fotoğraf yükleyip göz rengini değiştiren site var mı?

eserekli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
118
1
kızlar fotoğrafımızı yükleyip hangi lensin yakıştığına bakabileceğimiz ve doğal duran bi site var mı bildiğiniz???

oyle bir site yok olcagını sanmıyorum ama photoshopla kolayca yapılabiliyor

cnm makyaj programlari var onu indirirsen ogrenebilirsin

saolun kızlar photoshoptan yapmaya çalışıyım o zaman. tam da bilmiyorum da saç için filan oluyo öle hazır programlarda daha kolay olur dedimdi. teşekkürlerr a.s.

evet canım var frehlook un link verebiliyo muyum bilmiyorum ama nette freshlook u aratın freshlookhome var oraya üye olursanız resminizi indirip lensleri deneyebiliyosunuz....

RıCA EDERM CNM BENM burdan herşeyi deneyip yakışıp yakışmadıgını öğrenebilirsiniz:)

valla sitenin bütün yerine bastım anacım bişi anlamadım yükleme yapamadım üye olamadım resimlere bile bakılmıyo arastırma içerisindeyim :eek:

valla sitenin bütün yerine bastım anacım bişi anlamadım yükleme yapamadım üye olamadım resimlere bile bakılmıyo arastırma içerisindeyim :eek:

türkçe versiyon da var onun. google a mahmure yaz, makeover.mahmure diye bi link vercek 2. sırada hemen. e-kolay'ın bi programı bu. üye oluyosun, tabi türkçe olduğu için kolayca olabilirsin. ya da e-kolay üyeliğin varsa direk girebilirsin şifrenleyerimseniben

Son düzenleme:
X