyi olmuş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X