Folik asit gebelik

Mizginsahin

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
83
9
29
Merhaba ben 8 haftalık gebeyim şimdiye kadar inefolik pembe toz olanından kullanıyordum bugün eczanede bitmiş bana inefolic combi mavi kutu verdiler kahve kapsül araştırmadan aldım şimdide içime sinmiyor gibi sizce inefolic combi kullanayım mi gebelikte kullanan varmı

Şase olanlar gebelikte kullanılmıyor biliyorum. Ben de prowomen kullanıyodum. Hamile kalınca bıraktırdı. İnnate kullanmaya başladım kapsül. Doktorunuza sorun bence.

Merhaba ben 8 haftalık gebeyim şimdiye kadar inefolik pembe toz olanından kullanıyordum bugün eczanede bitmiş bana inefolic combi mavi kutu verdiler kahve kapsül araştırmadan aldım şimdide içime sinmiyor gibi sizce inefolic combi kullanayım mi gebelikte kullanan varmı
Bence inofolic yerine normal bir folik asit kullanın combiyi önermiyorlar zaten

Gebelik düşündüğüm ilk dönemler regenesis max kullanıyordum. Aşılamalarımı yapan doktorum inofolic combi kullanmamı önerdi. Tüp bebek doktorum da inofolic combi kullanmamı önerdi. Gebelik takibimi yapan profesör de uygun gördü. İlk 3 ay kullandım, 3. aydan sonra da daha kapsamlı bir takviye edici gıdaya başlayalım diyerek bıraktırdı ve prenatal life başlattı.

X