Saç Kesim Şekilleri Fotoğraflarla Kıvırcık Saçlarımız :)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

AttaQue

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
2.710
20
Selam kızlar..
Kıvırcık saçlı tüm bayanları bu konuya bekliyorum.. :eek:
Kıvırcık saçlarınızı hangi renkte , hangi modelde ve kesimde kullanıyorsunuz?
Tabiki bende fotoğraf ekliycem konuyu başlatan olarak ilk adımı benden beklersiniz sanıyorum :)
Bu 2007 yılında çekilmiş bir fotoğraf , saçlarımın yeni hali bu saç uzunluğundan kısa ve rengi de bakır tonlarında şu an , bu bilgisayarda fotoğraf olmadığı için ekliyemedim onu da ilerleyen zamanda ekliycem..

Son düzenleme:
Vovvv AttaQue
saçlar süper maşallah
buda eski fotom aslında ama ekliyorum saçlarım kaldın dalgalı ama millet kıvırcık diyor neresi kıvırcık bunun :ecrin_bebek:

saçlarımın sarı hali senağlama

Vovvv AttaQue
saçlar süper maşallah
buda eski fotom aslında ama ekliyorum saçlarım kaldın dalgalı ama millet kıvırcık diyor neresi kıvırcık bunun :ecrin_bebek:

saçlarımın sarı hali senağlama

Canım saçların çok güzel su dalgası bencede , ama inan saç rengin çok güzel duruyor dalgalarınla :nazar:

bunlarda benim düdük saçlarım kaydirigubbakcemile3

Çok tatlııııı tutup dokunmak istiyor insan :nazar:

AttaQue saçlarına bayılıyorum :1closedeyes: benim açtıgm topic de de göstermiştin .. gerçek kıvırcık işte senin saçlar benimki ne oldugu bile belli değil kaydirigubbakcemile3

hülyalı seninde saç rengine bayıldım saçının stiline gitmiş ayrı bi güzel gostermiş bence sengözlerimebaksanab

pLnLp canım ama şu an saçlarım kısa seninkilerden biraz daha uzun , eskiden nerdeee belime kadardı , aah ahhh o eski günler..

bunlarda bnm kıwırcıklarım:)

kızlar resmn üstüne tıklarsanız büyük boy görebilirsinz nedense bnm eklediğimresmler kçük çkıo=(

turkuazz ne güzel uzun saçların , benimkilerde uzasın istiyorum yhaaa :KK43:

tşk ederm canım ya bn senelerdir kuaförde kestirmiorum kırıklarını annem alıo ancak o şekilde idare ediorum geçen sene bi kestirmiştim kuaförde önleri fln kısaldı ancak uzadı=(

ya çooook kıskandım en kısa zamanda bende çekip koyacam saçlarımı :)

kızlar saçınıza napıonuz ya banyodan sonra filan böle durması için yada bi ürün warmı kullandıgınız kıwırcık yapan

sagol canım , benim de hayatımda ilk defa bu kadar uzadı .
bu 3-4 ay önceki foto , şimdi biraz daha uzun .

ya çooook kıskandım en kısa zamanda bende çekip koyacam saçlarımı :)

E durduğun kabahat , çek hemen gel bekliyoruz.

kızlar saçınıza napıonuz ya banyodan sonra filan böle durması için yada bi ürün warmı kullandıgınız kıwırcık yapan

Şimdik ben eskiden ıslak jöle kullanıyordum şimdi Loreal'in köpüğünü kullanıyorum, şampuan olarak çok fazla aynı şampuanda takılı kalmam , değiştiririm sürekli özellikle kullandığımda yok , en fazla Gliss kullandım ama , yıkadıktan sonra ince aralıklı tarakla tararım perma tarağından hoşlanmıyorum saçlarım taranmamış gibi geliyor :) daha sonra nemi üzerindeykende başımı aşaa eğip dağınık olarak sürüyorum köpüğü , sonrada vigoyla kurutuyorum.. Bu kadar benim bakımım :)
Özel olarak uyguladığım bakım vb. hiçbişey yok , aslında merak ediyorum aranızda saç bakımı için maske veya yağ kullananlar var mı , memnunlar mı ne önerirler ?

benim kıvır kıvırlarım :)

Hoşgeldin hagi..
Saçlarının doğal rengimi bu renk?

X