Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Fondöten önerisi istiyorumm :))

Shanna

Bana yeni düşmanlar lazım , eskileri hayranım oldu
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2013
5.186
3.410
Merhabalar :) Çok iyi , kapatıcılığı tam ve yüze sürüldüğünde doğal görünüm veren fondöten arıyorum. Yüzüme sürdüğüm fazla belli olmasın. Sanırım böyle markalar vardır :) Fiyat aralığı , markası farketmez. Kullandığınız ve harika dediğiniz markayı benimle paylaşırsanız çok sevinirim :KK16:

Yorumlayan olmamış ama belki başka arayan olursa diye yazayım. Make up forever HD fondöten çok doğal ve glowy bir bitiş sağlıyor. Fondöten olduğu hiç belli olmuyor.. Ayrıca karma&yağlı cildimde bayada bi kalıcı oldu. Sephoralarda 105 liraya satılıyor.Dupesi olarak revlon photoready fondöten gösteriliyor. Onu denemedim.

bende clinique repairwear fondöten ve mac matchmaster fondöten var ayrıca yeni mac face&body sipariş ettim mac face&body nin fazla kapatıcılığı yokmuş çok doğal duruyormuş mac matcmaster yine orta kapatıcılıkta bir ürün tüm cilt tiplerine öneriliyor ben memnunum,clinique ise nemlendiricili ve yine orta kapatıcılıkta bir fondöten ödüllü bir fondötenmiş sanırım ben bu kullandıklarımdan memnunum ama çok kapatıcı istiyorsan estee lauder double wearın çok kapatıcı olduğunu duymuştum ama ne kadar doğal durur ciltte onu bilemem benim kullandıklarım bence son derece doğal duruyor

Loreal visible lift serum inside ben bu fondoteni kullanıyorum çok memnunum doğal duruyor kapaticiligi mükemmel denemenizi tavsiye ederim

X